"Завръщане"/Sıla/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 43

  • 42 590
  • 743
# 45
 
Hug Hug Hug





Виж целия пост
# 46
Ох туй Каро . ...избожда очите...
Виж целия пост
# 47
Хортииии, къде си? Още ли чистиш у Мехмет? Като свършиш сподели опит и дай напътствия, че другата седмица ще те отменя. Нали сме дружки, ще се подкрепяме в обгрижването и дундуркането на общия мъж.то ако чакаме на снахата, ще червясат.
Виж целия пост
# 48
Хортииии, къде си? Още ли чистиш у Мехмет? Като свършиш сподели опит и дай напътствия, че другата седмица ще те отменя. Нали сме дружки, ще се подкрепяме в обгрижването и дундуркането на общия мъж.то ако чакаме на снахата, ще червясат.
Тук съм, мила, едва се прибрах! Разглобих се от чистене! Много работа имаше, хич не се хващай, а Алакуртови по ревюта  и запои ходиха и призори като се прибраха, смениха дрехите и пак на път тръгнаха! Каза за днес да не го притесняваме и да не му се обясняваме в любов, че от лигите на латиносите му протекъл екрана! Confused Confused Confused Confused Confused 
Виж целия пост
# 49
Привет на всички прекрасни момичета с темата.  Малко късно влизам в темата, но да поздравя,  smile3558 smile3559

Сезонче, кажи какво имаш впредвид с тоя пост?  Laughing Sunglasses

Скрит текст:
Щото по мое мнение пейзажа щеше да е по-добре ако беше само пейзаж.  Laughing Sunglasses
Ох туй Каро . ...избожда очите...

 Joy Joy Joy Joy Хортиии че така притече екрана , sport027 е , то бива, то може, - ей Joy: Joy JoyВзе си ти май беля на главата с тая работа  newsm75 newsm75 newsm75 newsm75 newsm79 newsm28

Хортииии, къде си? Още ли чистиш у Мехмет? Като свършиш сподели опит и дай напътствия, че другата седмица ще те отменя. Нали сме дружки, ще се подкрепяме в обгрижването и дундуркането на общия мъж.то ако чакаме на снахата, ще червясат.
Тук съм, мила, едва се прибрах! Разглобих се от чистене! Много работа имаше, хич не се хващай, а Алакуртови по ревюта  и запои ходиха и призори като се прибраха, смениха дрехите и пак на път тръгнаха! Каза за днес да не го притесняваме и да не му се обясняваме в любов, че от лигите на латиносите му протекъл екрана! Confused Confused Confused Confused Confused 
Виж целия пост
# 50
Ами побъркаха го с тия лигави обяснения и виж втори ден го няма! Той ще се ядоса пак и ще врътне ключа! Той сега план гони, има си работа момчето, какво го занимават с глуповати писания! Забранявам! smile3513 smile3513 smile3513 smile3513
Виж целия пост
# 51
Гюнайдин!Честит Тодоровден на всички,които днес празнуват!Веднъж и аз да ви сервирам кафе.Представете си,че сте на верандата пред измитите плочки от Агата и сръбвате ароматно кафенце.Кучетата си играят пред вас в тревата, Мехмет прави утринна гимнастика,а Нурселка още се излежава,че агата доста я е изморил.
Хорти,по-късно ще си говорим за службата при Алакурт,че сега излизам.
Виж целия пост
# 52
Гюнайдън Чики и на всички, които ще се появите след мен  Hug Hug Hug

Честит празник на всички празнуващи днес 
Виж целия пост
# 53
Здравейте момичета, влизам, за да поздравя всички именнички днес!




Здраве, късмет, усмивки и много поводи за радост ви пожелавам  !

Не съм влизала доста отдавна, гледам, че вече сте променили фокуса на целта към Мехмет. Загърбили сте  желанията за любов с Мехметчо и  сте преминали на желания да яхате  метлата, да хващате кофата и да му чистите и бършите на момчето.  Ама той като гледам как са е запуснал и мърляв е станал, бая време ще ви трябва да го вкарате в пътя.... Joy Joy Но аз вярвам във вас.... Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 54
Нов атентат в Истанбул! Sad
Мехмет ще избухне или ще се покрие съвсем.
Добър ви ден и честит празник на именниците! bouquet
Виж целия пост
# 55
Ейййй съсипаха ги бе  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 56
Tünaydın, kızlar  Hug Hug
 ooooh! ooooh! ooooh! Този Ердоган ще ни съсипе хубавия Истанбул и една страна преплела толкова много история на бит и култура  Praynig Praynig Praynig да спре този ад невинни хора да плащат за безумието на шепа незнаещи и неможещи да мислят за други освен себе си.
Ей на и Мехметя държи покрива на вилата, че от çok  txtloves luvbed  loveuuu може да Misc Bomb Misc Bomb Misc Bomb

И разбира се мисли на Ататюрк.
https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/12406689_1076186415756470_1916519173_n.mp4
Питахте за жегата там  Wink Вали и като из ведро  Wink

И днес, без да се помайват, празнуващите именници да почерпят. Да бъдат живи и здрави, буйни като конете, но и много щастливи и обичани!
Скрит текст:
Тодоровден е един от първите пролетни празници в народния календар. Отбелязва се в първата събота след Сирни Заговезни .
Известен е още като " Конски Великден ", тъй като се празнува най-вече за здравето на конете.
В православния календар има общо шестима светци, носещи името Тодор, но в народното съзнание не се прави разлика сред тях и се почита Св. Тодор в нарочен ден, който е подвижен, според Великден – първата събота от поста. Макар и не толкова голям светия защитник – като Св. Георги, Св. Димитър, Св. Николай, все пак Св. Тодор заема важна част от народните обичаи и е важен за всички пролетни ритуали, за смяната на зимата с пролетта и свързаното с нея плодовитост.
Тодоровден е празник и на младите невести, омъжили се през годината, и затова го наричат и “Булкина неделя”. Според традицията до Тодоровден те нямат право да месят и пекат хляб. Извършват се обреди за здраве и плодовитост на младите булки.
Преди кушията жените си мият косите с вода, в която поставят слама от яслите на конете. Водата от миенето хвърлят на улицата след конете, за да са дълги и здрави косите им като конска грива.
Според народните представи на този ден Св. Тодор обхожда на своя кон пролетното поле да провери растат ли посевите, сетне забива копието си в земята, връзва за него коня, съблича девет кожуха и отива при Бога, за да моли за лято.
Поради това народът свързва Тодоровден най-вече с надеждата за плодородие.
Виж целия пост
# 57

Панические моменты Джансу Дере!
Вчера Джансу Дере была замечена в Бебеке. Актриса сидела на балконе кафе и курила, при виде журналистов она запаниковала. Чтобы не попасться с сигаретой , Джансу быстро её затушила , однако попытка остаться не замеченной не увенчалась успехом
Виж целия пост
# 58
Поздрав от Тони Монтана, който седи и тъгува за стопаните си мислейки, кога ще се отлепят от това легло тия двамата, че да си поиграем бе? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78



Този път са в тази вила Актан в Каш - http://www.booking.com/hotel/tr/villa-aktan.bg.html
Виж целия пост
# 59
Да бе,щом кучето е с тях,едва ли са с часове в леглото! Joy
То,животинчето си иска неговите неща и изобщо не го интетересува,че тези двамата,използват всеки удобен момент,за да се усамотят. Joy
Ама и те са едни шматки,все едно да си вземеш детето на любовна ваканция... hahaha
Сега куче,после бебе...и кога ще им остане време само за тях? Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия