Испански сериали - Тема 6

  • 149 793
  • 745
# 330
Изгледах го почти на инат, не ме впечатли.
Виж целия пост
# 331
"Vis a vis" е доста интересен,или поне до преведените серии,защото май няма да има превод нататък,много жалко.
Виж целия пост
# 332
Опитах се да гледам Посолството, но не ме впечатли. И с Вис а Вис не ми се получи. Това, което гледах с интерес беше Велвет, но приключи и последният сезон. Да видим какво ще пуснат сега.
Виж целия пост
# 333
Опитах се да гледам Посолството, но не ме впечатли. И с Вис а Вис не ми се получи. Това, което гледах с интерес беше Велвет, но приключи и последният сезон. Да видим какво ще пуснат сега.

Ако не сте гледали Гранд Хотел го направете,той е правен от създателите на Велвет.И стила му е подобен,романтична драма.
Виж целия пост
# 334
И аз гледах "Гранд хотел" и ми хареса. Гледах и 6-те преведени епизода на "Vis a Vis". Нещо насилието ми идва в повече и не знам дали ще гледам останалите епизоди, ако ги преведат. Няколко серии гледах и от "Fuga" /май така се казваше/. Пак затвори. Т'ва някаква мода ли е с тия затвори? Mr. Green
Ще потърся "Велвет" сигурно ще ми хареса.
Виж целия пост
# 335
И аз гледах "Гранд хотел" и ми хареса. Гледах и 6-те преведени епизода на "Vis a Vis". Нещо насилието ми идва в повече и не знам дали ще гледам останалите епизоди, ако ги преведат. Няколко серии гледах и от "Fuga" /май така се казваше/. Пак затвори. Т'ва някаква мода ли е с тия затвори? Mr. Green
Ще потърся "Велвет" сигурно ще ми хареса.

За мен Велвет е най-добрия до този момент сериал,който съм гледала в този стил,задължително си го свалете.El principe също е хубав.Испанците като цяло правят много различни и хубави сериали.
Виж целия пост
# 336
От испанските костюмни драми любимата ми е El tiempo entre costuras. Прекрасно направен и изигран минисериал Heart Eyes
Велвет ми дойде много захаросан и го зарязах още на първи сезон.
Виж целия пост
# 337
Гранд Хотел също не ме впечатли  Laughing
Велвет е красиви артисти и страхотна игра и синхрон помежду им и не чат толкова невероятен сценарии. Човек спокойно може да си помисли че са двойка извън камерата. В последният сезон засегнаха тежка тема.

Испанците правят хубави комедии. Имаше едно сериалче Пердиендо ел норте, за испанци мигриращи в Германия. Добро беше. Да видим дали и кога ще пуснат нови серии.
Прекалено много сериали дават из каналите и ми идва тегаво да ги следя, та си избирам нещо, а другите ги подминавам.
Виж целия пост
# 338
Гранд Хотел също не ме впечатли  Laughing
Велвет е красиви артисти и страхотна игра и синхрон помежду им и не чат толкова невероятен сценарии. Човек спокойно може да си помисли че са двойка извън камерата. В последният сезон засегнаха тежка тема.

Испанците правят хубави комедии. Имаше едно сериалче Пердиендо ел норте, за испанци мигриращи в Германия. Добро беше. Да видим дали и кога ще пуснат нови серии.
Прекалено много сериали дават из каналите и ми идва тегаво да ги следя, та си избирам нещо, а другите ги подминавам.
Може ли някакъв линк ? newsm78
Виж целия пост
# 339
Гранд Хотел също не ме впечатли  Laughing
Велвет е красиви артисти и страхотна игра и синхрон помежду им и не чат толкова невероятен сценарии. Човек спокойно може да си помисли че са двойка извън камерата. В последният сезон засегнаха тежка тема.

Испанците правят хубави комедии. Имаше едно сериалче Пердиендо ел норте, за испанци мигриращи в Германия. Добро беше. Да видим дали и кога ще пуснат нови серии.
Прекалено много сериали дават из каналите и ми идва тегаво да ги следя, та си избирам нещо, а другите ги подминавам.

Аз съм гледала игрален филм с това име,тук в нашите торент сайтове не съм засичала сериал с това име.
Виж целия пост
# 340
Грешкате е моя.
Buscando el norte е сериала.
https://www.youtube.com/watch?v=TwZ6sfNg-0w&list=PL7XSYW2OfI … eSMIsa2nwidEVjXaI
няма ги епизодите, което е странно, но от тези части можеш да добиеш представа. Забавно е.
Виж целия пост
# 341
На мен Посолството ми хареса, но понякога ме натоварваше. Определено ме отказа от тези дестинации, не че съм тръгнала, но води на мисълта, че на всеки може да се случи.

Велвет ми хареса с естествената игра и чара на актьорите, но е захаросан, да, затова го гледах на почивки. Не ми хареса само изхода за Кристина, всички я лъжат, ама понеже така трябва, и тя е виновна...
Сега съм на Гранд хотел и ми допада доста, динамичен е, но стила е същия.

Мар де пластико изгледах на един дъх, но май за втори сезон няма субтитри, та почивам.

Много ми допада испанското кино, и ми се доучва испански..  Laughing
Виж целия пост
# 342
Гран хотела му изгледах първите два сезона на един дъх; чак не знам и аз как точно ме зариби. А още по- странното е, че ММ постепенно и той навлезе в сюжета и сега го гледаме заедно  Laughing Останаха ни 3-4 епизода.

Велвет ще свалям май като ви чета.

За нас  е много важно да гледаме филми, понеже си упражняваме езика, т.е. учим го.

I.Hr, Син идентидат( извинете за транскрибирането) гледа ли?
Виж целия пост
# 343
Не. Имаше нещо друго по времето в което го даваха, което ми беше по интересно и го пропуснах. Но от частите дето загледах нещо не ме грабна.
Виж целия пост
# 344
Любим сериал от испано-езичните ми остава "Мъжете предпочитат грубиянки", малко в стил Сексът и градът е, много симпатичен, даваха го по АХН.

А сега питането ми е за Гранд хотел - по Кино Нова го гледах до 8ма серия от трети сезон

Скрит текст:
там където гръмна експлозията на новата 1907 година и Хавиер беше на разстрел

Кажете сега къде да си го догледам. Предпочитам да го изтегля, защото компютъра ми е слаб и си го пускам на ТВ, но ако може само онлайн, ок, дайте линк  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия