Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 8

  • 107 102
  • 799
# 480
Жената с която бях в стая беше раждала секцио при Арабаджикова и беше много доволна. След това докторката идваше да я вижда в стаята и останах с много добри впечатления. Арабаджикова не използва конци при секциото и после няма нищо за свалянв.
За Стоянова някъде назад чвтох добри отзиви, но не съм я виждала.
Виж целия пост
# 481
Здравейте,

Имам допълнително здравно осигуряване във фонд Доверие. Срещу допълнително заплащане мога да си активирам пакет за избор на екип, който да ми възстанови 500лв. На денят на отворените врати попитах дали е възможно да ми бъде издадена фактура с разбивка по пера и спецификация всеки компонент на каква цена е. Казаха ми, че е възможно. Някоя от вас взимала ли си е такава фактура, на каква стойност е перо Избор на екип и всичко нормално ли е минало с фонда ? С кой в Надежда трябва да обсъдим това, на касата или с някой от счетоводството?

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 482
Препоръчвам Д-р Генадиева - страхотен професиналист и много внимателна.  Peace
Виж целия пост
# 483
Аз се следя при д-р Арабаджикова и съм доволна от нея. Не е от хората, които се презастраховат и всяват излишна паника, даже напротив вдъхва спокойствие и е много пряма и приятна като човек. За сега не е уточнено как точно ще раждам, всички индикации са за естествено раждане, но ще видим, времето ще покаже. Чувала съм от познати, че е много добра в секциото и се ангажира и се държи загрижено към пациентите си. Ситуацията с часовете при нея обаче е ...меко казано сложна Simple Smile Голяма борба и голямо чакане е.
Виж целия пост
# 484
Благодаря,момичета,страхотни сте!
Виж целия пост
# 485
Здравейте,

Имам допълнително здравно осигуряване във фонд Доверие. Срещу допълнително заплащане мога да си активирам пакет за избор на екип, който да ми възстанови 500лв. На денят на отворените врати попитах дали е възможно да ми бъде издадена фактура с разбивка по пера и спецификация всеки компонент на каква цена е. Казаха ми, че е възможно. Някоя от вас взимала ли си е такава фактура, на каква стойност е перо Избор на екип и всичко нормално ли е минало с фонда ? С кой в Надежда трябва да обсъдим това, на касата или с някой от счетоводството?

Благодаря предварително!
Аз съм взимала фактура с такава разбивка - при изписването беше, трябва само да ги предупредиш, че искаш и ще ти я направят без проблем. Аз съм в друг фонд, но все пак да кажа, че не съм имала проблем с възстановяването на разходите - на мен ми възстановиха 400 лева, мисля, толкова покриваше пакетът ми, без значение дали на фактурата пише по-голяма сума - те просто поемат до дадената сума (в твоя случай 500 лв). На фактурата мисля пишеше 900 лв за избор на екип ( не знам защо е 900, но за мен нямаше значение, тъй като каквото и да пишеше над 400, щеше да е все едно). Може да "делегираш" тази задача с фактурата на мъжа ти примерно, за да не се занимаваш и с това при изписването. Плащането и издаването на фактура са на касата долу до регистратурата.
Виж целия пост
# 486
rozzzibouquet Благодаря ти много!
Виж целия пост
# 487
Здравейте,

Имам допълнително здравно осигуряване във фонд Доверие. Срещу допълнително заплащане мога да си активирам пакет за избор на екип, който да ми възстанови 500лв. На денят на отворените врати попитах дали е възможно да ми бъде издадена фактура с разбивка по пера и спецификация всеки компонент на каква цена е. Казаха ми, че е възможно. Някоя от вас взимала ли си е такава фактура, на каква стойност е перо Избор на екип и всичко нормално ли е минало с фонда ? С кой в Надежда трябва да обсъдим това, на касата или с някой от счетоводството?

Благодаря предварително!


В деня на приемане в болницата за раждане,те си отбелазеат дсли имаш допълнителен фонд и си отбелязват.Дават и документ.Трябва да су носиш картата за фонда,тя им трябва
Виж целия пост
# 488
Здравейте,

Имам допълнително здравно осигуряване във фонд Доверие. Срещу допълнително заплащане мога да си активирам пакет за избор на екип, който да ми възстанови 500лв. На денят на отворените врати попитах дали е възможно да ми бъде издадена фактура с разбивка по пера и спецификация всеки компонент на каква цена е. Казаха ми, че е възможно. Някоя от вас взимала ли си е такава фактура, на каква стойност е перо Избор на екип и всичко нормално ли е минало с фонда ? С кой в Надежда трябва да обсъдим това, на касата или с някой от счетоводството?

Благодаря предварително!


Мисля,че в "Надежда" няма избор на екип..
Виж целия пост
# 489
Да, няма избор на екип, но въпреки това издават такива фактури, защото знаят, че хората си възстановяват пари от фондове.
На мен не са ми искали картата от фонда в никой момент и при приемането не са ме питали - чак накрая сме го коментирали.  Но аз постъпих в 24 ч през нощта, та може и затова да са пропуснали, не знам.
Виж целия пост
# 490
Някой в момента да ражда или раждал тези дни? Наплива голям ли е? Успяват ли да поддържат качество?
Виж целия пост
# 491
Да, поддържат. Много се стараят.
Виж целия пост
# 492
Аз лежах на 3ия етаж и беше пълно с родилки и там. Не бих казала, че предлагат като условия това, което са написали, в стая са по 3-5 жени с бебета, когато няма място слагат родилки с други болни, не само бременни. Втория етаж се препълва бързо поради големия наплив, това не бих казала, че е много качествена услуга...Кухнята е много малка и няма място за хранена на всички, какво остава и свижданията като се дублират с часовете за хранене.
Виж целия пост
# 493
Благодаря много за отговора
Виж целия пост
# 494
А храната по стаите ли се носи или трябва да се яде в столовата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия