изправя се по мебелите,но от няколко дни започна да се пуска и да пада, супер любопитен е и иска всичко да види и губи равновесие
вчера падна и си разкървави устата, вече се замислям да му купя от онези каски за прохождане 

изправя се по мебелите,но от няколко дни започна да се пуска и да пада, супер любопитен е и иска всичко да види и губи равновесие
вчера падна и си разкървави устата, вече се замислям да му купя от онези каски за прохождане 

Ако искаш може някой ден да се засечем там
Ако искаш може някой ден да се засечем там 
Впрочем вчера сутринта дадох попара за първи път и изяде половин купичка.
, има ли и други така, мм иска да му баят
?
!
. И десерта пробвахме, нишесте с половин бисквитка, оставих го за следобяд. Моите сл.об.закуски са основно леко сварен плод с малко нишесте, и в зеленчуковия обяд слагам основно зеленчуци.
Тук по-воднисто, закашено, нишестяно. Нашият обаче всичко яде, пу-пу, не му пука, като види най-вече хляб и освирепява.

Препоръчани теми