За тези, които четат любовни романи - тема 22

  • 103 769
  • 737
# 45
Да не пропусна нещо и аз Mr. Green
Благодаря за темичката Гея bouquet
Въртя се в едни кръгове аз...Нора Робъртс до откат...ама взе да ми попитсва малко...Приключих поредицата точно Заливът Чесапийк.
Направо не знам какво да подхвана вече Crazy
Виж целия пост
# 46
Днес реших да препрочета някои стари неща и се спрях на Тереза Медейрос.Приятни книжки. Препоръчвам я,ако някой я е пропуснал случайно.
Виж целия пост
# 47
Да се запиша и аз. Отново в читателска криза съм, нищо не ми хваща окото, само започвам и спирам. Прочетох "Морето на спокойствието"- сигурно съм от малкото на които не им хареса, мудна ми беше определено се измъчих да я завърша.
Виж целия пост
# 48
Прочетох


Скоро не бях чела толкова хубава и тъжна книга. Много ми хареса.
Виж целия пост
# 49
Аз пак реших да се пробвам с "Треска" на Карън Мари Монинг. На български намирам пет, като последната е от 2014-та. Отказали ли са се? Преводът добре ли е или направо на английски да минавам?  Thinking
Виж целия пост
# 50
Пак не ми работи датата.Някой има ли представа какво се случва?
Виж целия пост
# 51
Аз я отварям.
Виж целия пост
# 52

Чета Сандра Браун До краен предел - харесва ми интригата,засега малко неубедителна ми се струва завръзката с главния герой  Thinking

Довърших я - страхотна е авторката,до последния момент има крими интрига,обрати...Препоръчвам на любителите на крими+любовна история  Peace
Виж целия пост
# 53
Аз пак реших да се пробвам с "Треска" на Карън Мари Монинг. На български намирам пет, като последната е от 2014-та. Отказали ли са се? Преводът добре ли е или направо на английски да минавам?  Thinking

Аз ги четох наскоро на български, 5 са, има още ли?
На мен ми харесаха  Peace

Виж целия пост
# 54
Аз пак реших да се пробвам с "Треска" на Карън Мари Монинг. На български намирам пет, като последната е от 2014-та. Отказали ли са се? Преводът добре ли е или направо на английски да минавам?  Thinking

Аз ги четох наскоро на български, 5 са, има още ли?
На мен ми харесаха  Peace


На английски досега са излезли осем, а като гледам има запланувани още две – https://www.goodreads.com/series/41192-fever
Виж целия пост
# 55
Да, но първите 5 са си поредичката, после е... продължение Simple Smile  Тук е издадена само оригинално замислената поредица. Чела съм я и на бг, и на английски, за мен превода е окей, но все пак на английски си е за препдочитане, особено ако ще четеш всичките 8
Виж целия пост
# 56
Качих ги и 8-те на киндъла; засега ми върви доста бързо – вече минах повече от 25% от първата  Simple Smile
Виж целия пост
# 57

Чета Сандра Браун До краен предел - харесва ми интригата,засега малко неубедителна ми се струва завръзката с главния герой  Thinking

Довърших я - страхотна е авторката,до последния момент има крими интрига,обрати...Препоръчвам на любителите на крими+любовна история  Peace
Благодаря че сподели, записвам си я, май нещо подобно ми се чете. Ако не си чела Смъртоносно (Lethal) - пак на Сандра - препоръчвам ти я - https://www.goodreads.com/book/show/10875239-lethal . Потресаваща история, особено края ме разби...
В предната тема споменахте за Джудит Макнот, отдавна не бях чела нещо нейно и прочетох първата й написана книга - Уитни, моя любов. Хареса ми макар да беше доста драматична... И после прочетох следващата - A Kingdom of Dreams (Westmoreland Saga #1  https://www.goodreads.com/series/42130-westmoreland-saga), която е написана 4г. по-късно, но се води 1-ва в поредицата. Пак ми хареса  Grinning
Виж целия пост
# 58
Здравейте дами!
Аз пак съм тръгнала на просия.
Обработвам Катрин Каултър - "Съвършено непознати" - поредица ФБР - 1 книга, но нямам нито корица, нито някаква информация за книгата - преводач, година и т.н.
Молбата ми е, ако някой разполага с нея, да ми сканира корицата и информацията на 1 и последна страница - издателство, екип и т.н. По възможност корицата да е поне 1200 на 900 пиксела и 300 dpi.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 59
Аз съм се залепила за историческите любовни романи и си наваксвам с тях,че оказа се доста не съм чела.Днес свърших поредицата на Джудит Макнот-Уестморланд,много ми хареса и погледнах другата и поредица-Последствия и имената на героите в книгите май ми се струва,че  се появяват и в третата книга от Уестморланд.Последствия дали е интересна толкова колкото другата поредица,че се чудя нея ли да почвам или нещо друго?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия