~~Идва март с копнеж, за АПРИЛския бебевалеж!~~ №6

  • 54 098
  • 770
# 555
Добро утро момичета. Много тежка нощ изкарах- неспирни менструални болки, направо ме подлудиха. Нямам търпение да ида на преглед днес и дано да имам разкритие 3-4 см и да ме приемат да раждам 😳

Успех и леко раждане, ако е настъпил момента. Леко раждане и на останалите момичета, на които им предстои скоро   Hug
Виж целия пост
# 556
Pariss,  ако за теб днес е "деня х" ,нека всичко мине леко и бързо и да се похвалиш  Praynig Peace Peace
Желая хубав ден на всички  Hug ,бебчетата много да слушкат,  а мамите да имат още малко търпение.
Казват ,че стъпиш ли в тия 45 дни преди раждане, винаги трябва да си имаш едно на ум , но  нека няма непредвидени изненади!
Още един ден мина  Whistling Wink
Виж целия пост
# 557
Добро утро!

Изключително тежка нощ, болки и събуждане през 1 час, притеснения да не е дошъл момента да раждам, защото е много е рано .... и уговорки с бебо да си стои още на сигурно място и да расте  и се развива.

Хубавото е, че сутринта рано Viber ме извести, че гинеколога при когото ще раждам вече може да бъде откриваем ( 15 дни беше в отпуск и на хиляди километри - в Америка). Сега вече ми е по-спокойно Simple Smile

Pariss,  всички сме с теб мила и изпращаме положителна енергия за леко раждане и здраво бебче!!!
Виж целия пост
# 558
Добро утроооо!!! wavey

 newsm17Pariss  стискам палци  да стане както си го планувала! newsm17

 karina31,  Jane.happy колко хубаво, от Варна сме доста, ще споделяме опит!
Вие къде сте насочили за раждане?

Всички май с тежки нощи сме вече, бебенцата ни растат и си тежат вече! Ние от както сме с главата надолу, много тежи, трудно се обръщам, а като се напрегна да ставам виждам къде се е позиционирало бебе, издува се повече! Не му се спи вечер хич, лелеле голямо ритане и докато аз се разбудя и се почва. Таткото говори и обяснява, че много ритка, нооооо .... А за кръста не ми се говори!

Времето е много гадно и така ми е смотано, искам да започваме ремонта, все няма време, аз нали съм си шестак newsm62 всичко искам да стане веднага, а то не става! Не започвам да пера, че все дъждовно, как ще ги суша и така...... такива глупости в главата ми сега.... smile3505 smile3506
Луда работа момичета, а като виждам ,че вече чакаме и първите бебета, давам си сметка, че хич не остана!
Пожелавам на всички лек ден, щастлив и усмихнат!
Виж целия пост
# 559
Здравейте момичета

Успех на всички, които им предстои скоро да гушнат малките съкровища  newsm30 дано всичко мине леко и безпроблемно  Hug

Многоо се радвам, че има толкова момичета от Варна и май повечето сме за края на април...  bouquet може и да се засечем някъде. Къде ще раждате?

Андреева, ние сега направо сменяме жилището, защото това ще ни е тясно и в момента сме точно в някакви ремонтни дейности. Надявам се, че до седмица ще сме готови.

Виж целия пост
# 560
Тедка аз ще раждам в Майчин дом. Ти сигурно си казвала, но помня ли, къде ще раждаш ти?

Дай боже всичко да мине добре, може после да си направим среща и да си видим бебоците!
 
Виж целия пост
# 561
andreeva, аз ще раждам в Окръжна  Peace
Виж целия пост
# 562
Явно не само нас ни тресе ремонтната треска  Laughing Планът е апартаментът да е готов, докато се роди бебето, ама може и да не стане...
Виж целия пост
# 563
Тедка аз ще раждам в Майчин дом. Ти сигурно си казвала, но помня ли, къде ще раждаш ти?

Дай боже всичко да мине добре, може после да си направим среща и да си видим бебоците!
 

И аз съм в Майчин дом.  Hug
Виж целия пост
# 564
Pariss, стискам палци всичко да мине леко и безпроблемно и много скоро да ни зарадваш с първия разказ как е минало, и разбира се, да гушкаш здраво и хубаво бебе 🤗
Виж целия пост
# 565
На жк по ЗК днес, пак излезе разлика от 600 гр. на бебето, сравнение с частния преглед. Не ме тревожи ,защото няма да е малко бебе, но 600 гр ми се виждат много голяма разлика. Явно има значение самия апарат  newsm78

Както и да е..препоръките които получих са:
АРНИКА по 5 гранулки 2 пъти на ден
Спиране на магнезия мин .10 дни преди раждане
Повече сън по всяко време на денонощието  Grinning
Гинекологичен преглед след раждането,когато спре кървенето
Спокойствие и позитивни мисли... Hug Hug Hug
Време е да почна да пера и гладя и аз, но няма да е от днес  Crazy
Колко хубаво е че е март и след две седмици и април  Party
Може би ,защото не е толкова студено , но срещам доста разхождащи се тумбачета навън, което е супер, нека има повече бебенца. Peace

Виж целия пост
# 566
Утро, по това време вече ехографите дават големи грешки. Аз и назад бях писала, че моя лекар отказа да ми каже килограми преди раждането. Каза Колкото толкова! Simple Smile
Арника за какво ти изписват?
Виж целия пост
# 567
И аз ще раждам в Окръжна при доктор Славчев Peace Jane_happy и ти ли ще си при него или се бъркам?
Виж целия пост
# 568
Арника за по леко раждане и възстановяване.Помага много при всякакви рани ,шевове,разкъсвания доколкото си спомням за този хомеопатичен препарат, но ще прочета отново за него  Peace

За размера на бебето ми е просто любопитно, иначе най важното е да е доносено и здраво. Казаха ми ,че нямало как да се прогнозират см. , но кг. можело, обаче с толкова разлика при мен ме помоли да му се обадя да му кажа като се родим....абе колкото толкова Peace
Виж целия пост
# 569
Тедка аз ще раждам в Майчин дом. Ти сигурно си казвала, но помня ли, къде ще раждаш ти?

Дай боже всичко да мине добре, може после да си направим среща и да си видим бебоците!
 

И аз съм в Майчин дом.  Hug
И аз ще съм в Майчин дом  Peace тъй като ще съм секцио вече имам и дата 7 април , ако вървят по план нещата  baby_neutral
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия