Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 3

  • 97 727
  • 740
# 330
Момичета здравейте. Искам да ви попитам за мнения и съвети. Предстои ми замразен трансфер,но не знам колко време трябва да мине от процедурата и стимулацията за да си ги прибера. Според лекаря може още на следващ цикъл,но на мен все ми се струва че трябва да изчакам малко да се съвземе организма. Според вас дали да изчакам малко или още на следващ цикъл да ги върна?
Виж целия пост
# 331
аз на следващия си прибрах 2снежинки и резултата беше отр. Peace Hugи сега поне 2мес.ще изчакам за следващия опит
Виж целия пост
# 332
Изчаках един месец по съвет на доктора.Сега съм в очакване дали е било за добро.
Виж целия пост
# 333
А имахте ли свеж трансфер или направо ЗЕТ? При мен нямаше свеж трансфер.
Виж целия пост
# 334
Elektra.13
До колкото аз знам, при плановите кръвни изследвания винаги се взима сутрин, обикновено между 8 и 10ч, и на гладно (с около 12 часа хранителна пауза) .
Виж целия пост
# 335
За имунологичните (каквото е и РВМС) не е нужно, нали съм ги питала Rolling Eyes
Виж целия пост
# 336
След неуспешен ЗЕТ се приземявам пак тук. Три сладоледчета ме чакат във фризера, дано успея юли да ги прибера  Heart Eyes Момичета, вие колко след неуспешен ЗЕТ сте почивали?  newsm78
Виж целия пост
# 337
След неуспешен ЗЕТ се приземявам пак тук. Три сладоледчета ме чакат във фризера, дано успея юли да ги прибера  Heart Eyes Момичета, вие колко след неуспешен ЗЕТ сте почивали?  newsm78
                                                                                                                                                                 
Мистика,аз лично не  съм почивала,при зет организма не е натоварен като при стимулация и не му е нужно възстановяване,успех bouquet
Виж целия пост
# 338
Благодаря, Изи  bouquet
Виж целия пост
# 339
МИСТИКА, след първия неуспешен ЗЕТ не чаках въобще...направо следващия месец и пак неуспешен, сега почаках 5 месеца, имах нужда психически да се отърся...За това мисля, че кой когато се чувства готов да действа, истина е ,че при ЗЕТ-а не се натоварва толкова организма, но психиката е важна...
Виж целия пост
# 340
МИСТИКА, след първия неуспешен ЗЕТ не чаках въобще...направо следващия месец и пак неуспешен, сега почаках 5 месеца, имах нужда психически да се отърся...За това мисля, че кой когато се чувства готов да действа, истина е ,че при ЗЕТ-а не се натоварва толкова организма, но психиката е важна...
Така е, Жеран...затова си мисля, че месец почивка е достатъчен за мен Simple Smile Желая ти успех  bouquet
Момичета, а къде търсихте причините за неуспеха...
Виж целия пост
# 341
МИСТИКА, след първия неуспешен ЗЕТ не чаках въобще...направо следващия месец и пак неуспешен, сега почаках 5 месеца, имах нужда психически да се отърся...За това мисля, че кой когато се чувства готов да действа, истина е ,че при ЗЕТ-а не се натоварва толкова организма, но психиката е важна...
Така е, Жеран...затова си мисля, че месец почивка е достатъчен за мен Simple Smile Желая ти успех  bouquet
Момичета, а къде търсихте причините за неуспеха...
                                                                                                                                                                 
Честно казано на мен ми се струваше,че играем на руска рулетка.....все всичко идеално и накрая нищо,като питах док за по-специални изследвания казваше,че няма нужда,бях в омагьосан кръг.Накрая се получи като ми изместиха трансфера с 2 дни напред,също и лигавицата ми беше по-дебела,нз.дали има връзка или просто това е бил моят опит.Успокой се,опитай се да не го мислиш толкова и нещата ще се получат Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 342
И аз чакам резултат от биопсия за изместване на имплантационен прозорец и се надявам, че това е причината, защото друга досега не е излязла newsm78
Виж целия пост
# 343
И аз чакам резултат от биопсия за изместване на имплантационен прозорец и се надявам, че това е причината, защото друга досега не е излязла newsm78
                                                                                                                                                                 
Желая ти от сърце следващия опит да те зарадва и да гушнеш пухкав финал Hug
Виж целия пост
# 344
Електра, какво представлява тази биопсия? И аз се чудех как го определят този прозорец  newsm78 Моят ЗЕТ беше на 19 ден, на 29 дневен цикъл, но щом имаше имплантация , си мисля, че сме го уцелили, а после нещо да се е случило, не знам.
Мерси, Изи, най-вероятно така ще стане - въпрос на шанс  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия