Бригада Нов дом

  • 134 747
  • 752
# 180
Някой хвана ли днешната серия отначалото ? Поради защо на тия два мързеливи плужека им направиха ремонт безплатно ?
Виж целия пост
# 181
Някой от тях е станал поръчител и плащат чужди кредити. Но и аз не чух всичко
Виж целия пост
# 182
Хванах последните минути, но останах и аз с впечатлението,
че са мърляви и мързеливи.
Не ми хареса жълтия под в банята.
Виж целия пост
# 183
Някой знае ли (може ли да намери) информация как се е случвало кандидатстването за участие ? Гледах,търсех , по официалните сайтове на БТВ и тн. ,но никъде не намирам и троха информация за записванията. Много странно и съмнително ми изглежда ?  newsm78
Ще се радвам някой да сподели нещо ако знае.
Виж целия пост
# 184
Някой от тях е станал поръчител и плащат чужди кредити. Но и аз не чух всичко
Е затова че са прости дай да им обзаведем жилището безплатно ? Като изключим мебелите и техниката , останалата част от ремонта възлизаше на не повече от 1000 лв, за материали , и малко сръчност в ръцете . Само не ми казвайте че 2к лв. са проблем на двама млади по на 30 г. , живеещи и работещи в София .
Виж целия пост
# 185
И аз не го хванах в началото и ми беше чудно какво им е.
Не ми хареса жълтия под в банята.
2 предавания гледах, и в двете подът на банята беше безумен. Разбирам, че искат да направят акцент, но не се прави така, даже кич не мога да го нарека.

Като цяло хубаво се получи, но бокса с дневната и трапезарията не е функционален. Не съм привърженик на масата пред дивана, но в толкова малки пространства няма друг вариант. На мястото на секцията трябваше да сложат такъв диван, масата пред него и столчетата отстрани, за когато са нужни. Сега един ще е на фотьойла, другите ще се ръбят на столове  Crazy и в това малко стайче само преграждане с мебел няма...
Виж целия пост
# 186
Човек няма нужда от пари, за да изчисти дома си. Кухненските шкафове бяха брррр. Можеха поне да си направят някакви дръжки, егати. И накрая хлапето как се разплака! Тъжно е, когато едно дете мечтае за легло и лампички Sad
Виж целия пост
# 187
Наистина си помислих ,че детенцето мечтае за лунички и звездички (онези светещите) ,а не за лампи "лунички" ,които са безумно скъпи и лесно горящи. Аз си мислех,че ще им изнесат кухнята на терасата.. не знам защо.
А двама прави и здрави родители могат много да направят ( познавам семейство ,което си ремонтира и обзаведе апартамента за без пари почти от битака и никога няма да кажеш ,че е от там, много красиво ,чисто и свежо - просто трябва желание) да не говорим ,че чухме безброй странни оправдания от типа - заболя го кръста и не можа да добоядиса?
Виж целия пост
# 188
Така е. Да не говорим, че имаха дървени мебели, които по чуждите предавания ги изшкурят, боядисат и направят кукличка, + спестят пари, а нашите тук ги изхвърлят и дават пари да ги сменят с ПДЧ грозотии  ooooh!
Виж целия пост
# 189
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=914711;topicrefid=19
Виж целия пост
# 190
Е затова че са прости дай да им обзаведем жилището безплатно ? Като изключим мебелите и техниката , останалата част от ремонта възлизаше на не повече от 1000 лв, за материали , и малко сръчност в ръцете . Само не ми казвайте че 2к лв. са проблем на двама млади по на 30 г. , живеещи и работещи в София .
Чакай, бе, свали винкелО. Аз съм само посредник на информация Mr. Green Баси...

Ама хората, живеещи извън София си мислят, че тук сме се наредили милионер до милионера. Кой дошъл и гепил шлифера на Господ Laughing Винаги ми е много странно и смешно като чуя такива разсъждения. Тук има масови заплати по 400-500лв. Ако и двамата работят ниско квалифицирам труд, взимат по толкова и едната заплата отива за кредита...колко да им остава?!
Виж целия пост
# 191
Мързелът и мръсотията не се определят от дохода.
Млади, здрави, прави, не могат една баня в приличен вид  да  направят
от хигиена гледна точка.
Виж целия пост
# 192
Значи началото започна,че жената забременява на 20 ражда и явно бащата бяга,тя се връща при родителите...След време среща мъжа с който живее!И става поръчител,тези дето трябва да връщат кредита не го правят и тя го ги връща...

Но че беше мръсно и можеше да е по-спретнато съм съгласна!
Виж целия пост
# 193
Иииииии пак циментово сиви стени в детската  ooooh!
Виж целия пост
# 194
Явно сега е модерно Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия