PR прелет над зрелищата и панаира на суетата - Тема № 5

  • 78 193
  • 738
# 30
Не видях как се вписва Innocent в таймлайна.
Виж целия пост
# 31
Какво за песента? обичайното вече за Тайчето пасивно-агресивно поведение. Началото на запазената марка.
Всъщност изпълнението на МТВ ВМА 2010 е важното.

Статията е изключителна, абсолютно същите номера прави Харви и не само той разбира се.
PS великолепна статия за това как Тайчето върти на пръста си медиите. http://www.thesundaytimes.co.uk/sto/Magazine/Features/article166 … 93cccf5d9b31a52cd
Виж целия пост
# 32
Любимият ми Салон, разкоства новата сапунка между Кание и Тейлър http://www.salon.com/2016/02/12/the_kanye_taylor_industrial_comp … g_pointless_feud/
Виж целия пост
# 33
Тейлър ми стана по-известна от тази тема Wink
Виж целия пост
# 34
За който има желание да се запознае по-отблизо,
филмa за The 1989 World Tour e в kickass
Виж целия пост
# 35

Eдин по-малко от прогнозата ми, мислех че ще вземе награда и за дует с Кендрик

Скрит текст:








http://www.justjared.com/2016/02/15/taylor-swift-blasts-kanye-we … nce-speech-video/

Фотокоментар за новата прическа на Тайчето
Скрит текст:
 

и за десерт рекламата на Карли излъчена по време на церемонията

Виж целия пост
# 36
 smile3501 Браво на Тай  Heart Eyes
Виж целия пост
# 37
Рекордите, които Тай подобри нощес:

- Първата жена, която печели наградата за Албум на годината за втори път
- Първият изпълнител, въобще, който печели награда за Албум в две различни категории - през 2010 кънтри и сега поп
- Първият изпълнител, който печели за втори път награда за Албум на годината в едно десетилетие
 
Общо закръгли броя на грамофончетата си на 10  Grinning

Реакцията на наградата и речта, в която накъса Кание на парцалчета

Виж целия пост
# 38
Честито.  Simple Smile
Хубава реч, както обикновено удари много зайци с един куршум. Благодари за наградата, насоли Кание и изпрати въздействащо, мотивиращо послание към фенките си.  Laughing
Виж целия пост
# 39
ПР новината на деня.
Възмжно е Тай да е подновила договора на Лимона.
Защо?
Явно планира следващият албум да е любовен, сексуален и т.н. за да развие образа който гради!
Признавам, че се надявах на друго развитие, но не бих казала, че съм шокирана, това винаги е било вариант.
Ако е така очаквам скоро да се пусне историята, че щастливата двойка вече живеят заедно.

Последните дни се появиха и две-три статии и за Карли и половин.
Дали щастливо живеещата с Лимона ,Тай, няма пак да се изнесе към Ню Йорк?
Ще поживеем пък ще видим.

Тай, Лимон и приятелчетата на Лимона
Скрит текст:


Виж целия пост
# 40
Аз случайно попаднах на две нови статии за Карли и Джош,че са скъсали.
Не знам до колко е вярно или са поредните жълтини,но ги споделям с вас!
Само радзбрах,че на Свети Валентин Джошуа е бил в Дубай без Карли!


http://filmstar.space/karlie-kloss-and-boyfriend-joshua-kushner- … urting-or-cut-up/

http://www.kpopstarz.com/articles/266465/20160114/karlie-kloss-b … erek-blasberg.htm
Виж целия пост
# 41
Аз случайно попаднах на две нови статии за Карли и Джош,че са скъсали.
Не знам до колко е вярно или са поредните жълтини,но ги споделям с вас!
Само радзбрах,че на Свети Валентин Джошуа е бил в Дубай без Карли!


http://filmstar.space/karlie-kloss-and-boyfriend-joshua-kushner- … urting-or-cut-up/

http://www.kpopstarz.com/articles/266465/20160114/karlie-kloss-b … erek-blasberg.htm



Оставаше пък и да е с него в Дубай,
по следата на седмицата на модата в Ню Йорк.

Имаше ревюта и в събота и в неделя, като в събота беше лицето на колекцията на Даян фон Фюрстенберг,
https://www.youtube.com/watch?v=45vuj7Mz4r4

а в неделя направи нещо изключително, откри и закри две ревюта
за Каролина Херера https://www.youtube.com/watch?v=1Y2AVQLElpQ
и за Джереми Скот https://www.youtube.com/watch?v=HHa3Kmc6_ho


Статиите - първата е писана от някой ровил по форуми и блогове,
пълна е с клюки във всички посоки и нищо съществено.

Втората е още по-смешна - че се е прехвърлила на Дерек,  hahaha hahaha hahaha
който я е писал е кръгъл оли....рен, Дерек е по-гей от всички гейчета в Queer as Folk и това се знае от всички
Виж целия пост
# 42
Малко красота с Карли и Кени от мартенския Воуг  txtloves
Виж целия пост
# 43
Анализ на бейби гейта:
http://www.breatheheavy.com/we-need-to-talk-about-one-direction/
Виж целия пост
# 44
Рууни и Кейт на БАФТи

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия