Плащате ли входна такса за куче?

  • 12 351
  • 36
# 30

имам три кучета на кои плащач данк в опщината и никакви такси повече съседите могат да пукнат от яд

Това май има нужда от превод...
Виж целия пост
# 31
Имам и дете, и куче. След всяко излизане чистя следите от калните му лапи. Съседите ми с кучета не го правят.
Виж целия пост
# 32
Плащам като за човек.
Виж целия пост
# 33
Плащам и тя е колкото сумата за човек...  Close
Виж целия пост
# 34
Понеже отскоро сме с куче - ще плащаме наполовина на това, което плащаме за човек.
Виж целия пост
# 35
Плащаме такса куче да, нищо, че кучето е 2.5 кг.  Laughing
Виж целия пост
# 36
И аз плащам като за човек
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия