"Завръщане"/Sıla/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 43

  • 42 590
  • 743
# 75
Ще гледаме, ама ще ни е интересно.
Чики, ти не спиш ли бе, мойто момиче? Бързо в леглото, че утре ще метеш и миеш двора, а този двор е терасиран и ще ти се ...... майката от работа! newsm28 newsm28 newsm28 newsm75 newsm75 newsm79 newsm79 newsm79 smile3522 smile3522 smile3522
Виж целия пост
# 76
Не спя.Чакам младите да се приберат, да си легнат, да ги завия и чак тогава ще подвия крак.Ако не ви сервирам кафе, значи доста са закъснели.То с този кекс на плажа....
Виж целия пост
# 77


https://www.youtube.com/watch?v=iMS0Lafd_mw
Виж целия пост
# 78
Прекрасна песен, страхотни моменти.Побеснявам като ги гледам как може такъв талант да залезе толкова бързо зор зорна вероятно от мързел и да се занемари със скоростта на светлината.
Виж целия пост
# 79
Прекрасна песен, страхотни моменти.Побеснявам като ги гледам как може такъв талант да залезе толкова бързо зор зорна вероятно от мързел и да се занемари със скоростта на светлината.

+1...........
Виж целия пост
# 80
Още един нов клип поздрав пак за същото момиче. / Тя е преводачката на които сериали е изписано името в ъгъла MILA /

https://vk.com/video-86336891_456239048?list=d387e2bbaf8f244c22
Виж целия пост
# 81
wavey wavey wavey

Ответы от Джансу Дере!

Джансу Дере была замечена в районе Бебек. На вопросы о новом проекте актриса заговорила, но в кратце: "Я вернусь на экран в новом сезоне в сентябре. Партнером не будет Халит Эргенч. На данный момент я работаю с компанией "Ай Япым". На все вопросы о проекте ответят они, когда придет время."










Кафенце... food010 food010 food010 food010 food010 food010 food010 food010 food010

И...сладичко... Grinning Heart Eyes



 lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss
Виж целия пост
# 82
Добро утро! bouquet
А батко е станал,да разходи Тони...и респективно ни е пуснал клипче с него. Joy
Тези хора,как се наспиват с това куче..пък за другото... Joy
Виж целия пост
# 83
Добро утро, прекрасници Heart Eyes
МАА поднася кафето Wink
capture

print screen windows xp
https://web.facebook.com/Wolf-Fans-456984814452847/?fref=ts
Виж целия пост
# 84
Добро утро.Ами те не спят,защото вземат помощи по европейски проекти/нищо ,че не са в евро съюза/ за отглеждане на щастливи кучета.Поддържат им завиден стандарт-почивки по морето два пъти месечно,къпане на открито,разходка по плажа,дресировка в домашни условия и разбира се достатъчно количество снимков материал ,който да доказва всичко това.Иначе,гледам бати ви добре си е епилирал краката за това пътешествие.Да се надяваме,че за следващото вече ще си махне и брадата.Хубав ден!
Виж целия пост
# 85
Добро неделно утро  Hug
Чики аз мисля че от светлината изглежда че е с епилирани крака  newsm78 ма не ми се вярва да го е сторил  ooooh!
Хорти не така че много ще мяукам и бати като любител на животните ще дойде бързо да ми укаже спешна помощ  hahahaпък вие си карайте по списък  Mr. Green
Виж целия пост
# 86
Свтлината,светлината,но и аз си мисля,че се е пооскубал. Joy
Е можеше и брадата да пипне,но заради гледката на другото,му прощавам! Joy
Виж целия пост
# 87
Добро утро, момичета Hug Heart Eyes
Свет!

Скрит текст:
Оказа се, че днес имаш имен ден smile3521
Пожелавам ти, още много дълги години светлина и топлина, да има около теб bouquet
Наздраве

Чучи, това което ни е сервирал "патрона" не ми мяза на кафе Naughty
 newsm78 newsm78 мисля, че е вино (sunset) Wink Само не разбрах, за кой е втората чаша; за Нурсъли, или за Тони 2?
Чеки +1 newsm10
Ако влизането на Турция в ЕС зависеше от отношението на Сем. Алакурт към животните, тя отдаван де е влязла, и в Шенген
!
Момичета, аз много се радвам на снимкитеи клипчетата,  които МАА, така нетипично щедро споделя с нас! Но, не спирам да се питам защо?
До сега, негови снимка, са правени или от папараци, или фенове!
Ваня, която е най отдавна тук, и най информирана, да каже дали съм права, или греша!
Аз имам 2 хипотези;
1. За него Нурсъли е Жената! И той иска да я покаже на целия свят! Да покаже, че е щастлив, влюбен, удоволетворен! Лошите моменти са в миналото
[/bи всичко хубаво, предстои!
2. Не иска да бъде забравен от феновете!!!! Защо ли????
И Джансу, се е активирала във ФБ! То не бяха снимки с племенница, приятели, котки, кучета! Показа "boyfriend", показе добри отношения с "Нарин и Джелил"- не знам имената им!!! Снощи е качила клипче от кола на път с хубава песен!!!!!
Ох! Станах  #Crazy
Може,нищо да няма!
А моят, невен оптимизам, да си прави шеги с мен smile3532

Виж целия пост
# 88
Не знам обаче с тая брада и мустаци дали няма да плаши бебето! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Хорти, от когати не го харесваш с брада?
Виж целия пост
# 89
Диди,откога разправям аз,че това е Жената и той го показва ясно всеки ден! Mr. Green
Когато си влюбен,искаш всички да разберат чувствата ти и обектът на същите...и точно това прави той в момента.
Затова е толкова щастлив и благоразположен към всички,иска да покаже радостта си от живота с Нурсели! Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия