"Завръщане"/Sıla/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 43

  • 42 590
  • 743
# 105
Ми да, в дясно в далечината виждам две точки, едната е по-голяма(на бати главата Mr. Green), а другата е по-малка(на кучето Laughing).
Виж целия пост
# 106


Ето я и Нурсели, широко усмихната в рокля от горнище на анцунг!
Еее, показа се най-после.Вече си мислех, че я няма. Успокоих се.
Чики, ти ме уби, бе душко, той до Анталия за да разходи кучето ли е отишъл или за да останат с него насаме? newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 107


Ето я и Нурсели, широко усмихната в рокля от горнище на анцунг!
Еее, показа се най-после.Вече си мислех, че я няма. Успокоих се.
Чики, ти ме уби, бе душко, той до Анталия за да разходи кучето ли е отишъл или за да останат с него насаме? newsm78 newsm78 newsm78
Да разходи кучето бе мила.Нали работи по европроект.Затова му плащат,откъде иначе доходи?Да знаеш друг начин,с който се препитава?Надушвам,че това е най-сигурният му източник на средства.Няма филми,за фитнес и автосалон не сме сигурни,така,че това е.Отглежда щастливи кучета и затова му плащат добре.
Виж целия пост
# 108
                  Привет мили дами!
                  Бъдете много, много щастливи днес и  перманентно!
                  Каролинка е изпратила поздрави от Холивуд и се е снимала стъпила върху звездата на Мишел Джаксън - автор на бестселъри. Съавтор е на "Какво знаят жените. Малки женски тайни". Вероятно и е почитателка. Какви ли женски тайни знае Кароту? Каквито и да са не можа да задържи агата.
Виж целия пост
# 109
Здравей те, пак wavey wavey
Имам питанка;
Кой е фотографа??
Виж целия пост
# 110
Виж целия пост
# 111
Дидушче, най-вероятно Нурселинка-Малинка. Laughing
Ако Ви липсва.Mr. Green tooth
Виж целия пост
# 112
Хорти, за Каролина знам, кой е фотографа и!!
Питах, кой е снимал Нурсъли, бати и беби??
Коя, по списък, е била на смяна?
Виж целия пост
# 113
Какъв Мишел бе,Нина? Joy
Майкъл Джексън...и простакесата,не си е сложила лапичките,а трябва да и видим гуменките newsm78 ooooh!
Минкааааа Joy
Това в средата е грамофонна плоча...една от категориите на Алеята Mr. Green
Виж целия пост
# 114
Аз бе мила.Нали съм командирована.Чакам Хорти да дойде на помощ.То други мераклии май няма.Забележки ли имаш, Диди?
Виж целия пост
# 115
Аз бе мила.Нали съм командирована.Чакам Хорти да дойде на помощ.То други мераклии май няма.Забележки ли имаш, Диди?

Да, имам!
Много от далече си ги снимала!!!
Май, малко нелегално си действала!!
Виж целия пост
# 116
             Права си Скарлет. Аз си помислих, че е чела малките женски тайни. В грешка съм аз, но какви огромни кецове е цопнала върху звездата на Майкъл.
Виж целия пост
# 117
Аз бе мила.Нали съм командирована.Чакам Хорти да дойде на помощ.То други мераклии май няма.Забележки ли имаш, Диди?

Да, имам!
Много от далече си ги снимала!!!
Май, малко нелегално си действала

Права си , крия се зад палмите.
Виж целия пост
# 118

Силистра на тази  снимка, която си постнала забеляза ли, че бати няма косми а гърдите  newsm78 поне частта от тях която се вижда от блузата  Crazy
Виж целия пост
# 119
Хорти, за Каролина знам, кой е фотографа и!!
Питах, кой е снимал Нурсъли, бати и беби??
Коя, по списък, е била на смяна?

Сега уточни, одеве не конкретизира за кой питаш.
Сами си се фоткат, единия, другия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия