В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 207

  • 26 613
  • 730
# 135
Лилиии  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes какво шутиране бе?   Thinking Thinking

и аз си спомних за нахлуването тук  Joy Joy Joy когато аз нарекох Керем - рижав и ушат  Joy Joy Joy Joy абе вкусовете се променят .. какво да ти кажа.
А тогава ли беше случая в който Мимка изкара Чачо с пушката?  Joy Joy Joy Joy Joy Joy голям майтап беше.  Joy Joy Joy
За мен нито един от челната тройка не е красив.  Joy Joy Joy Това според мен!  Peace И мисля, че темата трябваше да се казва любим актьор, а не красив актьор.  Peace ама нека си се забавляват  Joy Joy Joy в темата за любима двойка  Joy Joy Joy щото може пак да има разочаровани от класирането  Mr. Green аз любима двойка нямам, освен посочената от джадъ  Joy Joy Joy Joy


лека нощ  Hug Hug Hug Hug с най-красивия турски актьор (според мен  Mr. Green).

 Crazy Crazy Crazy Crazy съвършен е просто.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 136
Миличка, радвай се на Пончика, защото може да се окаже, че и Чачка се е  върнал с него Peace Peace Peace

 Wink Wink след няколко дни и табло гиби... ще се приземи   Party Party hahaha hahaha hahaha



........  А странното е че същите момичета, които му се подиграват сега, навремето дори идваха в тази тема да се карат заради Керемчи, че видиш ли той бил много красив, чаровен и тем подобни. Ама нали тогава играеше в Слънцата и веднага щом сериала приключи, Керем го намразиха..И най-тъжното е, че сегашните им любимци ги очаква същото. Веднага щом приключат сериалите им, ще се намерят причини да не ги харесват поради една или друга причина..

Joy Joy Joy Joy Joy  вярно е  Peace Peace  това ги чака и вярно е - идваха да ни / ми  Blush Blush се карат - как си позволявам да го обиждам, щото видиш ли тоя дето го харесвам бил "долен наркоман"  Joy
Чачи мина през това и много се палех, ноооо......  сега все още уж го харесвали, пък бил космат  hahaha hahaha hahaha  и е толкова забавно  Joy Joy
ще чакаме, бе миличка, белким Чачи пак стане Емир, а Ушо - къвто там е бил  Joy Joy hahaha hahaha
Виж целия пост
# 137
Лили Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ани Hug Hug Hug-верно,че изкарах по едно време пушката-ма точно за кво беше Thinking требе се ровя в архива Joy Joy Joy
Джадъ Hug Hug Hug точно-моята любима двойка Peace
Защото аз си го аресвам всякак-първо бил Емир,после Ахмет,след това Яман сега чакаме Делибалчо-ма все си е Ча...без значение визия или нещо подобно
Ако си фен на някой ще го подкрепяш винаги-както ние,,ятото,, Peaceси го коткаме Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 138
 Joy Joy  Лили, опс  Heart Eyes Hug червени картони  Peace Peace имат Лейля и Керемчи, Hug Hug че нито единия, нито другия   ooooh! ooooh!  заслужиха да преминат номинациите...  ooooh! ooooh!  това беше... шегичка...  Hug Heart Eyes   а за поздрава на Керем, видях го сниман в руски сайт за турски дизита,  Grinning Grinning  където има за всекиго по нещо...  Laughing  и ме изуми краснописа му, дали е неговия почерк? Crazy Crazy   Необичаен е, като че ли е учил калиграфия...  Crazy Crazy Не съм попадала, май, в темата ви, но ми е симпатичен, особено от начина по който говориш за него...  Hug HugИначе, не съм го гледала в дизи или филм, нямам лични впечатления и чакам филма им със Сери...  Thinking  за да ги придобия...  Party Party  

Чачи си е табло гиби отвсякъде...  Heart Eyes Heart Eyes





Лека нощ  Hug Hug
Виж целия пост
# 139
Добро утро, сладури  Hug Hug Hug

Снощи добре сте се забавлявали  Laughing Тези номинации разбуниха духовете, че и стари спомени събудиха  ooooh!
От всички теми за номинации, само една страничка прочетох и  Whistling Whistling Whistling не съм за там  hahaha hahaha hahaha Не разбирам от висш пилотаж, аз съм по пикирането  Mr. Green





Лили  Hug Heart Eyes благодаря за пожеланията

Лу  Hug Heart Eyes скоро гледах Керем в един игрален филм  http://onlain-filmi.net/ako-zabravya-proshepni-mi-2014/

 
Скрит текст:
ooooh! ooooh! ooooh! В бокса всичко са блокирали, имам предвид много преведени филми и сериали вече не могат да се гледат  ooooh!
Виж целия пост
# 140
Добро утроооо Hug Hug Hug
Вивчо Hug Hug Hug- тоз  филм съм го гледала...сега чакам нещо йени Laughing
Хубав ден,ято Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 141
Добро утро... food010 food010 food010


Лили... Hug Heart Eyes
Ани.... Hug Heart Eyes
Иве... Hug Heart Eyes
Лу.... Hug Heart Eyes
Миме... Hug Heart Eyes
Виве... Hug Heart Eyes


И аз хвърлих по едно око на номинациите и ме потресоха ... smile3532.То бива хейтъри , но не съм очаквала такова плюене и неуважение на труда на хората от жени с претенции за интелигентност .  Има една приказка за очите , които гледат ..вземи моите и виж... newsm78 newsm78 newsm78. То бива фурнаджийски лопати , ама чак пък толкова ...не разбирам...
smile3513 Лили... Hug Heart Eyes , наистина , не са фенки тези , които си избират любимците , според откъде е задухал вятърът ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes . Аз съм нова тук и не съм запозната с актьори и сериали , но имам очи и виждам красота и талант ... smile3521.
Заради Чачко загледах турски сериали и си гледам само него .... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Цитат
Защото аз си го аресвам всякак-първо бил Емир,после Ахмет,след това Яман сега чакаме Делибалчо-ма все си е Ча...без значение визия или нещо подобно
Ако си фен на някой ще го подкрепяш винаги-както ние,,ятото
 


Миме.... Hug Heart Eyes.... newsm10


Лили... Hug Heart Eyes  Керем е симпатично момче , но не го давам за Чачи .... smile3520

smile3520 smile3520


Иве ... Hug Heart Eyes, харесвам Чачи и като Емир и Яман , но любима двойка ми е твоята ... smile3534


Девойки .... love001 love001 love001

да си дойдем на думата .... newsm68 newsm68 newsm68










 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544


А на филма ще хвърля едно око , не съм хейтър ... newsm47

Усмихнат и слънчев ден ... newsm06 newsm06 newsm06


Виж целия пост
# 142
 Hug Hug Hug Hug Добро утро  Hug Hug Hug Hug Hug





Аз нали загрявам бавно  Joy Joy та се сетих чак сега, че мога да номинирам Баръш и Фюсун  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes щото с нея Чачи ми харесва най-много.  Crazy Crazy Crazy
 
Виж целия пост
# 143
Добро утро, момичета!

Ани Hug Heart Eyes, давай, интересно ще събере ли гласове Joy Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 144
Добро утро, момичета!

Ани Hug Heart Eyes, давай, интересно ще събере ли гласове Joy Joy Joy Joy



 Joy Joy Joy Joy
обаче толкова интересни паралелни дискусии има по темите  Joy Joy Joy шарен свят, шарени хора  Peace всеки със своите любимци, които изглеждат красиви в неговите очи.  Peace По най-различни причини.  Joy Joy Joy

малко от уикипедия  Joy Joy Joy цък и цък
Виж целия пост
# 145
Сега вече се номинира и гласува за любима двойка... уж. Би трябвало критериите да са други Peace Видях, че все пак от ПО има номинирани двойки, чок интересан  Joy

ПП Лили Hug Heart Eyes, и на Чачо не са му спестили много - набутан е в няколко етикета под общ знаменател, не ми се цитира сега. Но това е положението, красотата е в очите на този, който гледа. Аз виждам Чачо като красив, други не. И наистина няма смисъл да се спори Hug
Виж целия пост
# 146
Добро утро на !

Много ми се иска да ви покажа нещо откраднато от рускините  Wink дано успея newsm78


http://vk.com/video289825088_456239023

http://vk.com/video289825088_456239019
 
Ако ли не то поне да ви пожелая един успешен ден  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 147
 Hug Hug




 Party Party



.....   наистина , не са фенки тези , които си избират любимците , според откъде е задухал вятърът ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

 Peace Peace   
е, те не мислят така и се изживяват като критици   ooooh! ссссссссссссссс  Joy

 

Искре,  Hug Hug Hug
пък рускините го свили от румънките  hahaha hahaha
Това видео Ани го намери само дни след премиерата, но к-вото е отврат  Peace и решихме да не го споделяме  Joy
Виж целия пост
# 148
Добро утро на !

Много ми се иска да ви покажа нещо откраднато от рускините  Wink дано успея newsm78


http://vk.com/video289825088_456239023

http://vk.com/video289825088_456239019
 
Ако ли не то поне дави пожелая един успешен ден  Hug Hug Hug

Искра  Hug благодаря  Hug 18-те начални минути са това.  Peace

Клунито напраУ е готов да работи в Пентагона  hahaha hahaha hahaha не пуска и не пуска  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Сега вече се номинира и гласува за любима двойка... уж. Би трябвало критериите да са други Peace Видях, че все пак от ПО има номинирани двойки, чок интересан  Joy

ПП Лили Hug Heart Eyes, и на Чачо не са му спестили много - набутан е в няколко етикета под общ знаменател, не ми се цитира сега. Но това е положението, красотата е в очите на този, който гледа. Аз виждам Чачо като красив, други не. И наистина няма смисъл да се спори Hug

дааа и на Чачи не му бяха спестени епитетите  Joy Joy Joy ама както казваш - споровете са излишни.  Joy Joy Joy Всеки гледа с неговите си очи.  Peace

джадъ, откъде изкопа това от архива бе?  Joy Joy Joy Мурат Боз вече не е самотен, както и Чачи  hahaha hahaha hahaha

дааа, аз го намерих, ама почти нищо не се виждаше  Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 149
Добро утро  Hug Hug Hug

Ехааа, Искре,  Hug Hug 18 минути Делибал без прекъсване... суперрр...  Crazy Crazy Crazy

Вивчо,  Hug Hug много благодаря за линка, много си ранобудна...

Ани,  Hug Heart Eyes Баръш и Фю са супер двойка, но малко са хората, които са ги гледали, все пак филмът не е излязъл още...   Sad Sad



Иве,  Hug  какво правят заедно Мурат Боз и Ча и стек-хаус и Меджезир ?

Я, кого са снимали тук по-ясно от вчера :  hahaha hahaha
Скрит текст:

Отивам да гледам Делибалския откъс  Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия