В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 207

  • 26 613
  • 730
# 360
Привет, момичета! Hug Hug Hug Hug Hug
Ай, новините са супер, пак си прочетох мислите, ама сте бързи бе, затова ви обичкам Heart Eyes и затова сме заедно, защото мислим еднакво, почти еднакво  Wink
Чачи ще е идИален, като Емир, като ..., нЕма значение, ... , все ще ни размаже...

искам да гледа лошо, по-лошо, още по лошо... Joy Joy Joy нЕмам търпение
Виж целия пост
# 361

Вече има и залагания за другия главен герой  hahaha hahaha
Ушко не е в класацията  Joy Joy Joy Joy Joy

това е добре  Joy Joy   тоз третия не го знам, избрах си Бурак  Party Party  ама нЕма да е другия главен....  само Чачи е главен  Naughty Crossing Arms
Виж целия пост
# 362

Вече има и залагания за другия главен герой  hahaha hahaha
Ушко не е в класацията  Joy Joy Joy Joy Joy

това е добре  Joy Joy   тоз третия не го знам, избрах си Бурак  Party Party  ама нЕма да е другия главен....  само Чачи и главен  Naughty Crossing Arms

е добре де, поддържащата роля  hahaha hahaha hahaha те сега в Т партньорката я изоставиха .. която ще да е  Joy Joy абличката ще чака  Joy Joy Joy сИга се занимават с поддържащия  Joy Joy Joy
а и с режисьора  Joy Joy сИга Али ли ще е пак или нЕкой друг.  Joy Joy атакуват Ранини,. ама тя си мълчи и гледа някакъв сериал  Joy Joy Joy

И Ранини се чуди за кого да гласува  Joy Joy


Скрит текст:
аз пък гледах сериала по Нова  Peace нашенския докторски сериал и ми харесва. Такова нещо не ми се беше случвало  Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 363

Вече има и залагания за другия главен герой  hahaha hahaha
Ушко не е в класацията  Joy Joy Joy Joy Joy

това е добре  Joy Joy   тоз третия не го знам, избрах си Бурак  Party Party  ама нЕма да е другия главен....  само Чачи е главен  Naughty Crossing Arms

е добре де, поддържащата роля  hahaha hahaha hahaha те сега в Т партньорката я изоставиха .. която ще да е  Joy Joy абличката ще чака  Joy Joy Joy сИга се занимават с поддържащия  Joy Joy Joy
а и с режисьора  Joy Joy сИга Али ли ще е пак или нЕкой друг.  Joy Joy атакуват Ранини,. ама тя си мълчи и гледа някакъв сериал  Joy Joy Joy

Скрит текст:
аз пък гледах сериала по Нова  Peace нашенския докторски сериал и ми харесва. Такова нещо не ми се беше случвало  Joy Joy Joy

Вярно ли?  Shocked Shocked  на мен няма как да ми се случи  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 364

Вече има и залагания за другия главен герой  hahaha hahaha
Ушко не е в класацията  Joy Joy Joy Joy Joy

това е добре  Joy Joy   тоз третия не го знам, избрах си Бурак  Party Party  ама нЕма да е другия главен....  само Чачи е главен  Naughty Crossing Arms

е добре де, поддържащата роля  hahaha hahaha hahaha те сега в Т партньорката я изоставиха .. която ще да е  Joy Joy абличката ще чака  Joy Joy Joy сИга се занимават с поддържащия  Joy Joy Joy
а и с режисьора  Joy Joy сИга Али ли ще е пак или нЕкой друг.  Joy Joy атакуват Ранини,. ама тя си мълчи и гледа някакъв сериал  Joy Joy Joy

Скрит текст:
аз пък гледах сериала по Нова  Peace нашенския докторски сериал и ми харесва. Такова нещо не ми се беше случвало  Joy Joy Joy

Вярно ли?  Shocked Shocked  на мен няма как да ми се случи  hahaha hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha сериала е готин бе  Peace даже много. И пеят песни  Laughing за първи път видях това при нашите  Joy Joy Joy комшиите си пускат на серия по песен  Joy Joy

ама пак е добро начало.  Joy Joy избора на песен беше СУПЕР и си беше в унисон с действието  Peace

Виж целия пост
# 365
Привет, момичета! Hug Hug Hug Hug Hug
Ай, новините са супер, пак си прочетох мислите, ама сте бързи бе, затова ви обичкам Heart Eyes и затова сме заедно, защото мислим еднакво, почти еднакво  Wink
Чачи ще е идИален, като Емир, като ..., нЕма значение, ... , все ще ни размаже...

искам да гледа лошо, по-лошо, още по лошо... Joy Joy Joy нЕмам търпение

....точно Peace с каквато и визия да е, все сме окапали... като извади пистолетЯ Crazy Joy Joy

Бела Hug Hug

Цитат
..тоз третия не го знам, избрах си Бурак..

А, тоз Бурак, онзи с мустаците лли е Rolling Eyes  Crazy Crazy
Виж целия пост
# 366
само Милена не ми беше пускала  ooooh! ooooh! а спри се де  Joy Joy Joy



...точно Peace с каквато и визия да е, все сме окапали... като извади пистолетЯ Crazy Joy Joy
А, тоз Бурак, онзи с мустаците лли е Rolling Eyes  Crazy Crazy

Crazy Crazy Crazy Crazy  охххаааа, пистолетЯ  Crazy Laughing Laughing

Бурак е Арас от ПО  Crazy  не Бу  hahaha
Виж целия пост
# 367
Joy Joy Joy




А, за протокола,  искам да играе Леовата роля, щото е с косми и татута...   Crazy Crazy

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Почнаха колажите  Joy Joy Joy
Лу, по-скоро ще е с визията на Емир от ПЕ.  Peace Напоследък повечето полицаи са такива  Joy Joy Joy Joy ама татута може да има  Joy Joy Joy Joy

А, анджък!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  smile3544 smile3544   hahaha hahaha
Виж целия пост
# 368
ади спирам да пускам  hahaha hahaha ама какво и е на Милена, бе?  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy абе, даже няма нужда да вади пистолетЯ  Party Party Party Joy Joy


Бойчето сега гледа ли, гледаааааааааа  Joy Joy аз заради Чачи ще трябв ада си причиня Лео  Sick Sick
Виж целия пост
# 369
Чекити да ви пусна една видеор....я ( тази дума няма изписване  ooooh!)



Поздравления на маестрото за творението му.  bouquet
Виж целия пост
# 370
Чекити да ви пусна една видеор....я ( тази дума няма изписване  ooooh!)



Поздравления на маестрото за творението му.  bouquet

вай бе  Crazy Crazy Crazy Crazy точно маестро е този, който го е направил. БравУС  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ама тази май заряза агънцето заради батЮ бе  Thinking Thinking Thinking Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 371
Чекити да ви пусна една видеор....я ( тази дума няма изписване  ooooh!)

Скрит текст:


Поздравления на маестрото за творението му.  bouquet

вай бе  Crazy Crazy Crazy Crazy точно маестро е този, който го е направил. БравУС  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ама тази май заряза агънцето заради батЮ бе  Thinking Thinking Thinking Joy Joy Joy

така стана  Joy Joy Joy Joy  и отиде да прави конкуренция на кака си  hahaha hahaha hahaha
вярно е много готино  Party Party



ади спирам да пускам  hahaha hahaha ама какво и е на Милена, бе?  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy абе, даже няма нужда да вади пистолетЯ  Party Party Party Joy Joy


Бойчето сега гледа ли, гледаааааааааа  Joy Joy аз заради Чачи ще трябв ада си причиня Лео  Sick Sick

 Heart Eyes Heart Eyes

ади стига се оплаква, къде по-лоши неща си причиняваш заради Чачи   Joy Joy Joy

 hahaha hahaha hahaha hahaha

Виж целия пост
# 372
Чекити да ви пусна една видеор....я ( тази дума няма изписване  ooooh!)



Поздравления на маестрото за творението му.  bouquet

вай бе  Crazy Crazy Crazy Crazy точно маестро е този, който го е направил. БравУС  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ама тази май заряза агънцето заради батЮ бе  Thinking Thinking Thinking Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy


и пак на скалата за маргаритки...  ooooh! ooooh! ooooh!

ама хубави бее,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 373

...точно Peace с каквато и визия да е, все сме окапали... като извади пистолетЯ Crazy Joy Joy
А, тоз Бурак, онзи с мустаците лли е Rolling Eyes  Crazy Crazy

Crazy Crazy Crazy Crazy  охххаааа, пистолетЯ  Crazy Laughing Laughing

Бурак е Арас от ПО  Crazy  не Бу  hahaha


 ooooh! ooooh! Embarassed Embarassed

 bouquet bouquet bouquet


Чекити да ви пусна една видеор....я ( тази дума няма изписване  ooooh!)



Поздравления на маестрото за творението му.  bouquet

ВЕрно е страШотно Crazy Crazy Crazy

Тази нЕма да питам коя е Peace и нЕма да предполагам и А се излагам повече ooooh! Joy Joy JoyШе ида У темите за кой е- по - по- и най по  Laughing Laughing да ги разучавам Laughing Laughing там всичко е описано цветущо  Sunglasses Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 374
Ели, и аз не я знам бе  Joy Joy симпатична е  Joy Joy

вярно, че пак за маргаритки го пратиха  Joy Joy



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия