и честит празник.Значи КаПтана
се задава на екрана.
и честит празник.
се задава на екрана.
.
.
,бързо след приключване на единият сериал започва работа по друг
.Дано да има успех.
.Не ми е позната-явно в никой от закупените до момента сериали у нас не е участвала,или поне не в главна роля.Вие момичета знаете ли я?
И тя ли е поредната миска? 
По спомен, дано да не бъркам името, че трудно помня турски имена, но мисля че нея спрягаха за половинка на Енгин Акюрек
Много е хубава, една от малкото, които харесвам
Пишеше се че преждевременно са я натирили от КПА, защото Енгин изглеждал по-добре с нея на екран, отколкото с Тууба
Също така от месеци фенове спрягат името и за бъдеща Чачова колежка, като гледам обаче снимката и с капитана, май тази красота няма да огрее Чачослав
,но откъде ти хрумна това Йокому?
На няколко пъти го споменаваш...
.Момичето е много хубаво
-и до Каптана,и сама-все е хубава.Продължавам с проучването
.Станах нещо като агенция "Ханде-виде"
,анализите ги прочетох вчера пак на един дъх,затова са ме прихванали лудите 

как играе Тувана не знам но на хубост го докарва . Не писаха ли и за нея че ша играят с патрона и да са писали няма да е тя отпада ще игрят с Баръш Кълъч .
исках ако можеш и знаеш да ми направиш гифче , че не можах да го копирам и да ме научиш как се прави 
така я пиша Йококу , Йокому
кат неко японка
не ми харесва актрисата и се бъзикам 

Каптана с Тувана Тюркяй! 
Дано да им напишат хубав сюжет и сериалът им да се задържи. 



, когат снимаха интервю на сета на АфК
.Аз тези дни като имам възможност ще прехвърля малко КПА с мишока,че ми пробуди любопитството тази Тувана.Как обаче да си изкривя душата сега,не мога-отвратителни им са имената 
,аххх-

.Наводних си профилите с маргаритки-и подписа ми тук в Мамата е маргаритки,но е скрит
поради съображения за сигурност да не ме вземете за изперкала
.Пък аз съм такава
-купих си наскоро семенца-цветя,те едни лилавички ставали
,като прочетох днес в нета подробното описание се оказаха не какво да е,а... разновидност на маргаритки
.Те защото ми заприличаха и реших да проверя така ли е в действителност.Какво да правя все натам ме тегли 




.Дано да имам време да ти спретна нещо тогава.Значи си рибка,а?


Баръш е мир.... Дениз/с е унисекс, носят го и мъже и жени, означава море
Емир е владетел, а Чаатай си е просто Чаатай, няма някакво конкретно значение
На мен ми харесва Лара, даже до АФК не бях си и помисляла че ще го чуя в турски филм.... Но всъщност някои от имената им звучат доста като от западната цивилизация, а някои са си направо от там- Дениз, Мелис(а), Селин, Селен, Айлин, Сузан, Елис, Мая... и т.н. Имат и Дефне, което е едно и също с Дафне- може би си чувала легендата за Аполон и Дафне и как накрая тя се превърнала в лаврово дърво 
Препоръчани теми