За тези, които четат любовни романи - тема 22

  • 103 770
  • 737
# 570
За Риъл
Скрит текст:
Аз не помня дали беше девствен, но е с биполярно разстройство и хич не го слуша главата
Виж целия пост
# 571
А, не, значи няма да я чета.
Виж целия пост
# 572
И аз я бях зарязала  Real  още в началото. Препрочитам Immortals After Dark нищо не ми харесва в момента, та поне да се върна на нещо познато и любимо.  Laughing
Виж целия пост
# 573
При тях няма ли някоя нова книга, много ми липсват и на мен, дали да не ги препрочета и аз  newsm78
Виж целия пост
# 574
Моля някой да ми каже каква е гигантичната тайна в красива забрава на Джейми Макгуайър .. Тоя Ти Джей брат ли им е на Трентън и компания!? И ако им е брат, що се прави на гадже на Камил и изобщо гаджета ли са!? Четох, препрочитах и пак не разбрах, пък уж не съм тъпа .. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 575
Последните дни попрочетох доста книги - за съжаление по лош повод,наложи се да лежим в болница с малката  ooooh! За кой ли път се убедих,че без електронната книга сигурно ще полудея на моменти,така поне временно ми се откъсваха мислите от ежедневните проблеми  Rolling Eyes Прочетох на Джесика Хол В огъня и Изпепеляване,на втората с глас съм се смяла,имаше доста забавни моменти.беше интересно и за пожарникари и подпалвачи да чета,добре завъртяна и крими интрига.На Карън Робъртс Суеверие също не беше лоша като крими история,но малко смотан края,за любители на трилъри става.Сега съм на Вождът,за шотландци пак,да видим как ще се развива там историята,след нея излезли ли са други части на поредицата?
Виж целия пост
# 576
Има да - още една .. Другите ги чакаме ..
Виж целия пост
# 577
Кейти Евънс писа във фб, че книгата за Калън ще излезе август/септември 2016. Така, че няма да е кой знае какво чакане за Manwhore 5.
Виж целия пост
# 578
Моля някой да ми каже каква е гигантичната тайна в красива забрава на Джейми Макгуайър .. Тоя Ти Джей брат ли им е на Трентън и компания!? И ако им е брат, що се прави на гадже на Камил и изобщо гаджета ли са!? Четох, препрочитах и пак не разбрах, пък уж не съм тъпа .. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
И аз не схванах.Някой в предишните постове  беше обяснил,но съм забравила-смятай колко ме е впечатлило Joy
Виж целия пост
# 579
Моля пак да сподели, щот наистина съм заинтригувана ..
Виж целия пост
# 580
     Отдавна ви следя и научавам доста неща от вас, любимото ми хоби е да чета книги. Относно Ти Джей ,той е брат на Трентън и Травис общо са 4-5 братя ,а тайната беше ,че са гаджета с Камил и Ти Джей работи във ФБР, както по-късно и Травис.
Виж целия пост
# 581
Почнах "Херцогинята куртизанка", която Егмонт пуснаха. Засега - началото ми напомня на "Вкусът на греха" - Кони Мейсън. Като я свърша, ще пиша. А след нея - "Само една нощ". Ако междувременно някой я прочете, ще се радвам да прочета впечатленията му.
Виж целия пост
# 582
Здравейте, отдавна издирвам една книга, но немога да се сетя как се казва. Разказва се за жена, която иска да открие приют за деца или нещо от сорта в богаташки квартал, баща и я е изоставил като дете и е малтретирана от втория си баща. Това е единственото, което си спомням за нея. Мисля, че е от Арлекин, но от тези по - дебелите, с повечето страници. Накой сеща ли се? Simple Smile
Виж целия пост
# 583
Хубава история, кофти стил на писане https://www.goodreads.com/book/show/29282745-shameless От типа, той е прекрасен, тя чудна, и т.н всичко с по 2-3 думи написано, кратко и убрано. Да й се чудиш на рейтинга. Може и да я свърша.
Виж целия пост
# 584
    Отдавна ви следя и научавам доста неща от вас, любимото ми хоби е да чета книги. Относно Ти Джей ,той е брат на Трентън и Травис общо са 4-5 братя ,а тайната беше ,че са гаджета с Камил и Ти Джей работи във ФБР, както по-късно и Травис.
а Трентън що не знае, че оня другия му е брат!?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия