и тайната ще лъсне. Кемо пък започнал да вярва, че спаведливостта ще възтържествува. Асу не се тревожи за Ози и Емо. Преживява шок от срещата с Емко. А в пандиза Емо се зарича, че ще отмъсти. Кемо все повече си навлича гнева на Нихи и не може да я убеди, че не иска да се занимава с нея и Ози, а иска да се разплати с Емко. Изплашената Асу се крие зад панталона на Кемал

направо си го представих Озито хъркащ в килията на фона на виковете " Бееенннн....Емко на Галип синчето

като по чудо май този комисарин не е от ония

направо си го представих Озито хъркащ в килията на фона на виковете " Бееенннн....Емко на Галип синчето

като по чудо май този комисарин не е от ония

Някои постове ме накараха да обърна внимание - ми той Ози голяма спиола

ама чак пък това на Нихан не е нормално
разбирам,да е взаимно,а Озито явно от дете е свикнал да е по-слабият и да го закрилят .... болното дете в семейството 
или ако е семейна,да си го осинови и вземе и него в спалнята
Ози си създаде УЖ семейство
и си направи УЖ дете
Нихан -кучета /Емко демек
/ я яли с проблемите й

Тарлъков и Бану 
ама може да е приготвила червено коланче
за излезлите оттам ...справка Зизито Дева Мария 
ама може да е приготвила червено коланче
за излезлите оттам ...справка Зизито Дева Мария 


ама ей го на....и той сватбарче 
Препоръчани теми