За тези, които четат любовни романи - тема 22

  • 103 770
  • 737
# 600
Благодаря!
Виж целия пост
# 601
Ellah, откъде сваляш аудиото? В Амазон го има за 3.49 лири, отделно от цената на книгата, което ми идва скъпичко. Нямам, а и не искам абонамент за Киндъл Ънлимитед, че да ми е безплатно.

От VK или http://audiobookbay.me/

Ellah, Благодаря за бързия отговор. За съжаление VK не знам какво е, а другия линк при опит за даунлоад на аудио файла ме препрати към Hyper Blazing, където ми поиска пари, цитирам: offers 1 day of full membership at only $1.99. Also you could choose 1-Month (monthly payment of $24.99) or 1-Year (yearly payment of $159.99) account directly.

Може и аз да правя нещо не както трябва. Все пак благодаря.
Виж целия пост
# 602
На второто тегли като Magnet торент, там е обикновена регистрация.
VK е нещо като руски фейсбук. Има групи за аудио книги, но там са разбити на части, което за мен е неудобно, но много книги, които вече ги няма в другият линк ги има там.

Минах около 3 часа от 12 часовата първа част на Driven, но направо ме е срам да призная, че не ме грабва толкова, но съм упорита, ще я прочета цялата поредица. Напоследък чувам толкова добри неща за нея, за този така невероятен Колтън, рейтинга е страхотен, но не мога да се "зарибя" нещо. Това ми е третият опит с поредицата.  newsm78
Виж целия пост
# 603
Не ми се свършваше "Само една нощ" на Симона Арнщед! Heart Eyes Много ми хареса книгата- толкова бях зажадняла за нещо различно, което да не включва доминанти и подчинени! Героинята за разнообразие е силна,но същевременно деликатна и много женствена! Peace  Историята е разказана от няколко гледни точки и вървят няколко паралелни сюжета. Образите са изградени някак по европейски ...Може би именно това ми хареса най много, че героите не бяха описани по американски шаблон!
Не ги усетих тези 600 страници, очаквам продължението... Heart Eyes
Виж целия пост
# 604
Не ми се свършваше "Само една нощ" на Симона Арнщед! Heart Eyes Много ми хареса книгата- толкова бях зажадняла за нещо различно, което да не включва доминанти и подчинени! Героинята за разнообразие е силна,но същевременно деликатна и много женствена! Peace  Историята е разказана от няколко гледни точки и вървят няколко паралелни сюжета. Образите са изградени някак по европейски ...Може би именно това ми хареса най много, че героите не бяха описани по американски шаблон!
Не ги усетих тези 600 страници, очаквам продължението... Heart Eyes
С отворен край ли е или завършена?
Виж целия пост
# 605
Някой да има " Мис каприз " от Сюзън Елизабет Филипс. Миналата седмица си поръчах две от последните издадени на бг, разбира се прочетох ги на един дъх, но за " Мис каприз " разбрах по-късно.  Ако я имате, моля пратете я на lady_char86@abv.bg
Всъщност, въобще има ли я в ел.вариант? Жалко че нямам скан, за да сканирам новите книги, които купувам.
Виж целия пост
# 606
Не ми се свършваше "Само една нощ" на Симона Арнщед! Heart Eyes Много ми хареса книгата- толкова бях зажадняла за нещо различно, което да не включва доминанти и подчинени! Героинята за разнообразие е силна,но същевременно деликатна и много женствена! Peace  Историята е разказана от няколко гледни точки и вървят няколко паралелни сюжета. Образите са изградени някак по европейски ...Може би именно това ми хареса най много, че героите не бяха описани по американски шаблон!
Не ги усетих тези 600 страници, очаквам продължението... Heart Eyes
С отворен край ли е или завършена?

Завършена е за Наталия и Дейвид, които са главните персонажи! Heart Eyes (макар че можеше и един епилог за тях да има, но нищо) Втората книга ще е за Александър, брат на Наталия, който е описан като голям женкар и красавец, има проблеми с алкохола и на няколко пъти се загатна, че ще има нещо между него и една червенокоса лекарка, която изобщо не се подаваше на чара му! Но според мен във втората книга пак ще присъстват Наталия и Дейвид, както и останалите герои от първата книга...Егмонт са писали, че до края на годината ще издадът продължението!

Има я вече качена във фейсбук страниците за желаещите да си я изтеглят! Wink Но аз не съжалявам, че си я купих-от време на време ми се чете на хартия  Mr. Green
Виж целия пост
# 607
Някой да има " Мис каприз " от Сюзън Елизабет Филипс. Миналата седмица си поръчах две от последните издадени на бг, разбира се прочетох ги на един дъх, но за " Мис каприз " разбрах по-късно.  Ако я имате, моля пратете я на lady_char86@abv.bg
Всъщност, въобще има ли я в ел.вариант? Жалко че нямам скан, за да сканирам новите книги, които купувам.
Няма я ел. вариант. От Ибис бяха писали, че ще ги пуснат нея и,, Господин Неустоим"да края на април, но още ги няма Crossing Arms
Виж целия пост
# 608
Скрит текст:
Не ми се свършваше "Само една нощ" на Симона Арнщед! Heart Eyes Много ми хареса книгата- толкова бях зажадняла за нещо различно, което да не включва доминанти и подчинени! Героинята за разнообразие е силна,но същевременно деликатна и много женствена! Peace  Историята е разказана от няколко гледни точки и вървят няколко паралелни сюжета. Образите са изградени някак по европейски ...Може би именно това ми хареса най много, че героите не бяха описани по американски шаблон!
Не ги усетих тези 600 страници, очаквам продължението... Heart Eyes
С отворен край ли е или завършена?

Завършена е за Наталия и Дейвид, които са главните персонажи! Heart Eyes (макар че можеше и един епилог за тях да има, но нищо) Втората книга ще е за Александър, брат на Наталия, който е описан като голям женкар и красавец, има проблеми с алкохола и на няколко пъти се загатна, че ще има нещо между него и една червенокоса лекарка, която изобщо не се подаваше на чара му! Но според мен във втората книга пак ще присъстват Наталия и Дейвид, както и останалите герои от първата книга...Егмонт са писали, че до края на годината ще издадът продължението!
Има я вече качена във фейсбук страниците за желаещите да си я изтеглят! Wink Но аз не съжалявам, че си я купих-от време на време ми се чете на хартия  Mr. Green

Може ли линк?  Peace
Виж целия пост
# 609
най-накрая са пуснали 3 и 4та от Сезоните на Лайза .. просълзих се .. баси днес пак няма да спя Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 610
missence  на лични ти пратих линк къде е качена!

Доста бързо я качиха, та се надявам скоро някой да сподели "Херцогинята куртизанка"? Peace Има ли вече някой, който я е чел да сподели как е...

Иначе през почивните дни освен "Само една нощ" успях да прочета "Дявол през зимата" и "Скандал през пролетта"...Втората ми хареса повече, но като цяло това не е от силните поредици на Лайза Клейпас! Naughty
Виж целия пост
# 611
missence  на лични ти пратих линк къде е качена!

Доста бързо я качиха, та се надявам скоро някой да сподели "Херцогинята куртизанка"? Peace Има ли вече някой, който я е чел да сподели как е...

Скрит текст:
Иначе през почивните дни освен "Само една нощ" успях да прочета "Дявол през зимата" и "Скандал през пролетта"...Втората ми хареса повече, но като цяло това не е от силните поредици на Лайза Клейпас! Naughty

 bouquet bouquet bouquet благодарности!


Виж целия пост
# 612
Скрит текст:
Не ми се свършваше "Само една нощ" на Симона Арнщед! Heart Eyes Много ми хареса книгата- толкова бях зажадняла за нещо различно, което да не включва доминанти и подчинени! Героинята за разнообразие е силна,но същевременно деликатна и много женствена! Peace  Историята е разказана от няколко гледни точки и вървят няколко паралелни сюжета. Образите са изградени някак по европейски ...Може би именно това ми хареса най много, че героите не бяха описани по американски шаблон!
Не ги усетих тези 600 страници, очаквам продължението... Heart Eyes
С отворен край ли е или завършена?

Завършена е за Наталия и Дейвид, които са главните персонажи! Heart Eyes (макар че можеше и един епилог за тях да има, но нищо) Втората книга ще е за Александър, брат на Наталия, който е описан като голям женкар и красавец, има проблеми с алкохола и на няколко пъти се загатна, че ще има нещо между него и една червенокоса лекарка, която изобщо не се подаваше на чара му! Но според мен във втората книга пак ще присъстват Наталия и Дейвид, както и останалите герои от първата книга...Егмонт са писали, че до края на годината ще издадът продължението!
Има я вече качена във фейсбук страниците за желаещите да си я изтеглят! Wink Но аз не съжалявам, че си я купих-от време на време ми се чете на хартия  Mr. Green

Може ли линк?  Peace

А може ли и на мен,моляяяя Rolling Eyes
Виж целия пост
# 613
http://dox.bg/files/dw?a=ed5dba7be9

"Херцогинята куртизанка"
Виж целия пост
# 614
 smile3529Открих ги !!!! Супер,ще има бая четене newsm68 newsm44
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия