KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 73

  • 45 953
  • 739
# 330


Виж целия пост
# 331
                                                            Здравейте! Hug
                      Усмихнат и ведър ден Hug - с греещата от щастие Бергюзар! Heart Eyes


                      
                       Варна, благодаря за превода! ....Обичам да те чета! love001

                             
Виж целия пост
# 332


Лени, ти откога следиш нашите хора. Кои сериали си гледала с тях?
Виж целия пост
# 333

Здравейте!  Hug Hug Hug



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


 Още непопитали и двамата избухват в смях.


 Laughing Laughing Големи сладури!

Виж целия пост
# 334
Душко стигна до корицата на списание.  Grinning Grinning

Той заслужава.

А рейтингът на дизито на Джем днес е още по-висок.  Hug


Виж целия пост
# 335
Душко стигна до корицата на списание.  Grinning Grinning

Той заслужава.




Ех тоз душко, бе!  Hug Hug Ма повече го аресвах с лъсната брадичка не с козя  Laughing Laughing Laughing

Цитат
... дизито на Джем

Варна, гледала ли си нещо от него?
Виж целия пост
# 336
Цитат

Не съм поглеждала Душко какви ги е забъркал в "Йетер", но явно се справя чудесно  newsm10




http://www.temizmagazin.com/gundem/unlu-markalar-kenan-imirzalio … in-yarisiyor/2944

 newsm47

Виж целия пост
# 337



Варна, гледала ли си нещо от него?

Не. Но имаше хубави отзиви в медиите. Не знам дали го превеждат.
Виж целия пост
# 338



Варна, гледала ли си нещо от него?

Не. Но имаше хубави отзиви в медиите. Не знам дали го превеждат.

Сега проверих... намира се с руски субтитри и озвучка  Laughing Laughing Laughing само кажете и копвам линкове  Peace
Виж целия пост
# 339
 Hug Heart EyesЗдравейте Хулиганки!
Да ви честитя първо годежа на Кенан и Синем,шерефе и много любов
и здраве и късмет желая! Heart Eyes
Прекрасни са Берг и Халит!
Варна,искам да те питам за Хаят шаркъсъ.Снощи имаше важни мачове от ШЛ Mr. Greenи не съм гледала.
Не ми стана ясно защо Керим спи на дивана,каква е връзката му с Филиз и Махир-Мелих,Филиз е бременна и русата-жена му на Керим ли е?иска бебето за 5милиона евро,но защо?
Кое е момичето в морската вила,на Илкнур мъжа и Crazy се навърта и той там.Ако си гледала,ще съм ти благодарна да ме просветлиш малко,колкото разбрах с моя турски,и техния немски... :hug
: Simple Smile А,а сега виждам,че не си гледала,тамам,ще чакам Галка с руски субки,тешеккюрлер!
Виж целия пост
# 340





Не знам за какво се разказва в дизито на Джем, но сега гледах рейтинга   Shocked ами той гони Сървайвър ... даже го е надминал в АБ .Браво!  Peace Извади кравите на поляната и изби рибата  hahaha
Виж целия пост
# 341
Извади кравите на поляната и изби рибата  hahaha

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Косева,  Hug Heart Eyes връщаш си за патоанатома ли?
Виж целия пост
# 342

 Извади кравите на поляната и изби рибата  hahaha

 rotfImbo rotfImbo

Крави ли са, овце ли са, не знам, обаче показаха, че няма значение кога започва един проект. Интересен ли е за публиката, тя го надушва и се преориентира към него. Отвяха "Кралицата", дето не знам от колко време я рекламират, и другите сериали.

Галка, пусни линковете за преведените серии. Някой може да се загледа. Аз нямам много време тия дни.
Виж целия пост
# 343
 wavey  Hug  love001

Здравейте,  Hug

Цитат
Крави ли са, овце ли са, не знам, обаче показаха, че няма значение кога започва един проект. Интересен ли е за публиката, тя го надушва и се преориентира към него. Отвяха "Кралицата", дето не знам от колко време я рекламират, и другите сериали.

Галка, пусни линковете за преведените серии. Някой може да се загледа. Аз нямам много време тия дни.

И аз се нареждам за новото дизи. Joy
Скрит текст:
Някой знае ли защо са махнати сериите на "Гордиев възел"  newsm78  Cry

Виж целия пост
# 344
Синемка си е постнала в ИГ много хубава носталгична снимка от Милано...явно пак ѝ се ходи  Wink



...Батю ще стяга куфарите за Италия след сватбата галиба  Laughing Laughing Laughing

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия