
ама това е фенска анкета, не си напрягайте мозъчетата пилешки къде сте го гледали


и накрая ще ни пратят в трета глуха



хапчетата подействаха ли? още едно, няма да ти е в повече, нали? 

другото от Замунда


хапчетата подействаха ли? още едно, няма да ти е в повече, нали? 
Тези хапчета все не стигат
Ама тук е трудно да се вреди човек
много мераклийки и все боолни

От мен хубава вечер


другото от Замунда

един Емир, един Яман и един Баръшко



другото от Замунда

един Емир, един Яман и един Баръшко



Емир, Яман и Баръш да вървят в екипите, казваш ...







Бойче
ти успя ли







Явно ще трябва да изчакаме да обиколи цялото земно кълбо, че да стигне до нас

Турската ниша за дизита не е моЙта
Единственото съвършенство от което се интересувам и следя, това е Чачко
Другите са ми излишни...


песничката е супер
Препоръчани теми