Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 4

  • 110 342
  • 736
# 690
Кити,чок тешекюрлер,джанъм Hug
Виж целия пост
# 691
Накратко - започва да се разкрива тайната от онази нощ. Ниханче е крайно ядосана на Кемал, щото търкулнал първото камъче tooth и тайната ще лъсне. Кемо пък започнал да вярва, че спаведливостта ще възтържествува. Асу не се тревожи за Ози и Емо. Преживява шок от срещата с Емко. А в пандиза Емо се зарича, че ще отмъсти. Кемо все повече си навлича гнева на Нихи и не може да я убеди, че не иска да се занимава с нея и Ози, а иска да се разплати с Емко. Изплашената Асу се крие зад панталона на Кемал Mr. Green, защото не се съмнява, че брат й няма да я остави жива. И ако иска да се спаси - ще трябва да му даде флашките. Докато Ози се самосъжалява спейки в затвора Зиза попада в полезрението на Нихан - демек под подозрението й Mr. Green. Зиза ще води преговори с Емо и ще бъде хладнокръвна  Mr. Green. Краят на деня ще бъде изпълнен с неизбежни срещи. А когато Емо и Асу се срещнат - всички врати за тях ще бъдат затворени.
Това разбрах аз  Mr. Green Mr. Green

Драмааа, латинодрама  newsm45 smile3532

Супер си го предала  Peace направо си го представих Озито хъркащ в килията на фона на  виковете " Бееенннн....Емко на Галип синчето   Mr. Green в...м... ако не ме пуснете  Party Party Party
Обаче ужас  Naughty като по чудо май този комисарин не е от ония  ooooh! Wink Wink

Виж целия пост
# 692
Супер си го предала  Peace направо си го представих Озито хъркащ в килията на фона на  виковете " Бееенннн....Емко на Галип синчето   Mr. Green в...м... ако не ме пуснете  Party Party Party
Обаче ужас  Naughty като по чудо май този комисарин не е от ония  ooooh! Wink Wink

 Joy Joy Някои постове ме накараха да обърна внимание - ми той Ози голяма спиола Mr. Green. И понеже се вживя в ролята на майстор на това бебе... па се питам - кога бе, джанъм, беше буден, та сте правили със Зиза тра-ла-ла Mr. Green Mr. Green.
За комисарина - да си призная в началото и аз помислих, че не от ония, но.... да видим.... нещо съмнежи ми се появиха Peace
Виж целия пост
# 693
Цитат
За комисарина - да си призная в началото и аз помислих, че не от ония, но.... да видим.... нещо съмнежи ми се появиха
Да не се окаже и той някакъв психопат, обладан от професията си.
Виж целия пост
# 694
Kara sevda 33-3 фрагман
https://youtu.be/CmgZ9gkxa-c
Виж целия пост
# 695

Oх, на работа съм и не мога да чуя.. Не, че ако чуя ще разбера на 100%, ама ми е много интересно, какво си говорят Нихан и Кемал  Embarassed Joy
Виж целия пост
# 696

 bouquet bouquet bouquet

Ами....трогателна е тази обич,зная и за това,което се носи за зависимостта между близнаците  Stop ама чак пък това на Нихан не е нормално  Naughty  разбирам,да е взаимно,а Озито явно от дете е свикнал да е по-слабият и да го закрилят .... болното дете в семейството  Sad
Че така сестра му не трябва да има свой личен семеен живот,да се прежали и да си остане сама да го пази Sick  Wink или ако е семейна,да си го осинови и вземе и него в спалнята  Embarassed
Обаче  Crossing Arms  Ози си създаде УЖ семейство  Crazy и си направи УЖ дете  Wink Нихан -кучета /Емко демек  Stop/  я яли с проблемите й  Whistling Whistling Whistling



Гответе се за очакваното  Joy Joy Joy Joy Joy Тарлъков и Бану  Party
Аннето не я виждам  newsm47 ама може да е приготвила червено коланче  hahaha hahaha hahaha
то не че у целият холдинг  Козджуоглу не знаят снаата че е малко употребена и от кого де  Mr. Green  ама за пред хората у сем.Сойдере се влиза с чест  smile3502 за излезлите оттам ...справка Зизито Дева Мария  newsm53

Виж целия пост
# 697
Тази Нихан ми е много странна, първо да се молел Кемал Озан да се оправи, после пък щяла да бъде с Кемал, заради брат си ,боже  ooooh!
Виж целия пост
# 698

Аннето не я виждам  newsm47 ама може да е приготвила червено коланче  hahaha hahaha hahaha
то не че у целият холдинг  Козджуоглу не знаят снаата че е малко употребена и от кого де  Mr. Green  ама за пред хората у сем.Сойдере се влиза с чест  smile3502 за излезлите оттам ...справка Зизито Дева Мария  newsm53

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 699
Тази Нихан ми е много странна, първо да се молел Кемал Озан да се оправи, после пък щяла да бъде с Кемал, заради брат си ,боже  ooooh!
Добър вечер къзлар !
Както казах и в другата тема - Ниханче трябва спешно да се върне към фабричните си настройки ! Grinning
Виж целия пост
# 700
Добро утро  Grinning


Тъкмо си мислех,че Салих почти го занулиха  Stop ама ей го на....и той сватбарче   Wink

Виж целия пост
# 701
Аз не разбрах Емир какво поиска от Бану-да се съгласи да се ожени и после да отхвърли Тарък ли,или да си стои до него и да му снася какво се случва,или нещо друго....
Виж целия пост
# 702
А на кой е тази сватба?
Виж целия пост
# 703
Амииии,май че е на Бану и Тарък,за друг не се сещам галиба... newsm78
Виж целия пост
# 704
И от реала  Grinning

http://www.gecce.com/haber-neslihan-atagul-ile-kadir-dogulunun-ask-pozu-1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия