iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 73-та тема

  • 73 041
  • 726
# 240
Препоръчаха ми и този продукт - Green vibrance -  http://uk.iherb.com/Vibrant-Health-Green-Vibrance-Version-15-0-2 … 4-oz-709-8-g/4981. Някой ползвал ли го е?
Хубав продукт е - и като състав и като дози - шейк от зелении
Най-добре се усвоява, когато се приема на гладно. Започни с ниска доза и пий повече вода

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919
Виж целия пост
# 241
Препоръчаха ми и този продукт - Green vibrance -  http://uk.iherb.com/Vibrant-Health-Green-Vibrance-Version-15-0-2 … 4-oz-709-8-g/4981. Някой ползвал ли го е?
Хубав продукт е - и като състав и като дози - шейк от зелении
Най-добре се усвоява, когато се приема на гладно. Започни с ниска доза и пий повече вода

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919

Мерси много, Денис.  bouquet
Виж целия пост
# 242
denis, благодаря за насоките  Hug Ще пробваме и козметиката за атопици.
Виж целия пост
# 243
Момичета, къде излиза този код, направих първата си поръчка и никъде не го видях, моля за съдействие?
Когато влезеш в акаунта си - My Account -  REWARDS - Summary - горе на страницата: Your iHerb Rewards Code is ......


и аз често имам кърпичка за очила  Peace

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919
Благодаря!
Виж целия пост
# 244
Ееее най -после го намерих Код при първа поръчка VLZ266
Виж целия пост
# 245
Здравей Денис,

дали могат да се комбинират на прием тези неща:
http://eu.iherb.com/Now-Foods-GABA-500-mg-100-Capsules/605
http://eu.iherb.com/Healthy-Origins-Seleno-Excell-200-mcg-180-Capsules/40658
http://eu.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-MSM-1500-1500-mg-120-Tablets/3
за селена знам, че е добре да се приема с вит.С
Виж целия пост
# 246
Здравейте, дами. Честита баба марта Simple Smile.
Имам 16$ отстъпка. Чудя се дали ако взема продукти за 16$ и взема още до ~30лв. ще мине през митница. За да не правя две поръчки и да плащам два пъти доставка. Какво е вашето мнение Simple Smile
Виж целия пост
# 247
Здравейте, дами. Честита баба марта Simple Smile.
Имам 16$ отстъпка. Чудя се дали ако взема продукти за 16$ и взема още до ~30лв. ще мине през митница. За да не правя две поръчки и да плащам два пъти доставка. Какво е вашето мнение Simple Smile

Ако 16-те долара са от rewards, ще бъдат добавени към общата стойност, т.е. на кашона сумата ще е 16 долара + 30 лв. т.е. за митница. Ако са Loyalty Credit, няма да ги пишат на кашона.


Код за 5 $ отстъпка от iherb.com - SDB331


Виж целия пост
# 248
Здравей Денис,

дали могат да се комбинират на прием тези неща:
http://eu.iherb.com/Now-Foods-GABA-500-mg-100-Capsules/605
http://eu.iherb.com/Healthy-Origins-Seleno-Excell-200-mcg-180-Capsules/40658
http://eu.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-MSM-1500-1500-mg-120-Tablets/3
за селена знам, че е добре да се приема с вит.С
Да, няма проблем да ги приемаш.
Селенът е много добра комбинация и с вит.Е  Wink

Здравейте, дами. Честита баба марта Simple Smile.
Имам 16$ отстъпка. Чудя се дали ако взема продукти за 16$ и взема още до ~30лв. ще мине през митница. За да не правя две поръчки и да плащам два пъти доставка. Какво е вашето мнение Simple Smile
16$, едва ли са от Loyalty Credit - това означава, да си пуснал поръчка за 160$, но ако все пак е така - Bradley Cooper е прав. Ако са обаче бонус, от ползвали кода ти реферали - влизат в сумата, която се изписва на кашона ... и за която се плаща ДДС, ако пратката отиде на митница

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919
Виж целия пост
# 249
16$, едва ли са от Loyalty Credit - това означава, да си пуснал поръчка за 160$, но ако все пак е така - Bradley Cooper е прав. Ако са обаче бонус, от ползвали кода ти реферали - влизат в сумата, която се изписва на кашона ... и за която се плаща ДДС, ако пратката отиде на митница

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919

от Loyalty Credit са Wink, поръчката е направих с куриер DHL ако някой се интересува мога да дам отзиви Simple Smile
Виж целия пост
# 250
Влизам само набързо - малката е на мускулни инжекции /гентамицин/ и много я боли крачето. Дали мога да масажирам с гелчето с арника като избягвам дупчицата от иглата, би ли облекчило болката. До сега я увещавах но не ми даде нито да я намажа нито да йнаправя компрес реванол
Виж целия пост
# 251
16$, едва ли са от Loyalty Credit - това означава, да си пуснал поръчка за 160$, но ако все пак е така - Bradley Cooper е прав. Ако са обаче бонус, от ползвали кода ти реферали - влизат в сумата, която се изписва на кашона ... и за която се плаща ДДС, ако пратката отиде на митница

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919

от Loyalty Credit са Wink, поръчката е направих с куриер DHL ако някой се интересува мога да дам отзиви Simple Smile

Ако си успял да я освободиш от митницата, сподели как...
Виж целия пост
# 252
Влизам само набързо - малката е на мускулни инжекции /гентамицин/ и много я боли крачето. Дали мога да масажирам с гелчето с арника като избягвам дупчицата от иглата, би ли облекчило болката. До сега я увещавах но не ми даде нито да я намажа нито да йнаправя компрес реванол
Да, може - гелът може да се ползва и от деца - при отток, синини и т.н.  Peace
Виж целия пост
# 253
И на мен ми е интересно да споделиш как мина освобождаването и всичко ли получи.
То и аз направих поръчка от 100ина $, но до американски адрес. Mr. Green


Код за отстъпка при първа поръчка от сайта - DCN033
Виж целия пост
# 254
Тъй като исках да се случат по-бързо нещата реших да оставя на DHL да се занимават с митницата.
От мен искаха
Пълномощно за да могат да ме представляват пред митницата
Документ, в който да уверя че пратката не съдържа калциев сулфат мисля, че беше.
И ЕОРИ код

Трите документа ги взеха с куриер лично от мен и ги изпратиха към София.

Пратката я получих заплатих ДДС и такса 24лв. за това че са попълнили документите пред митница (нз точно какви са тъй като за първи път пратката ми отива на митница).

До колкото разбрах тези 24лв можех да ги избегна ако бяха ми дали номера на сметките за митница и да си платя по банков път ДДС-то.

Плюсове: Пратката пристигна изключително бързо за 5-6 дена в София.
Всички продукти бяха там, в добро състояние. В това съм и нямал съмнения тъй като DHL държат на тези детайли.
Минуси: Закъснението дойде впоследствие с документите, които ми отнеха още 4-5 дена и доста разправии по телефона с тях, но евентуално при една следваща поръчка и ако си платя аз сметките пратката ще пристигне в рамките на 1 седмица.

Надявам се да съм бил полезен  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия