Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 33

  • 79 802
  • 737
# 240
Провери си кръвното
Виж целия пост
# 241
Ръкaтa нa горе към сърцето..
Виж целия пост
# 242
Здравейте  , така аз имам следния въпрос на 07.04 вечерта късно късно с приятелят ми правихме полов акт и накрая се оказа че презервативът е скъсан та мисълта ми е колко дена след половия акт мога да си направя тест защото Днес 09.04 ме боли корема долу ниско и не знам дали не си въобразявам . Моля ви не злобейте имам нужда от съвет Simple Smile
Виж целия пост
# 243
Трябва да ти закъснява цикъла няколко дни, за да отчете теста.
Болката може да е от ПМС, а може и да е от притеснение.  Peace
Виж целия пост
# 244
Мерси! Добре ми е кръвното, явно си е от периода.
Виж целия пост
# 245
Имам един въпрос. Мога да ям всичко нали така или трябва от нещо да се ограничавам
Виж целия пост
# 246
Миди, сурови риби и синьо сирене. Интересното, че моя чужбински гинеколог и черния дроб ми беше казал да не ям, понеже е филтър на организма на животното!
Виж целия пост
# 247
Значи само миди,риба и синьо сирене ли не мога да ям.Иначе всичко друго мога тка ли. Като фъстъции,семкии,чипс и всички др,без да се ограничавам,тка ли
Виж целия пост
# 248
От ядките фъстъците са най-Непрепоръчителни. Пастет също знам, че не е добре.
Виж целия пост
# 249
Аа добре,ако някой се сети нещо друго,което не е хубаво да се яде, да пише Simple Smile
Виж целия пост
# 250
Аа добре,ако някой се сети нещо друго,което не е хубаво да се яде, да пише Simple Smile
Не можеш да ядеш меки сирена (не само синьо, но и бри, моцарела и т.н), рибата НЕ Е забранена изцяло. Погледни в нета - написано е кои риби може и кои не (заради съдържанието на живак). Не може малини в последните месеци, заради причиняването на контракции. Някои от ядките са алергени, други са полезни и препоръчителни. Като цяло е хубаво да не се храниш основно с вредни храни , като чипс, защото той не може да ти даде нищо, освен калории. Ако имаш съмнения за някоя хана - чичко Гугъл знае всичко  Peace.
Виж целия пост
# 251
Това за малините къде си го чела, за сефте го чувам?
Виж целия пост
# 252
За моцарелата няма проблем да се яде при бременност,ето тук добре са описани сирената, които трябва да се избягват и тези, които могат да се консумират http://m.gotvach.bg/n5-17932-%D0%9A%D0%BE%D0%B8_%D1%81%D0%B8%D1% … D0%BD%D0%BD%D0%B8. От плодовете, знам че не трябва да се прекалява с ананаса. Много голяма част от билките също трябва да се избягват.
Виж целия пост
# 253
Това за малините къде си го чела, за сефте го чувам?


В нета някъде. Предполагам, че всяка една храна в умерени количества не е фатална.
Виж целия пост
# 254
Миди, сурови риби и синьо сирене. Интересното, че моя чужбински гинеколог и черния дроб ми беше казал да не ям, понеже е филтър на организма на животното!
Черният дроб не е препоръчителен особено в началото на бременността поради високото съдържание на вит. А, който може да увреди плода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия