В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 207

  • 26 613
  • 730
# 450


 Heart Eyes Heart Eyes

ама това е фенска анкета, не си напрягайте мозъчетата пилешки къде сте го гледали  hahaha hahaha  
Виж целия пост
# 451


 Heart Eyes Heart Eyes

ама това е фенска, не си напрягайте мозъчетата пилешки къде сте го гледали  hahaha hahaha 



Толкоз дундурма  hahaha hahaha и накрая ще ни пратят в трета глуха  Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 452
Да взема и трите роли и толкоз...  Party Party Party



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Ети,  Hug хапчетата подействаха ли? още едно, няма да ти е в повече, нали?  Party

Виж целия пост
# 453
3 екипа, 3  Naughty Naughty   hahaha hahaha hahaha

без превод - толкова  Mr. Green hahaha hahaha  другото от Замунда  Joy


http://tvnovellas.blogspot.bg/2016/03/blog-post_346.html
Виж целия пост
# 454
Да взема и трите роли и толкоз...  Party Party Party



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Ети,  Hug хапчетата подействаха ли? още едно, няма да ти е в повече, нали?  Party






Давай , давай Лу  Hug Тези хапчета все не стигат  hahaha hahaha  Ама тук е трудно да се вреди човек  Sick много мераклийки и все боолни  hahaha hahaha hahaha

Момичета Hug Heart Eyes

Благодаря за споделеното  HugОт мен хубава вечер  Party Party Party




Виж целия пост
# 455
3 екипа, 3  Naughty Naughty   hahaha hahaha hahaha

без превод - толкова  Mr. Green hahaha hahaha  другото от Замунда  Joy


http://tvnovellas.blogspot.bg/2016/03/blog-post_346.html

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
вай бе .. и трима Чачовци ще трябват  hahaha hahaha hahaha един Емир, един Яман и един Баръшко  hahaha hahaha hahaha

Лека нощ  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 456
3 екипа, 3  Naughty Naughty   hahaha hahaha hahaha

без превод - толкова  Mr. Green hahaha hahaha  другото от Замунда  Joy


http://tvnovellas.blogspot.bg/2016/03/blog-post_346.html

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
вай бе .. и трима Чачовци ще трябват  hahaha hahaha hahaha един Емир, един Яман и един Баръшко  hahaha hahaha hahaha

Лека нощ  Hug Hug Hug Hug

hahaha hahaha hahaha


Ани,  Hug  Емир, Яман и Баръш да вървят в екипите, казваш ...  Joy Joy Joy

А Чачи У спойлера при Къчар...  Crazy hahaha hahaha hahaha



 Heart Eyes Heart Eyes


Лека нощ!  Hug Hug
Виж целия пост
# 457
Добро утро, ято  Hug Hug Hug
При нас се очертава слънчице  Nature Partly Sunny
И по случая да ви почерпя с една песничка  Party Party Party



Цитат
Приковаващ филм, от който не можете да откъснете поглед
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Разсмяха ме сабах-сабах  Laughing това е финала на публикацията, която е пуснала Ивето. Пък аз се чудех защо се опитваме да го гледаме по 2-3 пъти и все не успяваме да го изгледаме  Joy Joy Joy Бойче  Hug Heart Eyes ти успя ли
Виж целия пост
# 458
Добро утро  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 459

Добро ще е Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 460
Oт снощи се молят на Ранини да каже още нещичко, ама ЙОК.  Crossing Arms Crossing Arms hahaha hahaha

Виж целия пост
# 461
Здравейте  Hug Hug

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




В събота, 19 март някои са на кино- панорама във Ванкувър...  Party Party




Делибал- 117 минутен  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 462
Здравейте  Hug Hug

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




В събота, 19 март някои са на кино- панорама във Ванкувър...  Party Party




Делибал- 117 минутен  Laughing Laughing Laughing

И сега какво, трябва да ходим до Ванкувър ли  Joy Joy Joy Joy Явно ще трябва да изчакаме да обиколи цялото земно кълбо, че да стигне до нас  ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 463

   
        Добро утроооо  Heart Eyes Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 464
Доброоо утроооо! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug



Искре Hug bouquet Турската ниша за дизита не е моЙта Peace Единственото съвършенство от което се интересувам и следя, това е Чачко Heart Eyes Heart Eyes Другите са ми излишни... Peace Joy Joy Joy



 Heart Eyes Heart Eyes

Вивее Hug Hug песничката е супер Party Party Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия