За тези, които четат любовни романи - тема 22

  • 103 770
  • 737
# 75
Честит празник, дами!!!
Виждам,че говорите за книгите на Сюзън Елизабет Филипс.Дали се намират свободно в интернет вече или не?
Виж целия пост
# 76
Честит празник, дами!!!
Виждам,че говорите за книгите на Сюзън Елизабет Филипс.Дали се намират свободно в интернет вече или не?

Зависи какво търсиш. Само най-новите ги няма. Аз лично търся Мис Каприз
Виж целия пост
# 77
Здравейте и честит празник! Пожелавам ви да сте толкова желани, колкото са желани героините в любимите книги!
Чета ви от доста време, но не пиша.
Благодаря ви за книгите, които споделяте. Изчела съм доста неща, но уви само на бг. Не че не го разбирам английския, но ми е малко трудно и мудно.
Весел празник!
Виж целия пост
# 78
Честит празник, дами!!!
Виждам,че говорите за книгите на Сюзън Елизабет Филипс.Дали се намират свободно в интернет вече или не?

Зависи какво търсиш. Само най-новите ги няма. Аз лично търся Мис Каприз

Ами то и аз за нея питам,че по-отдавна излезе в България,докато Господин неустоим е отскоро и е абсурд да я има.
Виж целия пост
# 79
Първата на Чейс съм я почвала Whistling  Крос ми допадна, авторката пише поне по-добре Grinning

alessina, ако се запъна и алкохолът вземе да подейства може да се жертвам и с Този мъж.



А, за него виното няма да ти свърши работа  Smile
Кой каза Крос? Ах, този мъж - Кросс. Скоро четох отговорите на въпроси на Силвия Дей: Кой си представяте в ролята на Крос? - Хенри Кавил; Кой смятате, че е подходящ за ролята на Гидиън? - Хенри Кавил.....Кой........? - Хенри Кавил до откат. Има вкус тази жена.
Мъчим се взаимно с тази: https://www.goodreads.com/book/show/11239856-maid-for-the-billio … h_version=service
Тази я прочетох- средна хубост: https://www.goodreads.com/book/show/23790008-the-billionaire-s-f … h_version=service
Виж целия пост
# 80
Този Хенри нещо не го познавам Thinking
Виж целия пост
# 81
Този Хенри нещо не го познавам Thinking
За всички любознателни : ]https://www.google.co.uk/search?q=henry+cavill&espv=2&b … UIBigB&dpr=1]
Виж целия пост
# 82
Първата на Чейс съм я почвала Whistling  Крос ми допадна, авторката пише поне по-добре Grinning

alessina, ако се запъна и алкохолът вземе да подейства може да се жертвам и с Този мъж.



А, за него виното няма да ти свърши работа  Smile
Кой каза Крос? Ах, този мъж - Кросс. Скоро четох отговорите на въпроси на Силвия Дей: Кой си представяте в ролята на Крос? - Хенри Кавил; Кой смятате, че е подходящ за ролята на Гидиън? - Хенри Кавил.....Кой........? - Хенри Кавил до откат. Има вкус тази жена.
Скрит текст:

Съгласна съм  yes yes
Виж целия пост
# 83
уфф не е мой тип нещо Mr. Green
Виж целия пост
# 84
Хенри Кавил даваше някакви надежди в "Тюдорите", но откакто стана Супермен е голямо дърво.
Извинявам се на почитателките му, ама аз вече даже за Бонд не го искам...   ooooh!
А до преди година-две бях склонна да го преглътна като приемник на Даниел Крейг.

Малко кино-спам за темата, ама не се сдържах да си кажа.  Embarassed
Виж целия пост
# 85
"Изядох" Треска 1 на К. М. Монинг и веднага започвам втората. Не помня преди къде спрях, но сега си се чудя защо съм го направила  Grinning  Харесва ми. Преводът е зле, но не е фатално.

ПП Хенри Кавил обаче не съм го гледала, май. Пропуск, който смятам да наваксам. Обаче като му гледам снимките, наистина ми пасва за Нюансите и подобните им – хем като външност, хем за тези роли не се изискват някакви феноменални актьорски умения, ако той наистина няма такива.  Simple Smile



Виж целия пост
# 86
Кавил за мен беше добре в Тюдорите. Наистина след като стана Супермен имах усещането, че са го назобали, за да получи мускули и за мен изгуби от привлекателността си.

Даниел Крейг... искам си го за Бонд още и още и още...

Тези дни отново ме хванаха лудите и освен, че съм започнала няколко книги, не спирам да свалям отново от сайтовете. Една от книгите, които дочитам, е последната от сагата Макензи на Хедър Греъм и после преминавам на съвременните романи.
Виж целия пост
# 87
И аз се чудя къде се дяна темата, а то имало нова.  Hug
Аз четох "Порнозвезда" и изобщо не ми хареса. Какво ли очаквах още от заглавието  Joy
Виж целия пост
# 88
И аз се чудя къде се дяна темата, а то имало нова.  Hug
Аз четох "Порнозвезда" и изобщо не ми хареса. Какво ли очаквах още от заглавието  Joy

Това ми е познато от някъде  Thinking

ПП За това ли говориш - https://www.goodreads.com/book/show/28544716-i-porn-star?ref=ru_ … mclk-up2964356596
Виж целия пост
# 89
Не, "Аз порнозвездата" още не е излязла.
Това четох аз. Излезе вчера - https://www.goodreads.com/book/show/26259196-porn-star
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия