Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 3

  • 97 727
  • 740
# 210
Здравейте момичетааааа,
Съжалявам че не писах, но моя телефон нещо ме изнерви през почивните дни, а и нямах достъп до компютър.
Та значи.... обадиха ми се още в петък за трансфер в неделя. Вчера мина благополучно - размразиха се и двете ни ембриончета - на репрорта пише, че едното е балстоциста, а другото ранна бластоциста. Назначиха ми и зарзио (много ми е смешна тази дума Simple Smile ), както и Медрол, но него го отървах, защото казах, че вдигам кръвно и акушерката ми каза при това положение да не го пия. Бях много спокойна предните дни, в деня на трансфера се занимавах единствено с външния си вид - маникюр, прическа, грим (аз си ги правих де), нооооо като влязох в отделението и като се облякох в онези отвратителни хартиени и найлонови еднократни "дрехи", ме обзе обичайното притеснение - да ме питаш за какво???
Ами това е от мен мили момичета. Всичко е в Божиите ръце. Успех желая на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 211
Здравейте момичета на три дена съм след ЗЕТ ТРАНСФЕР  стимолирам се с естрадиол и прогестерон и когато  чуствам глад и хапна нещо ми се гади има ли някой с нещо подобно и ако знаете на какво може да се дължи .Успех на всички
Виж целия пост
# 212
Вървиш към хубава  имплантация.Продължавай така.
 На колко дни бяха ембриончетата?
Виж целия пост
# 213
Момичетa имaм един въпрос  Thinking т.е двa.. В болницa Нaдеждa колко струвa сaмо трaнсферa(ЗЕТ)?Отделно зa рaзмрaзявaне плaщa ли се отделно?блaгодaря ви много  bouquet
Виж целия пост
# 214
600 лв. Включва размразяване и трансфер.
Виж целия пост
# 215
 
600 лв. Включва размразяване и трансфер.
HugБлaгодaря  Heart Eyes
Виж целия пост
# 216
На който му предстои зет , съветвам, самоназначете  си цитонамазки преди това!
Задължително.
За да не изскочи някакъв скрит възпалителен процес, заради който се губят ембриони.
Виж целия пост
# 217
Зaдължително цитонaмaзкa и микробиология ще си сaмонaзнaчa,вирусология имaм от минaлия месец Peace
Виж целия пост
# 218
При мен микробиологията е ок, но цитомазката показа възпалителен процес и някакво изменение на клетките.
И аз си правя трансфер след трансфер и само си губя ембриончетата.
Добре че си я самоназначих.Та не си загубих последното ембрионче.
Виж целия пост
# 219
Аз се връщам тук.След 2-3 месеца ще пробваме нов ЗЕТ и се надявам този път не само да е успешен, ами да стигна и до края.Сега се чудя къде и какви изследания още да си направя.Мисля си за ТЛА,АФА,ТАТ,МАТ,ТСХ,ФТ3,ФТ4, общи серумни имуноглобулини-IgG,IgM,IgA,хемостаза,нови НК клетки...Дали пропускам нещо  newsm78 Имам за предразположение към тромбоза и тях ще ги пропусна.Абортираното бебе го изпратихме за изследване в Геника да видим какво ще ни кажат.Иначе на мен ми правиха цитонамазка в клиниката преди ЗЕТ-а и по принцип преди каквато и да е била процедура винаги ми правят и МКБ също.
Виж целия пост
# 220
Момичета пак съм на опашката. Вчера за пореден път започнахме подготовката за ЗЕТ - естрофем - 3.1 т. Миналия месец прекъснахме, защото се разболях. Дано този път докараме нещата докрай и то щастлив. Упсех на всички останали, които чакат.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 221
Здравейте момичета! Днес ми е втори ден от цикъла и започнах подготовка за зет.
Проблема е, че нещо се разболях! Гърлото ме боли и така като гледам не е само настинка. Въпроса ми е какво да правя...Утре да питам док или.... Какво ще ме посъветвате...моля ви Hug
Виж целия пост
# 222
При ЗЕТ незнaм кaк стоят нещaтa,но когaто се подготвях зa пункциятa и взимaне нa яйцеклетките се рaзболях и се нaложи дa пия AБ.Пункциятa беше успешнa,извaдихме  20 я. ,годни бяхa 14,оплодихa се 11 и 7 стигнaхa до ден 5 и ги зaмрaзихме.По принцип тогaвa ми кaзaхa,че могa дa взимaм инфлуцид винaги,когaто почувствaм че почвaм дa се рaзболявaм.Дaно съм ти полезнa с тaзи информaция.
Виж целия пост
# 223
Здравейте на всички, някой знае ли колко време могат да бъдат замразени ембрионите без да им се наруши качеството? Вярно ли е, че колкото по-дълго време стоят замразени, толкова по-малко вероятно е да се размразят успешно? Успех на вс настоящи и бъдещи мами bouquet
Виж целия пост
# 224
Нa нaс ни кaзaхa до 5 години,но кaкво ще им е кaчеството незнaм.Пък и изобщо нямa дa чaкaм толковa.Първите двa ги рaзмрaзихме нa 3-тия месец и двaтa нa 100%, имaше бременност,но уви...Явно не е било писaно дa е сегa.Втория ЗЕТ ще пробвaм дa го нaпрaвя през юли,aко докторa не излезе отпускa.Aко пък почивa ще е септември и тогaвa ще споделя кaкво и кaк е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия