"Завръщане"/Sıla/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 43

  • 42 593
  • 743
# 630
                              Привет мили момичета!
                              Здравей Силистра! Страхотно удържаш фронта.
                              Сцената е от епизод 5. Не се целуват, а са на двора, където Съла признава на Боран, че тя е пуснала гълъбите му. Боран е ядосан, хваща я за ръка и иска да я прибере, а Съла се дърпа. В тази серия Съла прави опит за да се отрови.
                               Приятен ден на всички ви.
Виж целия пост
# 631
Нина, благодаря ти за отговора. Помня че тя се трови, но тази сцена не я помня  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 632
Привет Силистра  wavey wavey wavey wavey

Според мен това е колаж  Naughty
защото такава сцена с целувка на двора у Боранови няма  Crossing Arms
Нина е права, това е кавгата заради гълъбите на агата  Mr. Green

Сезонче ти да не построи наново детската стая бе джанъм  Laughing забрави ни  Crossing Arms

Виж целия пост
# 633
Привет Силистра  wavey wavey wavey wavey

Според мен това е колаж  Naughty
защото такава сцена с целувка на двора у Боранови няма  Crossing Arms
Нина е права, това е кавгата заради гълъбите на агата  Mr. Green

Сезонче ти да не построи наново детската стая бе джанъм  Laughing забрави ни  Crossing Arms




Коте, благодаря и на теб мила за отговора, трябва да изгледам пак този 5 епизод  newsm51
Виж целия пост
# 634
Куку, тук съм.
Ах какви загадки. Остарели, но интересни.
Колажа с целувката на двора е много готин. Ама де ти такава целувка посред бял ден..


Коте, наново детска правя, мчи кък. Махнахме всичко и  проектираме нова като за девойка - кандидат тийнейджърка.
Виж целия пост
# 635
Скрит текст:
Добро утро девойки, хубав ден ви желая  bouquet

Днес с кафето няма да е шекер а една питанка. От коя серия е тази сцена, Агата и Султанката да вървят и да се целуват. Защо не си я спомням, наистина трябва да си припомня сериала  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Скрит текст:



Здравейте момичета!

Ами то си пише под колажа - Фантазия... Joy
а ето нови фотки на Султанката




https://twitter.com/_Alsanea/status/720894716146028544
Виж целия пост
# 636
Добрююю трууу
хайде кафето е готово и ви чакам на сладка съботна раздумка

Сезонче
Скрит текст:
Браво на вас. На колко е вече малката госпожица Сезонова  Wink щом е кандидат тийнейджърка, ще трябва да й подсигурите пространство да си кани приятелите вкъщи  Whistling ох още съм съм далеч от това време, имам да си поживея  Mr. Green
Виж целия пост
# 637
Привет,
 Коте,
На каква раздумка ни каниш по плажно време?!  Nature Sunny
Алакурт се скри и ние покрай него...
Скрит текст:
  Госпожицата е на 9 години и има нужда от по една по приветлива и нежна стая. Опитвам се сама да направя  стая - кътче за нежно момиченце. Приятни тонове, красиви мебели... Идеите от мен, изпълнението от фирма
Виж целия пост
# 638
Здравейте момичета!Нурселинка ви поздравява за ентусиазма и лекотата,с които поддържате темата.
Виж целия пост
# 639
Сезонче какъв плаж бе мила в средата на април  Rolling Eyes толкова ли е топло в Бургас?
Скрит текст:
браво, сигурно имаш много идеи ще чакам да покажеш готовия вариант  Peace
Ох Чики Нурселка е тука ама Алакурт нейде е  Thinking
Виж целия пост
# 640
Ами топло е , Коте. Не е като в Пловдив. smile3534
Опитвам се да постигна това, но на снимка  е едно, на живо съвсем друго.
Скрит текст:
 
Виж целия пост
# 641
Аууу много е красиво и нежно  Heart Eyes
Страхотен избор на цветове  Peace
 hahaha ааа в Пловдив чак слънчасваме  Mr. Green
Виж целия пост
# 642
Сезонче, много е красива стаята на девойката, кандидат тийнейджърка smile3501.

Вече е и достатъчно голяма за да не е сама, намирай Алакурт и действай. Неговото първо, твоето второ, девойката ще се зарадва  smile3534

Виж целия пост
# 643
 wavey
Тц, тц, тц, вече и поздрави няма като се влиза тук(това никога не можах no и не мога да го разбера, Stop за мен е същото все едно поздравяваш или не Sick в реала), ни кафета, ни шекери, ни медец, съвсем запустя, ooooh! а тъкмо щях да Ви питам дали, ще гледате Султанката в проект с Къванч както ги спрягат доста упорито последните дни!?!
Естествено докато не ги видя на екран, ще си имам едно наум, че е само слух.
Виж целия пост
# 644
Добра неделя Прекрасни момичета Hug
Сезони, много красива идея за стаята на малката госпожица smile3521 успех!
Наде,  hug Heart Eyes
Веднага ти казвам; едва ли!!!! Къванч, е много добър актьор! Но, не ме докосва!!! Може би, ще погледна от любопитство! Но, само толкова!
За мен, единствен и неповторим си остава МАА!!! Нищо, че е такова не повторимо Магаре!!!

Кафе?


Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия