~~Идва март с копнеж, за АПРИЛския бебевалеж!~~ №6

  • 54 098
  • 770
# 630
Мерси за подкрепата, момичета. Връщам се от преглед- шийка много скъсена, разкритието все още е 1см. Бебка явно се забавлява вътре, докато на мен ми е тревожно. Мъжът ми днес си взе почивен ден и ще обикаляме из мола колкото можем, та дано помогне да почне раждането.
Виж целия пост
# 631
Добро утро!

Парис стискам палци мила, разбира се, че ще ти е напрегнато, но ще мине всичко без проблеми!

За мамите от Варна ще раждам при Д.Курновски. Макар че кой където и да ражда, Господ да е с него и да мине всичко наред, после да гушкаме здрави и послушни бебоци!

Пак не съм спала, мисля си глупости, чак се чудя на себе си , добре ли съм!?!
Много ми е  уморено, но нормално вечер не спя денем нямам сили! Лошото е че ще тази серия ще продължи, но си мисля като приключа с приготовленията, че ще се успокоя!

Сега бягам да чистя и готвя, че толкова работа имам.............Simple Smile като всички вас:)
Усмихнат ден!

Виж целия пост
# 632
Аз също съм в Окръжна болница, и  е избрана заради лекаря, който е Колев. Още не са ми казали как ще раждам, уж другата седмица ще определят. Аз искам нормално, но има разни фактори които могат да възпрепятстват моето желание. Въпреки всичко ще се разхождам много с надеждата да е нормално и леко, на останалото не мога да влияя или поне не знам как. Pariss успех и спокойно, стискаме палци  Wink
Виж целия пост
# 633
Зеленоочка , честито бебенце  Hug  Pariss ститскам палци нещата да се развият по най-добрия начин  Hug Имаше една мама със секцио за днес успех и на нея  Hug
Виж целия пост
# 634
Благодаря ви, момичета, за милите пожелания! Да ви се връщат!  bouquet

Бебе Тони се роди 16 дни преди термин. Имахме дата за секцио за другата седмица, но от  този вторник започнаха болки, които се усилваха. Вчера сутринта отидох на тонове и се отчетоха родилни контракции през 7-8 минути. Въпреки, че едвам вървях, аз тъпо упорствах, че няма да раждам още.  Crossing Arms Прибрах се вкъщи, но след два часа се върнах обратно в болницата със много силни контракции и разкритие 3-4 см. Тъй като секциото ми е по мед. причини, не ме оставиха да раждам нормално, а бързо организираха нещата и операцията започна. Всичко мина наред и сега се възстановявам. Това е накратко!   bowuu

Някой питаше за стволовите клекти- ние запазихме в Крио сейф. Избрахме ги малко наслуки, по мнения на познати.
Виж целия пост
# 635
Браво, това исках за моята операция, детето само да си избере датата. Чудесно е станало при теб, само дето малко те е понаболяло. Аз се зачудих наистина защо толкова подрани, но той нямал търпение Simple Smile
Чудесно име сте ми избрали, в женския вариант хич не ми харесва ( моето), но в мъжкия е разкош! Да е жив и здрав Тони!
Възстановяваш ли се, как си?
Виж целия пост
# 636
Didisa днес има планувано секцио. Дано всичко е наред и скоро да се похвали с пухкаво вързопче.
Виж целия пост
# 637
Zoi, Антоана ли не харесваш? На мен ми звучи много хубаво Simple Smile Антоан също  bouquet.

Решихме да не запазваме стволови клетки.

Andreeva, като поотметнеш това-онова и ще се успокоиш. И аз много ги мисля нещата, но гледам да я давам по-спокойно. То е ясно, че в момента всички фактори са срещу това да се наспиваме, но доколкото е възможно. Особено след като осъзнах, че това са ми последните безделни дни-- а и дори да пропуснем да купим/изгладим/подготвим нещо, не е фатално  Heart Eyes Вчера гледахме филм с ММ, направихме си нещо за хапване и се излегнахме на дивана... и си мислех как повече няма да има такива мързеливи вечери  Joy Но пък намям търпение.

И аз наблягам на разходките- гледам час бързо ходене да си имам на ден  Peace
Виж целия пост
# 638
Зеленоочка, радвам се, че всичко е минало наред Hug Дадоха ли ти вече малкия сладур?

Ще чакаме и Didisa да се похвали Simple Smile
Аз днес ще изляза да пообиколя магазините да видя какво ще си харесам. Решила съм да пазарувам  Crazy Вчера си взех лигнин и памперсови пелени. Минах покрай една борсичка, където предположих, че ще има, и направо си взех. Щях да взема и шишенца, но имаше само розови. След това отидох до съседната борса да си взема още една нощница за кърмачки, но имаше останала само една, която беше много гаден цвят,  и оставих за другата седмица като донесат нови  Grinning
Виж целия пост
# 639
Честито Зеленоочка бъдете живи и здрави и бързо възтановяване Simple Smile
Виж целия пост
# 640
Зеленоочка, честито и от мен bouquet
Сина ни имаше рожден ден вчера, така че тая дата ми е мила Heart Eyes
Момченце рибка - прекрасно същество, умно, будно, изключително човечно и добро, много гушливо и сърдечно, но и пич на място   Wink
Виж целия пост
# 641
Pariss,стискам палци да мине раждането добре и бързичко за сметка на по-бавното разкритие.Дано и при Didisa да мине всичко наред 😊
Виж целия пост
# 642
Надничам за новородени бебенца. .. Heart Eyes Стискам палци на очакващите в напрежение мами, и ....само добри и положителни мисли да ви минават през главите.
/не ,че лекинко не се панирам и аз вече  Crazy не спя добре ,ставам по сто пъти ,имам киселини, ходя като патица и пуфта като парен локомотив ако забързам крачка,сънувам глупости....и нямам още име за бебо  Crazy луда работа!/


Виж целия пост
# 643
и ние нямаме име за бебето ......
и не може да изберем и това е ....
не може да стигнем до консенсус
милото то ....
Виж целия пост
# 644
Nandy, и ние така бяхме, липса на консенсус, накрая той едно, аз едно и стана работата Simple Smile При нас аз много исках едно конкретно, той пък държи да има родова връзка, че не сме били паднали от небето.
Искаше майка му, майка ми, баща ми, накрая склоних на баба му Simple Smile
Шегата настрана, важно си е, седнете и си стиснете ръцете на някое. На брат ми жена му и малката му бяха казали, че името ще си го измислят те двете и той е освободен от отговорност Simple Smile Не му хареса накрая, но го прие, че не се спори с каката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия