ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 64 тема

  • 77 210
  • 753
# 525
много е сладък, особено как се е излегнал върху фотьойла Simple Smile
Пъгслов, и моя Фродо като е без каиша тича докато не се умори и не реши, че е време да полегне... тогава ако не даваш вид че искаш да го вкараш в двора например, може да хо хванеш... иначе и с цяла тенджера ядене не идва  Close
Виж целия пост
# 526
Здравейте!
Аз, що се касае до храната не понасям никакви лигни. Ако е гладна ще яде-ако не махам всичко и толкова.
Не се оставят никакви храни в купата да стоят и чакат някой си да си докаже капризите.
Храня с месо, понякога гранули и от време на време консерва.
Не мога да разбера защо се дават сварени кокали на кучетата.
Ако е кокал, тогава само телешки и суров.

Моята Зу е вече на 10 месеца и става мома-разгонена е.
Вече почти месец не я пускам без повод и не я водя да играе с кучешката банда.
Скучно и е вече и много ми е жал за нея, но ще потрае още малко.
Започна и да се учи да маркира като сме вън на разходка. Много интересно подскача от крак на крак и пуска по капка и пак подскача и се върти.
Скоро я нападна един разярен дакел и за малко не я захапа по врата. Вече трябва и да се научи, че не всички кучета са добри и искат да играят.
Харесва ми, че не позволява от чужди хора да я приближават и галят.










Виж целия пост
# 527
Страхотни шоколадковци!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 528

matze, искам да ме вземеш за куче.  Mr. Green
Ще папкам и ще слушкам.  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 529
Хахахахха, Жмъци-трябваше преди 3 месеца да се обадиш де Simple Smile
Виж целия пост
# 530
Ехее Heart Eyes Страхотни кучовци. Hug
А този шоколадко как се опнал на шезлонга (мачкам мачкам )
Виж целия пост
# 531
Момичета искам съвет от вас тъйкато аз вдигнах ръце.Една приятелка изпуснала женското си на мъжко и той я заклещил.Тя неиска кученца и иска да и прекрати бремеността,но аз знам че е опасно.
Виж целия пост
# 532
Една мини виртуална почерпка от мен, защото дядо Джуджу днес става на 11 годинки Simple Smile


Виж целия пост
# 533
На Джуджу честит рожден ден и още много години да ви радва, да е бодър и здрав.

klari,много кофти ситуация, но бих те посъветвала да се консултирате с Вет.

На фотьойла: мъж, куч и лигавщината вечер е ритуал.


Виж целия пост
# 534
Искам да се допитам до вас за нещо.

Както може би си спомняте, едното ми куче е оиновено от приют, женско е. Сега е разгонена и въпроса ми е, възможно ли е куче от приют да не е кастрирано? Не се ли отпускат общински средства за това и не е ли задължително, щом има марка на ухото и е заведено в приюта, да бъде и кастрирано?

Сега се налага, аз да я кастрирам, евентуално другият месец, но бих ли могла да подам жалба за това до Общината, към който е зачислен приюта?

Много, много прегръдки за рожденика, да ви е послушен и дълго още да ви радва!  Hug

Да си отчета момичето  Crazy

Виж целия пост
# 535
Виж какво пише в договора за осиновяване. Ако пише, че е кастрирана, подай жалба в общината, защото този приют си е усвоил едни пари за реално НЕсвършена работа.
Честит рожден ден на рожденика!
Виж целия пост
# 536
Момичета искам съвет от вас тъйкато аз вдигнах ръце.Една приятелка изпуснала женското си на мъжко и той я заклещил.Тя неиска кученца и иска да и прекрати бремеността,но аз знам че е опасно.

Да я заведат да я кастрират още в начален етап от бременността - ще е най-доброто, което може да се направи за животното в дългосрочен план.
Правила съм го за едно от предишните ни кучета, затова ти казвам от опит Simple Smile
Виж целия пост
# 537
нашето куче едното си го спасихме от улицата и понеже е женско и без порода като стана на около година я кастрирахме, по-добре така, според мен и без това има толкова много мъници, които имат нужда от любов, а се скитат по улиците
Виж целия пост
# 538
Благодаря за милите пожелания, момичета!  Hug
Виж целия пост
# 539
Бременност може да се прекрати и с Ализин, който се бие на около 20-25ти ден до колкото помня, а има и още една инжекция, която се бие на 3,5 и 7-ми ден. Или едното или другото ИЛИ - директно кастрация. Ализинът на практика чисти матката и предизвиква аборт, другото не знам точно как действа, предполагам по сходен начин.  И двете влият на хормоните и не са много добро решение, но ако не се повтаря това нещо на всяко разгонване, мисля че веднъж няма да е такъв проблем.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия