радвам се да те видя тук. 
Като си писала .. та се замислих, че може наистина да играе мафиота, внедрен в полицията.
Защото нали Чачи каза в едно интервю, че ще е много различна роля. 
Супер ще е да играе лош, ама много лош.

И дано Едже НЕ пише сценария, данооооооооооооооо!
Но вярвам на Клунито
мисля, че ще разбере, че баба не става за тази работа

Много познати физиономии видях, пък и Флойд за фон
И този филм ще го направят на сериал ли
дааа, може да го разтегнат в сериал. И да го адаптират за тяхната действителност
добре, че поне ще е крими, а не лИбовен. Или и да има ашк, няма да е драматична, поне така се надявам, че няма да преживея героя на Чачи да тича след поредната .... ади да не казвам.

Яяяяяя
филма е уникален

Лео го играе ченгето, внедрено в бандата, щот е израсъл сред престъпници
И Лео е в главната роля та да се надяваме и Чачко да е къртицата

Ей трейлърче ...

Хич не ми стига замана напоследък ...........

Виждам че е яснен сюжета на новият сериал на Чачи 
