Кюретаж и забременяване след това - тема 63

  • 39 073
  • 739
# 525
Сянка,мъчно ми е като чета такива неща,защото и аз самата бях така.Първия месец не излизах,нищо не ме радваше,исках само да спя,а като се събуждах плачех много.И така силно болеше,че имах чувството,че душата ми умира(част от нея наистина умря).Но малко по малко стъпих на крака,бях ви споделила-моята майка преди мен е имала мн тежък аборт,тя ми каза-ако не бях преживяла онази мъка-нямаше да имам теб.Така че,води де от това-твоето мъниче още се подготвя за срещата ви.Аз вярвам,че децата избират родителите си.Нашите не са били готови за срещата.Кураж Сянка,знам колко боли,но истината е че няма друг начин освен да имаме вяра.Аз също я нямам де,струва ми се невъзможно,нереално да имам дете.Като някаква мечта,която знаеш ,че няма да сбъднеш,но си я искаш.Не знам как да го опиша.Но имам и мъничко вяра-нали за това правим изследвания,консултации.Следователно вяра имаме,така че смело напред  Hug
Виж целия пост
# 526
Здравейте дами,
Извинявам се тези дни нямах никакво време да пиша .. С мен всичко е наред на видеозона излезе 6 седмица и 6 ден тчно както мисля и аз Simple Smile имаме си сърчице тупка и всичко е пкей за сега. Намалиха ми и утрогестана на 3х1 ...

На всички не още бременни, горе главата скоро чудото ще се случи. Аз съм с всс!
На всички преживели ужасна загуба, времето лекува само това мога да кажа!
Целувам виии всички!!
Виж целия пост
# 527
sunflower_sunny, благодаря!  Hug

lil.vasileva, честито сърчице!
Виж целия пост
# 528
Момичета излезе ми резлутата от тробофилийте, което ми казаха е, нямам вродени аномалии, но това което коментираха, е че организма ми много трудно усвоява фолиева киселина и ще е необходимо да пия в по-големи количества при бременост.
Май и други момичета споменава за усвояването на фолиевата киселина?
Виж целия пост
# 529
Sisi,аз съм със същото.40% по-малко усвоявам фолиевата.В четвъртък съм при Аг-то и ще ти споделя какво ми е казал.А ти пусна ли при тромбофилиите за неврална тръба изследването???
Виж целия пост
# 530
Не, Сигридов не ми е казал, каза първо основния пакет и ако от лабораторията ми кажат да пусна и допълнителните панели да ги пусна. Като ми се обадиха специално ги питах, те казаха че нямали никакви притеснения и нямало смисъл да ги пускам.
Аз си пия по една таблетка сега фолиевата киселина, но сигурно ще ми увеличат дозата........
А и сегя ще си запиша час за Русев, заради ниския витамин Д, да видим какво ще ми даде да пия.....
Виж целия пост
# 531
Аз малко глупаво май постъпвам,но от мин. седмица започнах да пия по 3таблетки фолиева,знам че трябва лекар да го назначи ама  Embarassed Rolling Eyes Дано не ме убие в четвъртък,че си самоназначавам
Виж целия пост
# 532
Момичета, успях: година след миседа и абразиото, преди малко родих моята малка принцеса Далия Flutter

Търпение и кураж пожелавам на всички вас и скоро да гушкате своите малки съкровища Hug
Виж целия пост
# 533
mishoto, страхотна новина! Честита рожбичка! Да ви е жива и здрава, да ви носи много радост, и да расте красива и добра!  bouquet
Виж целия пост
# 534
mishoto поздравления и от мен, бъдете живи и здрави всички, да си я гледате и радвате  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 535
Момичета,много съм изветряла покрай целия този стрес,тревоги и мисли днес плащам с дебитната си карта и два пъти въведох кода от системата на лабораторията на Щерев и се чудя защо не става!После не можах да се сетя за кода на дебитната карта,която имам от три години и код не съм сменяла.Плаша се от себе си понякога,обсебена съм!

Sisi,може ли да ми снимаш резултатите от Геника да видя кой се води основният панел,защото аз направо разширения пуснах.
Виж целия пост
# 536
Мишото - страхотна новина, въдете много здрави, щастливи обичани и семейството не спира да расте  bouquetБързо възстановяване  Hug
Рмама и Лил. Васиева - супер новини и вас, нека всичко върви безпроблемно и да ни зарадвате със здрави бебчета на финал Hug
Част от моите хормонални изследвания излязоха , попитах Денис относно резултата -тя изказа своето мнение.Всички са в референтните стойности, но някой са високички, особено пролактина ми е на горната граница, но може да е нещо инцидентно.Лекарката не ми отговаря, тя е трудна за откриване..  Rolling Eyes
LH - 7,5 U/L  (ж.ф.ф. 2.12-10.89)
FSH -  6.2 U/L (ж.ф.ф. 3.85-8.78)
Prolactin - 528.4 mU/ L (ж. 71-566)
Estradiol - 274 pmol/l (ж.ф.ф 88-418)
Testosterone - 2.0 nmol/l ( ж. 0.34-2.61)

Някой, ако може да изкаже мнение  bouquet
Виж целия пост
# 537
*Bubble* утре като ги взема ще ти ги снимам, само ми се обидиха за резултата днес и аз веднага да ви пиша разбирасе.....
Виж целия пост
# 538
Благодаря ви за милите пожелания Hug
Виж целия пост
# 539
Mishoto : честита рожбичка! Дано от здраве и щастие да не се отървете!  Heart Eyes

Вчера прегледа мина супер доки махна конеца.Нямам сериозни рани ама все пак ги има.В епикризата на хистологичен резултат пише : Кръвна маса с група епителни клетки в полюса и фиброзна тъкан; Най-вероятно се касае за фиброепителна сериозна киста с хемарогая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия