Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 4

  • 110 342
  • 736
# 75
Честит 8-ми март, скъпи дами!
Бъдете винаги сияйни, възторжени, нежни и обичани!

Виж целия пост
# 76
Зехир е съпруг на сценаристката Ейлем Джанполат.
Виж целия пост
# 77
Зехир е съпруг на сценаристката Ейлем Джанполат.

Сладури!  smile3521
Виж целия пост
# 78
Това момче не играеше ли в Перла newsm78
Виж целия пост
# 79
Да, играеше в "Перла" и "Карадай", на който жена му е СЦ, заедно със Сема Ергенкой.
Виж целия пост
# 80
Да, играеше в "Перла" и "Карадай", на който жена му е СЦ, заедно със Сема Ергенкой.
И Kayıp, който у нас беше излъчен като "Тайни", където беше главен комисар от отдел убийства. Там игра заедно с Кюршат/Йондер.
Виж целия пост
# 81
Да, Зари. Вярно, че и там игра.
Виж целия пост
# 82
Кемо ся ще иска да избягат, а Ниахн, няма да избяга с него, защото Емир ще я заплаши
Виж целия пост
# 83
Закъснях,но това което гледам вече не ми харесва , Емир го изкараха повече от Айнщайн ,то не бе  ум ,то не бе акЪл ,то не  бе комбинативност,то не бе супер умение да се измъква от всякъде "сух" и невинен.... и актьора и ролята му ми са отвратителни вече , банално натрапване,особено като си оформи устните на квадрат и със стиснати зъби прецежда думите....,всеки път под индиго ,едно и също изражение   
Виж целия пост
# 84
Оффф тая глупачка Зейнеп.......
Тая серия съм Анти Сойдере настроена Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 85
Оффф тая глупачка Зейнеп.......
Тая серия съм Анти Сойдере настроена Grinning Grinning Grinning

Защо?????
Виж целия пост
# 86
Кемо върши глупости... а брата, сестрата и майката не ги коментирам въобще
Виж целия пост
# 87
Как да не върши Кемал глупости ,като е заобиколен от подли хора
Виж целия пост
# 88
Еее това в началото дето каза на Нихи беше гадно, а тя не му е направила нищо...
Виж целия пост
# 89
това на4ало не ми хареса ама ъок - така целувката ок ще я преглътна 4е не беше страстна , ама каот взе да се извинява -  Tired Tired Tired що за глупости - мнгоо бързо преодоля шока 4е щяха да убият НИхан и взе да съжалява - пък и за една броика нямаше да има на кого да се зивинява  Naughty то бива бива морал ама да беше тръгнал да съжалява на другия ден , ан е веднага  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия