KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 73

  • 45 953
  • 739
# 495
Жалко, че Берги не е с него.


Виж целия пост
# 496
Още една щастливка.. Grinning Grinning Heart Eyes







Една снимка на Халит от първото му посещение в Бахрейн Grinning



С кралят на Бахрейн!
Виж целия пост
# 497
Да не забравим за другата си гордост - Лейла Лидия  Peace



Тцъ, тцъ  Rolling Eyes неузнаваема за "Космополитан"   Grinning Heart Eyes





Виж целия пост
# 498


От клипчетата, които излязоха, виждам, че Халит е подготвил нови песни. Може би ще са включени и част от тези, които изпълни на концерта в Истанбул, но това, което излезе от днешната репетиция е ново.

Язе си чакам моята песен  Crossing Arms      Wink Laughing Laughing в негово изпълнение Heart Eyes



Виж целия пост
# 499
Папараците са изловили Синем... Laughing Laughing


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Момичета, виждам, че липсват постове - най-вече тези, с поздравленията за Галя! Mr. Green ooooh!
Виж целия пост
# 500
Папараците са изловили Синем... Laughing Laughing


Вай бе, къде скитори йенгето сама без Кенанчик?  newsm78  Joy
Аз чакам него да изловят папараците. Joy Joy
Виж целия пост
# 501
ГАЛКА,малко късничко,но
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на една от най-готините,най-веселите
и най-лъчезарните жена тук!
Пожелавам ти много ,много радост в живота!

Един"батьо"за поздрав!
.
Виж целия пост
# 502
Благодарско, мили момичета за хубавите думи и пожелания!  Heart Eyes Hug

Всичко видях, всичко прочетох, всичко изслушах  Peace включително и онова дето беше почистено  newsm75

Виж целия пост
# 503
Папараците са изловили Синем... Laughing Laughing


Вай бе, къде скитори йенгето сама без Кенанчик?  newsm78  Joy
Аз чакам него да изловят папараците. Joy Joy

Много бързо бяга йенгето Пък Батю ще го хванат за балтона ама друг път  Joy





"KKK"    thumbsup  Grinning Heart Eyes






Наистина ли липсват постове  Angry
Виж целия пост
# 504
Привет на всички!

Виждам, че моят пост е  заличен...
На кого ли е попречил, един-едничък от много дни насам..

Галка, честит рожден ден! Здраве и щастие ти пожелавам отново!
И нека късметът винаги бъди с теб! Hug Hug Hug Hug Hug bouquet

Виж целия пост
# 505

Така и не му научих правилата на този форум. Какво пак им се е видяло накриво?

Доколкото си спомням нямаше последователни постове.

...................

Виж целия пост
# 506
И моята честитка е изтрита ,но Галка каза,че ги е прочела, надявам се, ако ли не отново newsm59  Мисля,че в правилата това беше забранено наистина, нямало връзка с темата, но интересно как ги отсяха, че половината стоят? Сега да потърся нещо по темата,че да не ме изтрият пак.А ето-миналата година на тоя ден love001 love001 love001
Виж целия пост
# 507
И моята честитка е изтрита ,но Галка каза,че ги е прочела, надявам се, ако ли не отново newsm59  Мисля,че в правилата това беше забранено наистина, нямало връзка с темата, но интересно как ги отсяха, че половината стоят? Сега да потърся нещо по темата,че да не ме изтрият пак.А ето-миналата година на тоя ден love001 love001 love001

Ох бе!  Hug Болюм 100 беше точно на рождения ден на Галка  Laughing
Батю игра зейбек за нея  love001

 

още  малко снимки от купоня  Heart Eyes







Виж целия пост
# 508
Чести  национален празник !  bg

Нека винаги да има БЪЛГАРИЯ!
Виж целия пост
# 509
Честит празник на всички!

Да има повече хора, които истински желаят и работят за това днешният и утрешният ден на родината ни да бъдат по-добри!

.......................

Успех на Халит довечера на сцената в Бахрейн.

Не знам кой е правил снимките от Бахрейн, но всички бяха много хубави. Има някаква особена атмосфера в тях.





...........................

А Бергюзчето наглежда кафенето.  Grinning



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия