Забременели след инвитро - тема 19

  • 59 892
  • 740
# 525
Здравейте банда Simple Smile
на 01.03.2016 се роди моята Бандитка - 3360, 51 см,  казва се Александрина
Добре сме и двете, а аз получих най-готиния подарък за рожденния си ден Simple Smile Вече ще празнуваме по 3 дни от 1 до 3 март хихи

Фокси, да ти е честит Борис  Hug
  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 Честитоооо!!! Прекрасна мартеничка Simple Smile Да ти е жива и здрава малката принцесса!!!!
Виж целия пост
# 526
Здравейте банда Simple Smile
на 01.03.2016 се роди моята Бандитка - 3360, 51 см,  казва се Александрина
Добре сме и двете, а аз получих най-готиния подарък за рожденния си ден Simple Smile Вече ще празнуваме по 3 дни от 1 до 3 март хихи

Фокси, да ти е честит Борис  Hug
Честито, да ти е жива и здрава
Виж целия пост
# 527
Честита ти Бандитка, Титка!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Жива и здрава да е и много късмет да има в живота  Hug
Виж целия пост
# 528
Честито, Титка  Grinning
Да ви е жива и здрава!
Ех, изчака си детето март месец и това е ! А ти днес ли си рожденичка?

И аз пак да питам за Ърт
Последно писа, че не е добре.
Виж целия пост
# 529
Честита ти малка принцеса да е жива и здрава и много да ви радва!
Виж целия пост
# 530
Честита рожба на Титка, да е най-хубавото нещо в живота й и честит рожден ден. bouquet
Виж целия пост
# 531
Момичета, някоя от вас на Л-аргинин? Дайте малко информация какво е, защо е?
Титка, честито бебче Simple Smile
Виж целия пост
# 532
Честито на мама Титка, да е жива и здрава малката бандитка Александрина! Чудесен подарък за Баба Марта:)))
Виж целия пост
# 533
Честита Бандитка, Титка !  Hug Ех, голяма радост и голямо облекчение. Да е жива и здрава !

Earth не съм я виждала да пише от няколко дни. Имаше проблеми с кръвното. Надявам се да се е стабилизирала и всичко да е наред.  Praynig

Аз да се похваля, че откакто пия ампулите Тот'ема, вече нямам анемични кризи. Като ги спра, се надявам да не се подновят отново.  Praynig
Виж целия пост
# 534
Благодаря момичета  Hug вчера бях рожденничка аз, ама то и днес е празник та с Алекс ще го караме на тридневен запой Grinning
Виж целия пост
# 535
Тите, честито Hug

Нежи, аз съм го взимала заедно с друга химия, когато съм чистила за релеф. Ама едва ли ти за това питаш Rolling Eyes

Момичета, днес ми беше поредния преглед. Стаменов каза, че всичко било перфектно. Обаче забелязах, че миналия четвъртък съм била по УЗ 7 седмица и 1 ден, а днес 7 седмица и 6 дни. Тоест тогава е вървяло с един ден напред, а сега с един ден назад. Имам ли повод за притеснение или в толкова ранна седмица е трудно да се каже как точно върви по размер?
Виж целия пост
# 536
Кристи в момента е толкова мъничко, че всеки милиметър дава разлика в показанията. Всичко е наред, няма място за притеснение.
Виж целия пост
# 537
Ааааа, пчелицо, няма да говориш ти така за шишкото ми! Цели 1.65 см е!!! Цял великан Laughing
Виж целия пост
# 538
Титка, честита дъщеричка. Живи и здрави да сте. Получила си най-хубавия подарък за рождения си ден. Наслаждавай се на този хубав момент.
Кристи, не се притеснявай. И аз когато ходих на прегледи при д-р Стаменов след положителния тест, често имаше леки разминавания в дните. Но като ми кажеше, че всичко е наред, си бях спокойна. Радвай се, че си бременна.
Аз като гледам, доста започнаха да намаляват момичетата преди мен. Вече си стегнах багажа за болницата.  Остана ми да изгладя дрешките и да чакам...
Виж целия пост
# 539
 Mr. Green ясно, че е великан  Crazy
 Просто всяко слагане на кръстчето на ехографа и милиметър нанякъде променя стойностите. На мен д-р по ЖК успя да измери с половин см по-малко бебето от последния преглед седмица по-рано. Гали тумбакът и се радвай на джуджето, супер си е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия