Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~475

  • 45 773
  • 741
# 210
А, и аз го нещем  Naughty.
Стига го метка насам натам. Ич нема излъчване никво. И очите му мълчат.
Добре че пее, че се ще се намери некоя да го поиска.
Ама ние с Марги Тц!
Дръж си го в резервите.
Тук се сме Фемирки - Емирки  Mr. Green
Виж целия пост
# 211
 На мен ми аресва  гласа му на Гьокхан  и си го меткам  Joy


 Емиркааааааааааааа  Mr. Green Heart Eyes

https://www.youtube.com/watch?v=RFdtqXc1ISY


 Аз си оставам фемирка Емирка   Naughty   особено Емирка   Heart Eyes  припадам и залитам  Mr. Green newsm03 smile3544 smile3544 smile3544


 кат го вида с лилавата ризка и оххххххххххххххххх а погледа    Flutter

 Рори поделям го с теб   видеото  за което ти говорех как  му пускат кадри с Хазал и той не отлепя очи

 и кадри от предаване  на които също пускат сцени и Хазал   ги гледа и се усмихва  





 и танго   сигурно не знайш Хазал е учила танци  https://www.youtube.com/watch?v=AfpHOe4Com8
Виж целия пост
# 212
Феми, Heart Eyes
Благодаря че сподели клипчетата с мен!

И двамата са много красиви.
Като видях Хазал спонтанно си помислих, че прилича на Снежанка.
С тази дълга, черна лъскава коса, бяло детско лице - невинна красота, интелигентно излъчване и красива усмивка - истинска принцеса от детските приказки.
А Чачко с лилавата ризка е принцът достоен за всяка принцеса  Wink
Виж целия пост
# 213
 Добро утрооооооо  Hug

 Нова  фотка за събуждане  Mr. Green не пише от сета на филма ли е или от  Щатите  там не го знаят
 кат гледам може и да е селска  newsm78






  с цигарета
Виж целия пост
# 214
Подред ще карам,а докъдето я докарам Mr. Green

Цитат
Маргииииииии не моа та разбера ти къв еркек сакаш   Mr. Green

 Ча с маркуча  за тебИ   Mr. Green
Охх Феми, Crossing Arms к'ъв маркуч,к'ви пет леФа ooooh! нИ сакам го!!!! Но май ще си върна думите назад,че всъщност като се загледах установих в далечина,че не е зле.Не знам от кой епизод е,ако е от първи сезон на ПО,може пък да е хубав и с не много мазен перчем  newsm53.
На въпроса ти-еркека,който Марга дири  трябва да е нещо средно между Чачослав и Бурак Йозчивит  smile3520.Но те и двамата в момента са тип "Чичко Тревичко" и ...съм ги оставила други да им се любуват Laughing.В темата с хубавците бях наредила и още...Но общите ми представи за красота се свеждат всъщност до естественото излъчване,погледа,усмивката,мускулна маса да има,но не да е прекалено-не си падам по културисти Naughty и обезателно да не е обитател на джунглата-без брада Naughty.Това ми е важно-и във виртуала,и в реала Naughty.Предложенията ти оттук нататък да са съгласувани с тези критерии,моля Mr. Green

Ама ние с Марги Тц!
Дръж си го в резервите.
Тук се сме Фемирки - Емирки  Mr. Green
На 100% е така  smile3521.Само че аз бих направила леко разместване:аз съм Емиро-ФЕмирка Mr. Green,понеже този който ми завъртя главицата за кратко бе Емир,най-подир харесах ФЕмир.Но лайкването се оказа продължително във времето Mr. Green.
Да си кажа сега и за едно от клипчетата-кадрите на Ча с лилЯвата ризка Crazy ("изпотяващото се видео" Joy),Хазал в друго... колко ли пъти съм го гледала,не помня  33uu.

Бел,къде се изгуби newsm78.И на теб ли красотненето в последно време ти е в повечко? Laughing
Чакаме да ни светнеш по въпроса за обувките на Хазал...както казва Надето май неслучайно са ни познати,какво беше събитието обаче? newsm78

За последната Чачова снимка,без коментар съм направо! Stop
Спешно заминавам и вземам със себе си лозарската ножица

Виж целия пост
# 215
 Маргарелоу  Mr. Green къде заминаваш  бе Чачослав е на майната му   Mr. Green в ЛА ма знайш ли го  къде е мой да ги обикаля Щатите   и ша го окастриш с градинската ножица нанайци  ooooh! hahaha ма ти знайш ли колко кинти е билета до там  Naughty Joy Ча мой си го позволи да стои там   ма ние нимойм  ooooh! не харесвам и аз прекалено мускулести и обрасли  .  Но Ча си е  нещо друго  Mr. Green smile3503


 и ти кажа  и аз залитнах по красотата на Емир - ЧаЕмирки сме ние  Mr. Green Flutter Blush и после и по фемир  Heart Eyes


 newsm03 txtloves








   Снимката с обувките  съвпада и с тоалета и от селфито с Ча     събитието беше сватбата на Диренч Аксой   Илкнур и Баръш Кълъч   така мисла 


  потен беше  с ризката   кат го разпитват кви кадъни харесва и му пускат кадри с Хазалинда Joy       
  Flutter


  Рори  Hug като фемирка   виж само каква целувка крейзи  Crazy 


Виж целия пост
# 216
Марги, Феми ти е сложила снимката с лилавата ризка да му вземеш мярка на Чачослав за подкастрянето.  Mr. Green щото тъй е най-убав.
Не мой вече го трайм с тоя треволяк на главата и по лицето.
Земи и машинка за бръснене. С тая ножица да не му резнеш фейса, че нема го земат рекламира дънки с оная дългокраката звиздъ. А треба заработи некой лев/долар, квото там дадат, че мой реши се жени тая година. Как е тръгнало ...
Виж ся ако не мой купиш билет кажи ша измислим нещо.  newsm78 Дарения ша съберем.
Нали си има цял фен клуб Чачослав в България. Ша помогнат момичетата. Нема се притесняваш.
Ако ти напрай снежен човек насред ЛА по бански и ти надене диамантче на пръстчето нема се отплесваш по банските и си гълташ граматиката. Нема връщаш диаманчето да не го фърли Чачко в океана, че нема му стигнат парите за ново. И прати снимчици.
Феми има резерви, нема я мислиш. Ша я утешим.
 Heart Eyes Hug и на двете ви.

А вие от първи сезон първа серия ли го загледахте АФК?
Аз се натресох на ОС в най-гадния момент и в цялата картинка най-много ме впечатли Ферка с голямата зелена кофа и заради нея и напрежението между двамата докато се гледаха през вратата се загледах във филмчето и затънах до ушите във Фемирски емоции. Възприех ги като едно цяло много бързо въпреки всичко което си причиняваха. Набързо довърших сезона с гугъла и осъзнах че съм толкова луднала по играта и екранното им присъствие и ми трябва диспансер където да се лекувам  Wink. Намерих ви, почувствах си се като у дома, олабих малко емоцията и започнах да ги възприемам вече поотделно като Емир и Ферка и малко след това като Чачко и Хазал.  Grinning

Виж целия пост
# 217
 Рори  нема говориш за женене   ша ти канчетУ  Mr. Green  Mr. Green bash bash bash bash bash bash   Чачун  немисли за таквиз неща  той е далече от тия неща  Naughty Joy  приоритет му е кариерата   мой да джангръсти чАршафити  на сутринта Гудбай ,  Адиос    не сме били заедно  tooth


 Моа имам резерви ма Чаатай не го отстъпвам на коя да е  Sick  на Хазал щех да и го дам ма тя е с ония мишок гнусен  Sick само с баджито сме са разбрали  Naughty  Тя за мУмента ми го е отстъпила  Mr. Green


 Рори  ОС го загледах  и луднах  когато Емир и Фера бяха в унито и тя пиеше кафе а Емир ги стрелкаше с ревнив поглед  Crazy и му каза на Юлкер внимавай с нея глупако  Naughty тя е моя  и кат се гледаха един друг Емко и ферка  си викам тука ша става нещо с мени  ooooh! 
Виж целия пост
# 218
Белка я е налазила тръстиката, ама добре че са ми снимките в старите мнения tooth

Марги, тя и лозарската моЙ да заседнИ в тоз сегашния мазньоч на Чачовата глава!
На мен всъщност не ми пречи толкова че е рошав, пречи ми че е космат- с тази рядка брада с щръкнали косми ми е направо противен и наистина сдобивам  усещане за нечистоплътност като го гледам! Ефекта на небрежност във визията може да се постигне с 2-3 дневна брада, но няма да ми изглежда като да не е пипвал сапуна.... Косата му стои мазна и неподдържана Sick
Лъмбър сексуал е това- всичко живо се е барнало така ....голяма мода пфу ooooh! Бла бла, за пореден път едно казва, а друго показва- нали искал да е различен, а модата е вид масовост- брадите са навсякъде Sick Красотата не пречи да се доказва- ако е талантлив, това че е красив не би било пречка, а само плюс за един актьор! А Ча зорлем се прави на маймуна в момента!
Преди малко радиото пееше някаква песен на Филип Киркоров и ми заседнаха между ушите едни думички  "...А душа замирала от такой красотый...."  спокойно можех преди време и аз да възпея така Чачослав...  преди... Rolling Eyes
Като казах за модата та
Скрит текст:
нали съм писала че живеем врата до врата със зълва ми, и нейния син, племенника на мъжо и той като тръгнал с една такава брада, че и келешите от компанията  в която се движи  и те doh  Набори 92-94 и все такива с редки бради Sick Онзи ден в асансьора се сблъсках с двама такива талибана и докато зацепя откъде са ми познати, слязохме на нашия етаж....  Laughing

За обувките какво да кажа.... Ето тези от премиерата на Итиразим Вар, лак, ванилов на цвят, много вероятно да са същите и от сватбата на Диренч Аксой... Но пък едни обувки не се купуват за да се обуват само веднъж нали? Wink



И като съм почнала, по стара традиция да натикам всичко в едно мнеие....  Mr. Green Мисля че Чачовата снимка е нова, или поне не е от лятото, когато беше на село при братчедите! Питам се възможно ли е да си е в Турция в момента? От години прави така- като му свърши проект или се връща от почивка или пътуване някакво, после излизат снимки със селската рода!

Колкото до лилавата ризка, резнали са го от неправилното място, липсва онова споглеждане с Юсуф - Ча го стрелка с очи в стил гузен негонен бяга, а Юсуф  връща погледа с "Дръж сЪ бе братоо....нЕма сЪ издаваме я..." Mr. Green

ПП Рори, аз се сблъсках челно, някъде от тук, където Ферка се тръшкаше пред огледалото:



Загледах  от оригиналната пета серия! Преди това колежката ми много ме караше да го загледам, но аз колкото някой ми настоява за нещо, толкова повече се опъвам.... Случайно (или не Mr. Green)  когато си прибирахме нещата от бюрото сме си разменили флашките, бяха еднакви, от някаква промоция ги бях взела от Метро една за нея, една за мен.... Оказа се, че тя си беше записала  5-та серия, защото в почивните си дни щяла да пътува, нета където отивала бил слаб, а искала да си гледа пак.... Видях че е филм, врътнах малко напред и така попаднах на въпросната сцена докато Ферка се тръшкаше, а после и как я понесе Емко....Беше петък вечерта, като пуснах на Шоу тв вече даваха шеста серия и гледах от средата нататък и естествено попаднах на този момент:

Вече бях с диагноза- върнах се и изгледах всичко преди това и така..... Crazy
Виж целия пост
# 219
Не мой вече го трайм с тоя треволяк на главата и по лицето.
Земи и машинка за бръснене. С тая ножица да не му резнеш фейса, че нема го земат рекламира дънки с оная дългокраката звиздъ. А треба заработи некой лев/долар, квото там дадат, че мой реши се жени тая година. Как е тръгнало ...
Рори,ти го каза: ни моЙм го траем вече с треволяка Naughty.Ако ще да се жени,ако ще да се омъжва-мене ми е бана не Naughty.А "бана не" в случай,че се интересуваш пък не ме разбираш,го използвам в смисъл на "не ме интересува" Laughing.Аз ше идем с инструментО и ше напраЙм нужното.Не мога да разбера що му жалиш фейсО newsm78,че то всъщност за рекламата му требват здрави нозе и изправена стойка,аз не смятам да го потрошим hahaha.

Цитат
Виж ся ако не мой купиш билет кажи ша измислим нещо.   newsm78 Дарения ша съберем.
Нали си има цял фен клуб Чачослав в България. Ша помогнат момичетата. Нема се притесняваш.
Ако ти напрай снежен човек насред ЛА по бански и ти надене диамантче на пръстчето нема се отплесваш по банските и си гълташ граматиката. Нема връщаш диаманчето да не го фърли Чачко в океана, че нема му стигнат парите за ново. И прати снимчици.

Ох, rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo.Като пристигна си беше съвсем читава,ама гледам и ти се повреди покрай нас hahaha. А как искрено се забавлявам като и ти го наричаш Чачослав.Ами ходи му...С български корени е newsm53 и името трябва да е в наш стил  newsm53.
Слушай сега-не щем диамантче,ни герданче.Аз такива работи не нося Embarassed,ма дарението нема го откажем ,поради не една причина...Все пак ще пътувам за общото ни благо hahaha.Пък и правя инвестиция,без да очаквам възвръщаемост  newsm78.Целият този извършен труд от моя страна по обезкосмяването и обезпаразитяването ще са безвъзмездни,а отделно събраната погнуса ще е от мое име и за моя сметка hahaha. Не с мен ще снима реклама,което в действителност е жалко  Crossing Arms за тях най-вечИ... hahaha Вместо да вземат едно свежо и непознато до момента лице,те с некви си ДжАджита ще го занимават... ooooh! Mr. Green.
Та да се върнем на прекъсната ми мисъл Laughing-с постъпленията по сметката ми освен билетче за ХАмерика,ш'си купим и...косачка Mr. Green.Само се чудя и не мога да взема решение още smile3506-електрическа,моторна,бензинова или самоходна да си взема  smile3506.Бел каза,че ножицата може да заседне Thinking и аз се вслушвам в мнението й Mr. Green.

Цитат
А вие от първи сезон първа серия ли го загледахте АФК?
Скрит текст:
Аз се натресох на ОС в най-гадния момент и в цялата картинка най-много ме впечатли Ферка с голямата зелена кофа и заради нея и напрежението между двамата докато се гледаха през вратата се загледах във филмчето и затънах до ушите във Фемирски емоции. Възприех ги като едно цяло много бързо въпреки всичко което си причиняваха. Набързо довърших сезона с гугъла и осъзнах че съм толкова луднала по играта и екранното им присъствие и ми трябва диспансер където да се лекувам  Wink. Намерих ви, почувствах си се като у дома, олабих малко емоцията и започнах да ги възприемам вече поотделно като Емир и Ферка и малко след това като Чачко и Хазал.  Grinning
Да Peace.Веднъж тук всички си разказахме челните сблъсъци с ОС Laughing,сега не ми се ще да се повтарям.Но в резюме:при мен се случи следното-по телевизията въртяха рекламата на ОС от лятото на 2012-а при стартирането му на платената платформа Peace.На самата реклама още много харесах главният герой Heart Eyes,нямаше откъде да му знам името в онзи момент.Но познах Хазал Sick,сега не но тогава бях така...Винаги е била много хубава,ужасена бях не от външният вид,а ролята в която я бях гледала преди това  Mr. Green.Едно лигаво момиченце,пили ти нервите отвсякъде Mr. Green.По ирония на съдбата после на "второ четене" я харесах и там,с онзи партньор.
Връщам се на ОС-някъде към декември 2012-а се разбра,че го пускат в праймтайма на 14-и януари newsm44.Нямах занимание по онова време и гледах сапунки на макс Laughing и така У списъкО попадна и ОС Joy.
Гледах заради Джансу в началото.Но какво да се лъжем-има ли такъв,който не е хвърлил оЧо на Емир?!?И аз насочих Фнимание към него,а накрая бе и прехласването по ФЕмир Heart Eyes.Няма друга такава любов...

ПП Бел,и това помниш,а? Laughing За премиерата става дума

Наистина голяма мода,голямо нещо навсякъде ooooh!-сякаш ще настъпи краят на света ако не си един от всички!
Виж целия пост
# 220
 hahaha rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

   как се смея    и ми стана весело кат чета   ка ша обезпаразитявате Чачун  Joy

  мноу внимавай Маргарелоу  ка ша го стрижеш предупредила съм те  Naughty с брадата ко щеш му прави  но с причоската фнимавай .    Земи си безшумна косачка   да не дигаш шум   Joy


 Чачун мой са дърпа  и за това Рори ти е казала го не потрошиш  hahaha ти ша искаш го кастриш ша му викаш бе Алан колу азе за ко бих толкоз път за благото  а ти ша ме се дърпаш  ooooh! седай  тука да не  те потрошим чи реклама требва снимаш с мУтанта ДжиджитУ  Sick hahaha   а Ча  ша ти вика бана не   модата е  Лъмбър сексуал  Whistling  hahaha  ако е космясъл у краката тялото пълна Епилация  с косачката но гледай да не  му остайш белези кат Халидулко  Mr. Green   


 Рори гласчето Crazy на Ча  меко , кадифено  песента от филма му




 Енгин нема ли кай нещо за рекламата  уж февруари а нищо  Crossing Arms
Виж целия пост
# 221
Аз пък се сетих че АФК, Прилива, Делибала излязоха на екран в петък, за АО не съм сигурна, че нямаше такава премиера, но Ча беше при Беяз на 04.11.  отново петък и май това беше представянето.... Та все в петък явно това е Чачовия ден и като нищо може да промотират рекламата в някой петък.... Мисля си тука....колкото мога  де Mr. Green
Аз откак видях габаритите на ДжиджитУ спрямо Ева  Лонгория и страх ме хваща Rolling Eyes

ПП Малеее като търсих на първа страница сцената от която загледах сериала и видях че съм изпуснала да сложа една от най-любимите ми ooooh!
Виж целия пост
# 222
По принцип не бях наясно,че премиерите на Ча все се падат в петък Thinking.Явно това е неговият ден.

Ето още малко повод за размисли,нямаше как да не споделя с вас Mr. Green
Вижте това







А сега ето и методологията за заснемане на въпросните сцени с плачещите герои hahaha hahaha
https://web.facebook.com/KrasiMNikolov/videos/1679137302324796/
Виж целия пост
# 223
Гледам челните ви сблъсъци с Фемир романтични, а аз буф у голямата зелена кофа, пък се мислех за романтичка  Embarassed

Марги, ми как да не е Чачослав, като баща му българин дето се мисли за турчин, пък майка му босненка. Де са му турските корени, че да му приляга Чаатай. Ако беше останал тук баща му, Ча щеше да е някой Чавдар или Чанко  Thinking. Така че според мен Чачослав обобощава цялото му родословно дърво с корени на два континента и най му отива.
Марги ти нема го даваш на друга се жени. Само в случай, че ти сложи венче от маргаритки в косите и земе ти омекнат краката да знайш ко да кажеш. Дай са, не са дърпай многу. Вече ша си го обезпаразитила и може и лилавата ризка да си облече и ще е чисто нов.
Дан забравиш в петък да го окастриш, че тогаз му е ден.
Виж целия пост
# 224
 Чанко  hahaha Рори красотата му се дължи и на тезе му корени кат го гледах на екрана и си викам брех какъв хубав мъж и то турчор  ма тогаз не знаех нищо за Чаатай и така започнах да рова за инфо


 погледите ме накараха да загледам ОС  и химията  Heart Eyes такива погледи може ти фърли  Емир - Ча     уникален е с погледите малко актьори го могат  Peace


 Crazy ако ме погледне така  кожата ша ми настръхне  Crazy 4470 smile3544 smile3544
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия