. На мен никога нищо не ми е спестявано и аз съм благодарна на майка ми и баща ми, че не са ми го спестявали. Ако не понасяш критики, тъпчеш на едно място - както в спорта. В крайна сметка животът е състезание - във всяка една област.
. На мен никога нищо не ми е спестявано и аз съм благодарна на майка ми и баща ми, че не са ми го спестявали. Ако не понасяш критики, тъпчеш на едно място - както в спорта.
. На мен никога нищо не ми е спестявано и аз съм благодарна на майка ми и баща ми, че не са ми го спестявали. Ако не понасяш критики, тъпчеш на едно място - както в спорта.
, никой не е съвършен /аз включително/ и не изисквам от другите да са такива. Просто констатирах. 
Добре направи Калито, ама да беше разказала имаше ли направа на китки за 8- март и изобщо как мина
?! 
Добре направи Калито, ама да беше разказала имаше ли направа на китки за 8- март и изобщо как мина
?!

. На мен никога нищо не ми е спестявано и аз съм благодарна на майка ми и баща ми, че не са ми го спестявали. Ако не понасяш критики, тъпчеш на едно място - както в спорта. Препоръчани теми