WIZZ AIR - 21

  • 94 676
  • 738
# 210
Верно е мечта Simple Smile
А аз чакам повече дестинации от Варна.
Виж целия пост
# 211
И аз така, че да не ходим до Букурещ.
Виж целия пост
# 212
Ами,цените им са неприлично високи - за началото на месец май гледах София-Неапол -струва около 200 евро двупосочен с багаж.

същите дати от Орио до Неапол с Меридиана си купих скоро 35 евро двупосочен пак с багаж.

Разликата е огромна , прекалено!


Стига да те устройва и цената София-Милано и часовете чакане между полетите- защо не.
За майските празници е нормално да държат високи цени. Ние пътуваме след 2 седмици за 80 лева на човек.
Виж целия пост
# 213
Утре има - 20% от/до всички полети и дестинации. Само за членове.
Виж целия пост
# 214
Аз си чакам най-желаната за мен дестинация, Варна - София. Мечтая си ...  Blush

Аз я чакам от 15 години (имаше някакъв кратък период когато съществуваше) и загубих надежда  Sad
така че си ползвам полета на бг авиолинии(между другито си е направо лукс самолета сравнен с този на уиз)
Виж целия пост
# 215
Днес всички полети са с 20% отстъпка за членове на клуба.
Виж целия пост
# 216
Днес има - 20 %, но прочетох в страницата на Уиз - хората недоволстват, че вчера са вдигнали цените с 20% и сега УЖ намалят.
А относно Варна- София... ех, и аз искам .. но надали . Също бих се радвала да има повече полети от Варна и Бургас
Виж целия пост
# 217
Ако си закупим цигари от freeshop-a на летището след като сме преминали секюрити контрола, можем ли да ги пренесем в отделна чантичка, че раниците се понапълниха. newsm78
Виж целия пост
# 218
Те ти ги дават в торба цигарите Simple Smile
Виж целия пост
# 219
Зная, че ги дават в торба. Но нали имам право на 1 ръчен багаж? А сега тават две чанти. Пък взех да се замислям.
Виж целия пост
# 220
Зная, че ги дават в торба. Но нали имам право на 1 ръчен багаж? А сега тават две чанти. Пък взех да се замислям.
Покупките от безмитните магазини, са извън този багаж.
Винаги пътувам с поне една торбичка от магазина на почти всяко летище и никога не съм имала проблем.  Laughing
Виж целия пост
# 221
Скоро не съм ползвала уиз ер. Все с Бг ер, а при тях не е проблем ръчен багаж, лаптоп, чанта за фотоапарат, чанта от безмитния и т.н. И затова се усетих, че от 4 г. не сме ползвали уиз и сме позабравили как беше. Мимиии, много благодаря.
Виж целия пост
# 222
Днес има - 20 %, но прочетох в страницата на Уиз - хората недоволстват, че вчера са вдигнали цените с 20% и сега УЖ намалят.
А относно Варна- София... ех, и аз искам .. но надали . Също бих се радвала да има повече полети от Варна и Бургас
Да, така е. Първо ги вдигнаха, после "намаление". Но някои са намалени, главно мартенски и априлските цени.
Виж целия пост
# 223
Въпросче до излитащите/кацащите в Букурещ: какви са възможностите за придвижване, ако няма човек кола? Целта е да се стигне от Букурещ до Варна.
Виж целия пост
# 224
Зная, че ги дават в торба. Но нали имам право на 1 ръчен багаж? А сега тават две чанти. Пък взех да се замислям.
Покупките от безмитните магазини, са извън този багаж.
Винаги пътувам с поне една торбичка от магазина на почти всяко летище и никога не съм имала проблем.  Laughing


Само да кажа, че на Бове миналата година не даваха допълнителна торбичка със стоки от магазина на летището (въпреки че изрично правилата на Уиз го позволяват).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия