Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 41

  • 112 129
  • 760
# 60
Записах си час за ЯМР, химиотерапевтката каза да гледам гръдна стена  newsm78 От болницата ми казаха да занеса направление 10.02, ама кой да ми го издаде, не ми казаха newsm78 ? Искат и някакви кръвни изследвания. Ама егати кашата, не стига че съм без сиси, ами и без мозък се чувствам  Mr. Green
Виж целия пост
# 61
Аз пък ходих на ПЕТ скенера във вторник. През цялото време имах чуството ,че се намирам на кораба от " Седморката на Блейк " , ама в съвременен вариант . Космическа работа ви казвам ! И всички едни усмихнати , любезни . Идват , вземат те от чакалнята и те водят където трябва . Преди всяка манипулация ми обясняваха какво ще ми правят , колко време ще трае манипулацията и т.н. Доволна съм от отношението .
Резултатът беше готов още на следващия ден и естествено съм отличничка . С готовите резултати отидох при Проф. Дудов . Разгледа ми нещата и остана учуден , че при ХЕР- и хормони с 50 % шанс за отговор на терапия , са ми правили химиотерапия. Обясних му , че първите резултати ми бяха различни , но това е една друга тема ... Думите му бяха , че с тази химия съм си наваксала терапиите като за 15 години хормонална !
Спря ми Золадекса, нолвадекса и вякакви там екси и ме пусна по живо , по здраво да си гледам живота ! Точно това , на което се надявах !
Хепи съм и то много ! Щом в 10.45 в кафенето на клиниката пихме уиски .... ама и това е една друга тема ...  Mr. Green
Рапорт даден !
Виж целия пост
# 62
Ехх, че хубави новини  Heart Eyes Дай Боже на всички такива новини  bouquet
Виж целия пост
# 63
Спря ми Золадекса, нолвадекса и вякакви там екси и ме пусна по живо , по здраво да си гледам живота ! Точно това , на което се надявах !
Хепи съм и то много ! Щом в 10.45 в кафенето на клиниката пихме уиски .... ама и това е една друга тема ...  Mr. Green
Рапорт даден !

 newsm10 newsm17 smile3501
Сиссссс,добре че те прочетох на работа и се въздържам да не ревна .От радост разбира се
Пожелавам на всички само хубави новини и резултати  bouquet
Виж целия пост
# 64
Идват , вземат те от чакалнята и те водят където трябва . Преди всяка манипулация ми обясняваха какво ще ми правят , колко време ще трае манипулацията и т.н. Доволна съм от отношението .
....

Това в Александровска ли?  Shocked


Резултатът беше готов още на следващия ден и естествено съм отличничка .
Хепи съм и то много ! Щом в 10.45 в кафенето на клиниката пихме уиски .... ама и това е една друга тема ...  Mr. Green
Рапорт даден !

Как обичам такива новини! Честито!
Виж целия пост
# 65
Лелееее, отличничката  love001
Стопли душата ми, слънчице.
Стига толкова, че ще ревна.
Виж целия пост
# 66
Записах си час за ЯМР, химиотерапевтката каза да гледам гръдна стена  newsm78 От болницата ми казаха да занеса направление 10.02, ама кой да ми го издаде, не ми казаха newsm78 ? Искат и някакви кръвни изследвания. Ама егати кашата, не стига че съм без сиси, ами и без мозък се чувствам  Mr. Green
Гери, при мен понеже срава въпрос за Ямр на главата, аз се опитах да взема направление от невролог, ходих при двама, но били с изчерпан лимит и така и не успях да се уредя. Освен въпросното направление обаче се чакало и одобрение от Нзок, а пък контраста се доплащал 140 лв, с две думи аз го платих, защото ми беше спешно. Сега ги чакам от Онкологията да видя къде ще ме пращат след химиите, но най вероятно само на КТ и Ямр пак ще си го платя. На мен изследвания не са ми искали, носих им някаква етапна епикриза май.
 Сисе, браво момиче Hug
Виж целия пост
# 67
Сисссс браво  Grinning все така и още по-добри резултати ти желая.
Д_Ива - Сис говореше че ще ходи в онкото на Сити клиник, предполагам, че е била там.
Аз си събирам документи и прегледи за ТЕЛКа и два пъти бях в онкото в Младост. Много съм изненадана... Бонева е отпуска и въпреки това няма опашки, минава се бързо, има номера - днес дори в 10ч. си го взех и бях едва номер 10. Много съм доволна. А мин. година април месец в 8ч. сутринта едва си взех номер 20.... Невероятна промяна, потресаващо  Mr. Green
Виж целия пост
# 68
Д_Ива, в новата Сити клиник на Цариградско бях . Гарантирам ви , че до сега такава болница не сте виждали !  Wink

Мам,поне още 40 г ще трябва да ни посрещаш на вилата ! И както се оказа , едни пият от радост, други от мъка , а ние ... от сутринта !  smile3532
Виж целия пост
# 69
Сисссс, аз не знаех, че вече са задействали и ПЕТ скенера там. Браво на тях!
Виж целия пост
# 70
Сисссс, аз не знаех, че вече са задействали и ПЕТ скенера там. Браво на тях!

И ПЕТ скенера , и кибер нож имат , и апарат за брахитерапия . Всичко си имат . Само се надявам да нямат много пациенти ! Нито те , нито която и да е друга болница !
Виж целия пост
# 71
 love001  Hug

Ето това е истинско щастие!

Надявам се, че вече там мога да  направя мамологична снимка.

Маааалко ме е страх, защото до сега 2 пъти съм правила  и двата пъти д-р Монева  в упор ми казваше: Имаш рак  Mr. Green Единият път позна...

Виж целия пост
# 72
Сиссс, усещам, че след такова космическо приключение ще има и космическо напиване.... поливане на резултата един вид Simple Smile)) да не забравиш на някоя от глъдките да си кажеш наздраве от мое име Wink
Ей, много си падам по такива поводи за напиване Simple Smile
Мама Меца, не бой се, всичко ще е наред, ще видиш , после и ти ще викаш наздраве  )
Виж целия пост
# 73
.... и ме пусна по живо , по здраво да си гледам живота ! Точно това , на което се надявах !
Хепи съм и то много ! Щом в 10.45 в кафенето на клиниката пихме уиски .... ама и това е една друга тема ...  Mr. Green
Рапорт даден !

Браво, Сисссс!!  bouquet
Това е една много хубава новина!!

Дано има все повече такива в темата!  Hug

Твоето мнение за Сити, потвърждава това, което и аз знам за тях.  Peace
Виж целия пост
# 74
Твоето мнение за Сити, потвърждава това, което и аз знам за тях.  Peace

Аз по принцип съм от капризните пациенти и клиенти . Не обичам да чакам , да ме мотаят и да се държат с мен сякаш съм отишла неканена на кафе . Но този път наистина останах изумена от отношението . А и от обстановката като цяло . Преди месец ходих на предпремиерата на болницата и видях апаратите . Тогава всички от екипа твърдяха ,че ще заложат именно на отношението към пациента . Имаше доза съмнение у мен , но сега се изпари и последната капчица такова . Дано успеят да съхранят това отношение и не на последно място , да успеят да съхранят персонала си читав ! Защото ние пациентите можем да сме идиотски нагли понякога !  Mr. Green А лекарите и те са хора все пак , и те душа носят !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия