Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLIX

  • 118 471
  • 716
# 420
Geia Благодаря  bouquet за предложените филми / някои от тях съм гледала/ , но другите ще ги потърся .
 Има ли някъде бг субтитри за Pour une femme (2013)
Виж целия пост
# 421
Geia, от сърце благодаря! Аз съм луда фенка на френското кино, но от предложените филми съм гледала само 3.  Embarassed
 bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 422
Жармен, не помня, мисля, че в един от двата торента в замунда имаше и български субтитри. Аз не си спомням дали съм го гледала със или без Embarassed За първи път го гледах на мюнхенския филмов фестивал и там беше с оригинален звук, с английски субтитри.
jaklins, аз гледам много френско кино, така че ще се радвам да споделя, ако има нещо друго интересно. А и се радвам, че не си ги гледала, така ще има какво да гледаш.
Виж целия пост
# 423
Има го филма и в двата торента , но без субтитри Sad
 
Виж целия пост
# 424
Ох, нямам спомен къде съм намерила и дали ги има Confused
Виж целия пост
# 425
Гея, е това се казва аргументация с примери! И от мен голямо Благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 426
Няма за какво, за мен е удоволствие Hug Надявам се да ви харесат така, както на мен Heart Eyes
Виж целия пост
# 427
Тези дни съм на индийска вълна и съм много очарована:
3 idiots
PK

И двата са с един и същи главен герой, много, много емоционални, забавни, романтични, малко тъжни и двата с много добри послания и засягащи сериозни теми. PK е много актуален по отношение на религиите и Бог.

Виж целия пост
# 428
Les petits mouchoirs - тук са събрани доста известни актьори. Неговата роля е много хубава, нещастен, отритнат мъж, който не знае какво да прави със себе си.

Le roi danse - тук е в ролята на Луи 14ти.

Sans laisser de traces  - много добър трилър

Тези съм гледала и подкрепям с две ръце, наистина са страхотни! Има ги и с превод.
Много благодаря и аз на Geia за интересните препоръки! Непременно ще потърся някои от другите заглавия.  bouquet

Виж целия пост
# 429
Kill Your Friends - тежка бруталия за реалността на международния музикален бизнес, на чийто фон Vinyl е просто детска залъгалка. Лично аз гледах внимателно, защото бях чела книгата (още по-брутална), чийто автор 10 години е работил точно мениджър A&R. Кастът е подбран идеално - всички са мазни копеленца, тежки друсалки и психопати, а главният герой е абсолютно ненормален идиот и на външен вид. Не е за хора със слаби сърца, гледайте на своя отговорност  Laughing Но е направен добре и разбива абсолютно и най-малката илюзия, свързана с този бизнес.
Виж целия пост
# 430
Лу, този ще се гледа непременно.
Изчаках си чакането да направят филма по книгата на Мотли Крю The DirtSad
Виж целия пост
# 431
Оу, Чек, и аз много го чакам The Dirt, но нещо ми подсказва, че така и ще си умре тоя проект, невидял бял свят. Книгата направо ме уби като я четох  Shocked

Ако си фен на музикалните биографии, виж и "Аз съм Ози", писана си е от самия Ози Озбърн и е къртещо смешна.

Смятам че ще се разберете с Kill Your Friends  Laughing
Виж целия пост
# 432
Kill Your Friends - тежка бруталия за реалността на международния музикален бизнес, на чийто фон Vinyl е просто детска залъгалка. Лично аз гледах внимателно, защото бях чела книгата (още по-брутална), чийто автор 10 години е работил точно мениджър A&R. Кастът е подбран идеално - всички са мазни копеленца, тежки друсалки и психопати, а главният герой е абсолютно ненормален идиот и на външен вид. Не е за хора със слаби сърца, гледайте на своя отговорност  Laughing Но е направен добре и разбива абсолютно и най-малката илюзия, свързана с този бизнес.
Този отдавна го заглеждам, след твоята препоръка ще го гледам още днес  bouquet

п.п. много, ама много харесвам Никълъс Холт Blush
Виж целия пост
# 433
Оу, Чек, и аз много го чакам The Dirt, но нещо ми подсказва, че така и ще си умре тоя проект, невидял бял свят. Книгата направо ме уби като я четох  Shocked

Ако си фен на музикалните биографии, виж и "Аз съм Ози", писана си е от самия Ози Озбърн и е къртещо смешна.

Смятам че ще се разберете с Kill Your Friends  Laughing

И мен ме уби The Dirt, че си я купих и преди концерта им в Каварна, на който стоях на три метра от Ники Сикс, който ми направи снимка.  hahaha После разбрах, че редовно снимал феновете си.  Grinning
Само като си помисля за Ози и почвам да се хиля, представям си книгата му.  Mr. Green Ще погледна дали я няма онлайн и с удоволствие ще си я купя.

п.п. Нали и за Queen щяха да правят филм със Саша Барън Коен в ролята на Фреди?  Crossing Arms
Виж целия пост
# 434
Разсъхнала се е работата с филма за Куин. Гледах едно интервю на Саша, в което обясняваше, че имали творчески различия с неназован член на групата (Брайън Мей). Саша искал да се съсредоточат върху образа на Фреди с всичката му лудост и прелест, а неназованият член искал акцентът да е по-скоро върху групата и най-вече върху това как останалите трима са се справили с травмата от смъртта на Фреди, която щяла да се случи някъде по средата на филма. Според Саша никой не искал да гледа филм за Куин, в който Фреди умира по средата на филма и цялата втора половина е за срадащите му колеги.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия