Бригада Нов дом

  • 134 747
  • 752
# 555
Аз пак не разбрах, как се прави кастинга. Някой тук спомена, че от кметствата им казвали кои са най-нуждаещите се хора. Но как се избира самото село, в което да се отиде?
Виж целия пост
# 556
Да, интересно...
Тук го прочетох за пръв път това.
Аз си мислех, че кандидатстват някъде и оттам продуцентите вече решават на кого да помогнат.
Виж целия пост
# 557
Аз пак не разбрах, как се прави кастинга. Някой тук спомена, че от кметствата им казвали кои са най-нуждаещите се хора. Но как се избира самото село, в което да се отиде?

 2016 - за първия сезон



 за вторият сезон - на 3:15мин. Сашо я пита, какъв е критерият по който ги избират. Мария с дежурният отговoр, че ги намират през кметства и общини, че са хора с нисък социален статус, но работливи. А бе не се разбира как решават в коя община да ги търсят, кой им ги предлага - защото не вярвам само по някакви документи, да отсяват на кого да се спрат. Според мен участници са хора, с някой познат в общината или преди са участвали някъде, или хора от екипа са чули от някъде, за някого  с интересна трогателна история и го предлага...ама няма как да разберем. Голяма мистерия, е този подбор  Rolling Eyes Laughing



 ЕПИЗОДИТЕ от първият сезон, в съкратен вариант


Виж целия пост
# 558
Като видя на Караджов снежнобялата блузка и жълтите тиранти и умирам да се хиля  hahaha Перфектното облекло за ремонт  hahaha
Виж целия пост
# 559
Гледате ли?Седи тайфата и чака наготово.Искаме, искаме, искаме...
Виж целия пост
# 560
Да.

800 лева на месец с 3 деца, не ми се мисли как се справят.

Изпуснах, жилището тяхно ли е?
Виж целия пост
# 561
Не, май е общинско. Че къде са тези заплати в София, двама работещи с общо -800 лв. доход?
Виж целия пост
# 562
Хаха, пристигали най-добрите майстори на Балканите! Joy Интересно, тази голяма къща на кой ли е била преди?Собственици, не наематели.
Виж целия пост
# 563
Тайна, изумяваш ме със злобните си коментари. В 90% от коментарите ти в тази тема.
Виж целия пост
# 564
Тайна, изумяваш ме със злобните си коментари. В 90% от коментарите ти в тази тема.
Щом така смяташ.Имаш право да мислиш каквото пожелаеш.Смятам,че има хора, които са много по-зле и имат много по-голяма нужда от ремонт.Тази къща е имала собственици, които са я построили с пот и кръв, преди да я отчуждят и да я вземе общината.Представям си как се чувстват сега те.
Виж целия пост
# 565
Изтървах го, добре че го спрях на пауза.
Виж целия пост
# 566
Аз не разбрах банята и тоалетната къде са  newsm78
Виж целия пост
# 567
Този път ми харесва семейството, три малки деца не се гледат никак лесно. Домът им изглеждаше спретнат, каквото са могли да спестят са вложили в оправяне на детската - боядисани стени. Сами си казаха, че е имало ремонт преди 5 години и си личеше, за разлика от други, за които казваха, че по 20-30 години нищо не беше пипано.
Виж целия пост
# 568
Аз не разбрах банята и тоалетната къде са  newsm78

Видях да слагат бойлер,ама наистина не показаха,като предния път.... newsm78
Виж целия пост
# 569
Не, май е общинско. Че къде са тези заплати в София, двама работещи с общо -800 лв. доход?
Вероятно толкова им остават като чисти пари след връщането на заема и плащането на наема. Ако работят за по 600-700лв всеки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия