Парфюмни размисли и страсти - 196

  • 105 626
  • 748
# 495
Имате ли мартенска класация? Кои аромати планирате да въртите този месец?
За сега планирам тези 4 за основни пролетни (не само март, но и април месец):
http://www.fragrantica.com/perfume/L-Artisan-Parfumeur/Rappelle-Toi-23635.html Любимата ми гардения.
http://www.fragrantica.com/perfume/Thierry-Mugler/Alien-Sunessen … -Ambre-11552.html
http://www.fragrantica.com/perfume/Atelier-Cologne/Jasmin-Ang-lique-31305.html
http://www.fragrantica.com/perfume/Cacharel/Eden-244.html За по-хладните вечери.
И най-новото ми попълнение, неочакван подарък за празника, Lilac Path Aerin Lauder Heart Eyes http://www.fragrantica.com/perfume/Aerin-Lauder/Lilac-Path-19057.html
Въобще не си личи колко харесвам белоцветните парфюми. Grinning
Виж целия пост
# 496
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!  bouquet

Понеже се спомена за Alien да ви питам.
Една колежка ползва Рефанска имитация(номер 306 каза) и доста ми харесва, но не знае на кой от оригиналите отговаря. Ако някой знае може ли да сподели???
Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 497
Честит празник! Здрави бъдете и много усмихнати!
Току-що научих, че ми отпада едно плащане в размер 120 евро и се чудя дали да не ги инвестирам в парфюмерийната индустрия.  Laughing Мисля, че в тази тема ще получа много положителни отговори на вътрешните ми терзания.  Laughing
Хубав ден на всички!  Peace
Виж целия пост
# 498
Ауу, Pipi_, това направо си е знак от съдбата! И точно на днешния празник  Mr. Green
Виж целия пост
# 499
Честит празник, момичета!  Grinning

ПиПи, няма съвпадение тук!  Peace Знак има Simple Smile




Виж целия пост
# 500
Divna, попитай в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=905288;topicrefid=19 Сигурно ще могат да ти отговорят.
Виж целия пост
# 501
Честит празник! Здрави бъдете и много усмихнати!
Току-що научих, че ми отпада едно плащане в размер 120 евро и се чудя дали да не ги инвестирам в парфюмерийната индустрия.  Laughing Мисля, че в тази тема ще получа много положителни отговори на вътрешните ми терзания.  Laughing
Хубав ден на всички!  Peace


Инвестирай, инвестирай - малко сме лудите Joy bouquet


  Something new, тамяна и джина добра комбинация ли са в L'Artisan Parfumeur Les Explosions d'Emotions Rappelle-Toi:)
Виж целия пост
# 502
"- Мило, купи ми за 8 март този парфюм с аромат на пролетна градина.
- Да бе, та като отида в парка да ритам топка с момчетата, непрекъснато да се озъртам откъде идваш."
Виж целия пост
# 503
Здравейте и честит празник, момичета newsm51
Искам да ви попитам дали сте използвали тоалетната вода Pink Sugar на Aquolina и какво е мнението ви за нея?
Виж целия пост
# 504
Something new, тамяна и джина добра комбинация ли са в L'Artisan Parfumeur Les Explosions d'Emotions Rappelle-Toi:)
На моята кожа джинът и тамянът не се срещат. Усещам джина (имай предвид, че ароматът не е силно алкохолен) във връхните нотки и през първия час, после постепенно изчезва. Той придава една много свежа нотка в парфюма. Тамянът от друга страна е почти неразпознаваем (виждам и във Фрагрантика е на последно място в таблицата за усещащите се нотките), така че няма конфликт между двата аромата.
За мен Rappelle-Toi е една многолика гардения. Започва свежо, след това се става мека като крем (съжалявам, че не мога да опиша този крем по-добре Embarassed) и леко по-сладникава от меда, и накрая завършва в комбинация с мускус.
Виж целия пост
# 505
Благодаря за чудесното описание, това са моите любими парфюми - /имам в предвид белоцветните/ , като всички  L'Artisan Parfumeur съм ги купувала насляпо Embarassed, само един не ми е допаднал Hug
Виж целия пост
# 506
Здравейте и честит празник, момичета newsm51
Искам да ви попитам дали сте използвали тоалетната вода Pink Sugar на Aquolina и какво е мнението ви за нея?



Аз го намразих в момента,в който го пробвах,за мен е страшно синтетичен,не взимай преди да го пробваш е моят съвет
Виж целия пост
# 507
Здравейте и честит празник, момичета newsm51
Искам да ви попитам дали сте използвали тоалетната вода Pink Sugar на Aquolina и какво е мнението ви за нея?



Аз го намразих в момента,в който го пробвах,за мен е страшно синтетичен,не взимай преди да го пробваш е моят съвет

Аз съм на противоположното мнение  Wink

Честит празник и от мен, мили парфюмни момичета!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 508
Здравейте и честит празник, момичета newsm51
Искам да ви попитам дали сте използвали тоалетната вода Pink Sugar на Aquolina и какво е мнението ви за нея?

Pink Sugar е момичешки аромат- карамел, лакрица, захарен памук. Драйдаунът е течен, благ карамел, много, много сладък. Подходящ за момичета между 13 и 103 години.  Laughing
Не бих го носила на работа, доставям си удоволствие с него през уикендите, на детски тържества и рождени дни.
Възприемам го като ароматна шега и форма на ароматна терапия, ако имаш място за парфюм в повече го взимай, защото е бюджетен и прави живота една идея по-сладък. Pink Sugar е сладурана.

Много симпатично ревю:
https://www.youtube.com/watch?v=6QO1YyAbBmI
Виж целия пост
# 509
Благодаря ти за изчерпателния отговор Simple Smile Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия