. Стига го метка насам натам. Ич нема излъчване никво. И очите му мълчат.
Добре че пее, че се ще се намери некоя да го поиска.
Ама ние с Марги Тц!
Дръж си го в резервите.
Тук се сме Фемирки - Емирки
. 

особено Емирка
припадам и залитам





к'ъв маркуч,к'ви пет леФа
нИ сакам го!!!! Но май ще си върна думите назад,че всъщност като се загледах установих в далечина,че не е зле.Не знам от кой епизод е,ако е от първи сезон на ПО,може пък да е хубав и с не много мазен перчем
.
.Но те и двамата в момента са тип "Чичко Тревичко" и ...съм ги оставила други да им се любуват
и обезателно да не е обитател на джунглата-без брада
.Това ми е важно-и във виртуала,и в реала
.Предложенията ти оттук нататък да са съгласувани с тези критерии,моля
.Само че аз бих направила леко разместване:аз съм Емиро-ФЕмирка
("изпотяващото се видео"
),Хазал в друго... колко ли пъти съм го гледала,не помня
.
.И на теб ли красотненето в последно време ти е в повечко? 

ма ти знайш ли колко кинти е билета до там
Ча мой си го позволи да стои там ма ние нимойм
не харесвам и аз прекалено мускулести и обрасли . Но Ча си е нещо друго
и после и по фемир


като фемирка виж само каква целувка крейзи
Дарения ша съберем.
и на двете ви.
. Намерих ви, почувствах си се като у дома, олабих малко емоцията и започнах да ги възприемам вече поотделно като Емир и Ферка и малко след това като Чачко и Хазал. 
Чачун немисли за таквиз неща той е далече от тия неща
приоритет му е кариерата мой да джангръсти чАршафити на сутринта Гудбай , Адиос не сме били заедно 
на Хазал щех да и го дам ма тя е с ония мишок гнусен
само с баджито сме са разбрали
Тя за мУмента ми го е отстъпила
и му каза на Юлкер внимавай с нея глупако
тя е моя и кат се гледаха един друг Емко и ферка си викам тука ша става нещо с мени


Бла бла, за пореден път едно казва, а друго показва- нали искал да е различен, а модата е вид масовост- брадите са навсякъде
Красотата не пречи да се доказва- ако е талантлив, това че е красив не би било пречка, а само плюс за един актьор! А Ча зорлем се прави на маймуна в момента!
Набори 92-94 и все такива с редки бради
Онзи ден в асансьора се сблъсках с двама такива талибана и докато зацепя откъде са ми познати, слязохме на нашия етаж.... 
.Ако ще да се жени,ако ще да се омъжва-мене ми е бана не
.А "бана не" в случай,че се интересуваш пък не ме разбираш,го използвам в смисъл на "не ме интересува"
,че то всъщност за рекламата му требват здрави нозе и изправена стойка,аз не смятам да го потрошим
.
Дарения ша съберем.
.Като пристигна си беше съвсем читава,ама гледам и ти се повреди покрай нас
. А как искрено се забавлявам като и ти го наричаш Чачослав.Ами ходи му...С български корени е
и името трябва да е в наш стил
.
.Пък и правя инвестиция,без да очаквам възвръщаемост
.Целият този извършен труд от моя страна по обезкосмяването и обезпаразитяването ще са безвъзмездни,а отделно събраната погнуса ще е от мое име и за моя сметка
. Не с мен ще снима реклама,което в действителност е жалко
за тях най-вечИ...
Вместо да вземат едно свежо и непознато до момента лице,те с некви си ДжАджита ще го занимават...
-електрическа,моторна,бензинова или самоходна да си взема
.Бел каза,че ножицата може да заседне
и аз се вслушвам в мнението й
. Намерих ви, почувствах си се като у дома, олабих малко емоцията и започнах да ги възприемам вече поотделно като Емир и Ферка и малко след това като Чачко и Хазал. 
.Веднъж тук всички си разказахме челните сблъсъци с ОС
.На самата реклама още много харесах главният герой
,нямаше откъде да му знам името в онзи момент.Но познах Хазал
,сега не но тогава бях така...Винаги е била много хубава,ужасена бях не от външният вид,а ролята в която я бях гледала преди това
.Нямах занимание по онова време и гледах сапунки на макс
.
.Няма друга такава любов...
-сякаш ще настъпи краят на света ако не си един от всички!


с брадата ко щеш му прави но с причоската фнимавай . Земи си безшумна косачка да не дигаш шум 
ти ша искаш го кастриш ша му викаш бе Алан колу азе за ко бих толкоз път за благото а ти ша ме се дърпаш
седай тука да не те потрошим чи реклама требва снимаш с мУтанта ДжиджитУ
а Ча ша ти вика бана не модата е Лъмбър сексуал
ако е космясъл у краката тялото пълна Епилация с косачката но гледай да не му остайш белези кат Халидулко
на Ча меко , кадифено песента от филма му 
.Явно това е неговият ден.

. Така че според мен Чачослав обобощава цялото му родословно дърво с корени на два континента и най му отива.
Рори красотата му се дължи и на тезе му корени кат го гледах на екрана и си викам брех какъв хубав мъж и то турчор ма тогаз не знаех нищо за Чаатай и така започнах да рова за инфо
такива погледи може ти фърли Емир - Ча уникален е с погледите малко актьори го могат 
ако ме погледне така кожата ша ми настръхне

Препоръчани теми