WIZZ AIR - 21

  • 94 676
  • 738
# 525
А относно лекарства, но под формата на ампули как стои въпросът- само с ръчен багаж ще се пътува, достатъчно е пътуващия да има рецепта и това е- така ли?

Ампулите ги слагате в пликчето за течности и си ги пускате на скенера. Аз си ги изваждам течните лекарства, които съм сложила в плик предварително от чантата и си слагам рецептата вътре да не ме размотават.
Виж целия пост
# 526
Здравейте, бихте ли казали на кое точно летище в Бари каца уиз ?  newsm78
Виж целия пост
# 527
Здравейте, бихте ли казали на кое точно летище в Бари каца уиз ?  newsm78
То в Бари има само едно летище - Bari "Karol Wojtyła" Airport.
Виж целия пост
# 528
Здравейте, бихте ли казали на кое точно летище в Бари каца уиз ?  newsm78

Бари има само едно летище - Бари Палезе, новото му име от няколко години е Карол Войтила, но кода му си е все BRI.
Виж целия пост
# 529
Здравейте, бихте ли казали на кое точно летище в Бари каца уиз ?  newsm78

Бари има само едно летище - Бари Палезе, новото му име от няколко години е Карол Войтила, но кода му си е все BRI.

мерсииии  bouquet
Виж целия пост
# 530
Благодаря за отговора bouquet

 Минаването през всякакви лъчения уврежда хомеопатичните лекарства. За да се предпазят трябва да се увият или във дебело алуминево фолио или да не минават през скенер..

Най-добре си ги дръжте в джобовете и минавайте с тях, ако не са прекалено очебийни. Ако не са метални няма да писне рамката. Ако ви спрат кажете, че искате ръчна проверка. На скенера, ако видят нещо непроницаемо, увеличават мощността докато пробие, и ако пак не успеят да видят какво е вадят и проверяват ръчно всичко със намазки и хим. анализ (разбирай бавно).
Виж целия пост
# 531
Глуповат въпрос, ама за всеки случай да питам: мога ли да сложа няколко чифта обувки в ръчния багаж?
Виж целия пост
# 532
Глуповат въпрос, ама за всеки случай да питам: мога ли да сложа няколко чифта обувки в ръчния багаж?

да, може
Виж целия пост
# 533
Глуповат въпрос, ама за всеки случай да питам: мога ли да сложа няколко чифта обувки в ръчния багаж?

да, може
Благодаря.
Виж целия пост
# 534
Здравейте! След 2 дни пътуваме до Барселона с организирана екскурзия и от агенцията ни дадоха потвърждание на резервацията за полета с Уиз Еър и ни казаха, че трябва да се чекираме на летището, тъй като билетът е общ за всички пътници.Ще трябва ли да пращаме за този регистрация на летището и колко?Дали не може да се чекираме по друг начин с този групов билет?
Виж целия пост
# 535
Чек ин на летището винаги се заплаща. Не се знае дали цената не е включена в общата цена на екскурзията, трябва да питате агенцията. По принцип в договора си пише какво включва и какво не.
Виж целия пост
# 536
Здравейте! След 2 дни пътуваме до Барселона с организирана екскурзия и от агенцията ни дадоха потвърждание на резервацията за полета с Уиз Еър и ни казаха, че трябва да се чекираме на летището, тъй като билетът е общ за всички пътници.Ще трябва ли да пращаме за този регистрация на летището и колко?Дали не може да се чекираме по друг начин с този групов билет?
Само предполагам, че резервацията с туристическа агенция, може да е по други правила. Т.е. вече може да сте си платили за чекиране на летището.
Виж целия пост
# 537
Чекирането на летището с фирма означава, че всеки индивидуално минава на гишето с багажа си и заплаща само ако има свръх багаж. Получава своята бордна карта с място в самолета и е готов за пътуване.
Виж целия пост
# 538
Благодаря  на всички за отговорите!Успокоихте ме, че няма да даваме излишни пари за чекиране!
Виж целия пост
# 539
Питане за пътуващи с Уиз - дамската чанта вътре в ръчния багаж ли се слага, този дето минава през размерите 42/32/25, мога ли отделно на рамо да нося и дамска чанта, че нали тя е вид ръчен багаж  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия