RYANAIR - 2

  • 112 592
  • 740
# 345
Предстои ми пътуване с компанията. Някой да сподели как е пътуването като комфорт, обслужване, отношение на стюардесите, закъснения.....
Виж целия пост
# 346
Колко е голямо летището в Пиза?  40 минути ще ми стигнат ли от кацане до придвижване до спирката на Теравижън?  Няма да имам чекиран багаж.
Виж целия пост
# 347
Пиза и летището в Пиза са толкова малки, че можеш от летището до центъра на Пиза да стигнеш пеша бавно за 30 минути и до кулата за още 20 минути.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 348
Мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 349
Влизам само да кажа, че бъга в системата на Раян е оправен. За сайта говоря. Вече намалението за деца може да се ползва само ако поне един възрастен използва същите услуги. Тези, които се възползваха от бъга и букнаха багаж на името на детето без да има на името на възрастен, да им е честито. А иначе можем да благодарим за корекцията на системата на наши будни съфорумки.
Виж целия пост
# 350
Здравейте, помолиха ме да отнеса подправката джоджан, а ще сме само с ръчен багаж, дали няма да ми направят проблем? Зная че за течности е ограничението, ни все пак да попитам.
Виж целия пост
# 351
Нямаш проблем
Виж целия пост
# 352
Влизам само да кажа, че бъга в системата на Раян е оправен. За сайта говоря. Вече намалението за деца може да се ползва само ако поне един възрастен използва същите услуги. Тези, които се възползваха от бъга и букнаха багаж на името на детето без да има на името на възрастен, да им е честито. А иначе можем да благодарим за корекцията на системата на наши будни съфорумки.
И аз вчера установих същото. Confused През мобилното приложение още става до етап преди плащане. Вчера симулирах покупка, но не стигнах до плащането.
Виж целия пост
# 353
Още един въпрос, ключовете в ръчния багаж ще са проблем ли?
Виж целия пост
# 354
не
Виж целия пост
# 355
Още един въпрос, ключовете в ръчния багаж ще са проблем ли?
Ключовете - САМО в ръчния багаж/джоба. Щото иначе като ти загубят багажа става проблем  Simple Smile
Виж целия пост
# 356
Ключовете - САМО в ръчния багаж/джоба. Щото иначе като ти загубят багажа става проблем  Simple Smile

Много обещаващо  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 357
Ами ако човек пътува повечко, със сигурност му губят багажа много пъти, т.е. не е ако, а като Simple Smile
Аз почнах да познавам вече, щом около средата на пътуването вече подозирам, че няма да си получа багажа накрая така и става Simple Smile
Виж целия пост
# 358
Досега сме пътували до Венеция, до Париж, и до Малта (двупосочно) и все с ръчен багаж, та не съм имала тия кофти емоции ... все още.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 359
да не ти се налага, че е доста неприятно. обикновено багажа изчезва, когато имаш прекачване. Последно имахме прекачване в Париж за Малага, а багажа беше изпратен в Германия  Joy . На следващия ден беше при нас, но е кофти.
Във Франкфурт пък ни бяха закарали багажа на ЖП гарата  ooooh! , но добрата новина е, че винаги си го получаваме  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия