... да е жив и здрав човека, ама не мога.
... да е жив и здрав човека, ама не мога.
вай беееееее, наЩУ в такъв Йекшън
а, дано се окаже вярно и го направят както трябва де

в тия ширини вирее само драма
наЩУ ще отстреля някой и после ще ходи да го свестява
и още косми

тия дръпнатите едни и същи бе

за американската версия обаче тц.


не съм разбрала още бе
... да е жив и здрав човека, ама не мога.



most voted by hashtag #TBworld2016 To now
... да е жив и здрав човека, ама не мога.



с Лео бях по- отстъпчива, въпреки, че още ми държи при него, но чак да не го гледам...
особено за каузата....



, но да не се правят на ощипани хамериканците
Архитектурата каква била, онова какво било...
От много време съм все около чужденци и повечето си умират за България. Един от тях още не може да преживее, че не успя да остане. Все казваше, че живеем в рай
... да е жив и здрав човека, ама не мога.


По-скоро в една друга роля от Троновете...



и ето гадовете вИднага я сложиха за главна актриса.

Ама засега ще изчакам.
Не искам да се набутвам.

Вивчо, да това за бежанците е хубаво.
Въпреки че като ги гледам тези деца по границите ... трагедия, ужасна трагедия. Монетата винаги има две страни. (най-малко) 








Без очилата също е ОК 
По-скоро в една друга роля от Троновете... 
Омръзва ми да го гледам в една и съща роля.
Един сезон е достатъчен. Да кажем 25-30 серии. Максимум.

Аз може да го погледна някой път.
Препоръчани теми