Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~475

  • 45 773
  • 741
# 285
Здравейте Simple Smile и честит празник.
Значи КаПтана Heart Eyes се задава на екрана.
Виж целия пост
# 286
Задава се Наде  smile3521.
Мен нескопосаният превод и дублаж ни най-малко не могат да ме откажат и живот и здраве възнамерявам да му хвърля едно око Wink.

Но гледам Баръш въобще не си губи времето Thinking,бързо след приключване на единият сериал започва работа по друг Thinking.Дано да има успех.
В чифте с тази актриса изглежда много добре Heart Eyes


Случайно срещнах името на актрисата-Тувана Тюркай newsm78.Не ми е позната-явно в никой от закупените до момента сериали у нас не е участвала,или поне не в главна роля.Вие момичета знаете ли я? newsm78 И тя ли е поредната миска? newsm78
Поразрових се-видиш ли и тя била дъщеря на булгаристански емигрант Mr. Green,на възрастта на Чачослав,само дето е по-малка с по-малко от месец...Ама че изказване hahaha
Виж целия пост
# 287
На мен русата актриса Марги нещо не ми е по вкуса Confused още от 1001 нощи.
Тази Тувана ми е позната по име, като, че ли Ивчето(по спомен) е писала за нея по някакъв повод и от нея съм я чувала.
Виж целия пост
# 288
Ааа,то и аз не че я харесвам особено-в 1001 нощи обаче ми се стори,че добре се справи като злодейка Laughing.Вероятно и в Розите ще бъде лошата newsm78
Виж целия пост
# 289


За всички вас!



Ако не се лъжа Тувана Тюркай играеше в КПА Peace  По спомен, дано да не бъркам името, че трудно помня турски имена, но мисля че нея спрягаха за половинка на Енгин Акюрек newsm78 Много е хубава, една от малкото, които харесвам Peace Пишеше се че преждевременно са я натирили от КПА, защото Енгин изглеждал по-добре с нея на екран, отколкото с Тууба Peace  Също така от месеци фенове спрягат името и за бъдеща Чачова колежка, като гледам обаче снимката и с капитана, май тази красота няма да огрее Чачослав Laughing

Иначе за Дамла Сьонмез мисля че е поредната клюка.... Само нея не бяха свързвали с новия Чачов проект Laughing Гледала съм я малко в Една любовна история. Визията и нормална, може да играе, не гледа като овца....
Джанан Ергюдер е русата- в 1001 нощ направо тръпки ме полазваха само като покажеха ледената и физиономия! Отлично се справяше там с ролята на злодейка!

ПП Ха ха там момента с Емко в колата с ключа в ръката- още се смея като се сетя на Зиза анализа дето се чудел къде да си го забие тоя ключ, в окото или във фонтанелата hahaha
Виж целия пост
# 290
Аз от КПА не съм гледала и един епизод,но понеже съм по клюките Mr. Green...
Да,пишеше се по едно време,че актриса от сериала си тръгва и бива заместена от Йойкю Карайел.Оказва се,че е тази същата-Тувана.Сега го разбрах Laughing
И като съм подхванала Йойкюто-Феми,мила няма да ми се сърдиш нали hug,но откъде ти хрумна това Йокому?  newsm62 На няколко пъти го споменаваш...

Днес съм седнала и я разучавам ли,разучавам коя е и каква е девойката до Баръш Mr. Green.Имала е връзка с Енгин Акюрек,но май вече не са заедно newsm78.Момичето е много хубаво  Heart Eyes-и до Каптана,и сама-все е хубава.Продължавам с проучването  search.Станах нещо като агенция "Ханде-виде"  hahaha,анализите ги прочетох вчера пак на един дъх,затова са ме прихванали лудите tooth

Виж целия пост
# 291
 wavey

 Тувана Тюркай не знах името и но кат видех постера добре стоят с Баръш  много повече от колкото с Дамла  Sick    как играе Тувана не знам  но  на хубост го докарва  . Не писаха ли и за нея че ша играят с патрона  и да са писали няма да е тя отпада  ще игрят с Баръш Кълъч .


Цитат
Феми,изобщо не те разбрах  Blush.Това ли имаш предвид newsm78
https://twitter.com/CgtyUlusoyGifs/status/670635462042787840

smile3521 исках ако можеш и знаеш да ми направиш гифче , че не можах да го копирам  и да ме научиш как се прави    Blush



 Марги не ти се сърдя  мила за кво ти се сърдя  Joy  така я пиша   Йококу , Йокому  hahaha hahaha hahaha кат неко японка  hahaha  не ми харесва актрисата     и се бъзикам  Joy

 Ти проучваш  Тувана  аз така бех за ДжиджитУ Sick  hahaha 
Виж целия пост
# 292
Честит празник скъпи ми съдиспансернички!  smile3503 newsm53


Охоооо  Crazy Каптана с Тувана Тюркяй!  Heart Eyes
Гледах Тувана в КПА, че нали го следях в началото на излъчването му в Турция. Стигнах до 15 серия и после нещо се замотах и спрях изобщо да следя какъвто и да е сериал в нета. Играе си добре, не усетих нищо мис-ко или манекенско в нея, напротив - играе като актриса. Много е красива Тувана! Много! Гледайки КПА забелязваш нея, а не другите. С Баръш изглеждат много добре. Heart Eyes Дано да им напишат хубав сюжет и сериалът им да се задържи.  fingerscrossed

Феми, това което искаш не е гифче, а е във формат на видеоклип. Няма как да се сложи директно тук, освен ако някой не го качи в бокса, тубата или не го преработи в гиф формат. Peace
П.П. Сега видях, че си писала точно за това. Peace
Виж целия пост
# 293
 И от мен честит празник !


 и за баджито  Hug





 сетих са японците или корейци ли бяха не мога ги различавам  Joy , когат снимаха интервю на сета на АфК Joy   
Виж целия пост
# 294
Момичето си е хубаво откъдето и да го погледне човек Heart Eyes.Аз тези дни като имам възможност ще прехвърля малко КПА с мишока,че ми пробуди любопитството тази Тувана.Как обаче да си изкривя душата сега,не мога-отвратителни им са имената Mr. Green.Те така пък сигурно ще си мислят за нашите ако ги чуят Mr. Green.
Единственото турско име,което приемам за що-годе благозвучно в моите ушаци е Мелек...Пък дали не е защото и моето започва с "М" като Маргарелка-не знам  33uu

Феми  love001,аххх-
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Слагам ги още веднъж-скритата ми лудост,която с времето придоби други измерения и започна да става явна hahaha.Наводних си профилите с маргаритки-и подписа ми тук в Мамата е маргаритки,но е скрит Blush поради съображения за сигурност да не ме вземете за изперкала hahaha.Пък аз съм такава Joy-купих си наскоро семенца-цветя,те едни лилавички ставали Heart Eyes,като прочетох днес в нета подробното описание се оказаха не какво да е,а...  разновидност на маргаритки  tooth.Те защото ми заприличаха и реших да проверя така ли е в действителност.Какво да правя все натам ме тегли hahaha

Феми,кажи кой момент от кой сезон и какъв Емир "сакаш" Laughing.Ще ти направя каквото искаш.Може и на лични да ми метнеш желанието си Wink
Виж целия пост
# 295

 Марги  Hug

Скрит текст:
не знам и аз ко сакам    35 гифчета с Емко сакам  нема значение от кои епизоди   може и лудо барабанистче   35    наближава ми рождения ден и исках си напрая малко кефа с  фемир  Емир и Чаатай   да изкочи по ризка   Blush 35 ма кат не мога да прая клипчета и рисунки   и с искането ша си остана .


 делибал сет  непубликувана    тоя перчем  бе    ooooh! Joy


  и цвеке от Чачослав на младини  Mr. Green Joy


    п-р-и-п-а-д-а-м Mr. Green smile3544 smile3544 smile3544 smile3544  Heart Eyes






 лове  Heart Eyes smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 Heart Eyes






оххххххххххх инструкторчето ми  Mr. Green smile3508



Виж целия пост
# 296
Белка станала Почетен гражданин на Диспансера (почетен член),аз едва сега забелязах обаче Laughing.

Феми,като не си претенциозна бързо ще ти намерим гифчета.Но не съм ги правила аз Embarassed.На РД-то да напомниш за себе си,няма да се разминеш без почерпка Naughty.Дано да имам време да ти спретна нещо тогава.Значи си рибка,а?
Ето в аванс:







 





Тук не е сам,но заради погледа слагам
Пък тук защото е страОтен Mr. Green


А това ви е за лека нощ Joy
Виж целия пост
# 297
Здравейте скъпи съдиспансернички!  Hug

Тъй като в България повечето мъже механично носят цвете в къщи /защото другите така правят/ само на 08.03, а на 09.03 отново гледат на жените до тях като даденост, а жените заслужаваме уважение и признание всеки ден реших да ви честитя деня на жената днес - 09.03.
Пожелавам ви днес да се почувствате също толкова обичани и желани колкото вчера.
И нека утре денят да бъде по-специален от вчерашния.  bouquet

Турските имена на актьорите са трудни за запомняне, някои дори за произнасяне, но пък някои звучат красиво.Може би защото синът ми много говори със симпатия за дете от неговия клас с името Синем на мен ми харесва как звучи. От ОС /засега единствения който съм гледала/ харесвам имената на някои от героите или актьорите: Хазал, Кая, Азра, Айсун, Дениз, Чаатай, Джансу, Баръш, Лара, Тюлин, Джанан, Емир, Синем, Джан. Не знам какво означават, но харесвам как звучат.

Марги, не знам дали това е истинското ти име, но покрай страстта ти към маргаритките знаеш ли как звучи ника ти /името/ на турски. На гръцки Маргарита като име се произнасяло Змарула.

Когато за пръв път видях снимката на Каптана с новата му партньорка първото което си помислих беше че двамата си отиват като визия и излъчване точно както си отиват Хазал и Чаатай. Предполагам, че ще направят успешна екранна двойка подобна на Фемир. Дано сценарият, режисьорът и останалият каст са добри и проектът им да бъде успешен.

Марги, добра работа си свършила в ЛА с ножицата гледам. По страничките ни Ча вече ни радва само с Емирската си визия  Wink
Виж целия пост
# 298

Пууу че хубав бее!!!

Рори, че ти си изредила почти всички имена от сериала Laughing И на мен името Хазал ми харесва, нещо повече, дори и на турски им звучи красиво- наскоро в излъчвания по Бтв сериал, една от героините се казваше така и друга каза нещо от сорта "да, много красиво име"  Синем и Санем са две различни имена, а в сериала е Санем- една буква, но има разлика! Санем знам че означава красавица Peace Баръш е мир.... Дениз/с е унисекс, носят го и мъже и жени, означава море Peace Емир е владетел, а Чаатай си е просто Чаатай, няма някакво конкретно значение Peace На мен ми харесва Лара, даже до АФК не бях си и помисляла че ще го чуя в турски филм.... Но всъщност някои от имената им звучат доста като от западната цивилизация, а някои са си направо от там- Дениз, Мелис(а), Селин, Селен, Айлин, Сузан, Елис, Мая... и т.н. Имат и Дефне, което е едно и също с Дафне- може би си чувала легендата за Аполон и Дафне и как накрая тя се превърнала в лаврово дърво Wink
Името на Хазал всъщност е Лейля-Хазал- в сериала Листопад, бащата обясняваше на дъщеря си Лейля че името и идвало от старонещо си и означавало кошута, а последната героиня на Хазал носеше името Марал, което също означава кошута....

Рори а гласували за любимците си? Ако решиш, можеш да го направиш тук - опцията е за 3 избора за мъжете и 5 за жените, но можеш да посочиш  и един, аз така направих- само Ча
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=909677.150;topicrefid=20 актьори
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=909952.90;topicrefid=20  актриси

ПП Доста ще се разместят обаче нещата по първите места- само да пуснат анкета Mr. Green
Виж целия пост
# 299
Белл, дай жокер. Не помня Каптана с каква фамилия е в реала. Хубав мъж е и ще го сложа на второ място, но името как беше  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия