~Пролетта пристигна вече, щъркел носи ни АПРИЛското човече!~№7

  • 57 935
  • 740
# 690
Криси, успех  Peace Аз утре съм на преглед и ще се отчета. Гледам темата на майските мами- там вече има бебчета  Grinning
Виж целия пост
# 691
А нашите  - априлските, още си седят на топло  Joy

Мерси, Джейн Simple Smile) На теб също ;р
Виж целия пост
# 692
А нашите  - априлските, още си седят на топло  Joy

 Laughing Laughing Добре им е на децата!

Благодаря! Simple Smile

Виж целия пост
# 693
Здравейте момичета  bouquet

Нека бебчетата си стоят до термин и да са добре, това е най-важното  Hug
Нас вчера беба малко ни стресна (нали е с увита пъпна връв и трябва да я следя)...та реши на РД на татко си да спре да мърда и до обяд не я бях усетила. Обадих се на док. и веднага  ме извикаха на тонове...не бяха много добри, казаха, че са равни и ме изпратиха на разходка и да хапна сладко. Като се върнах вече се беше нормализирало.
Следващия ми преглед е в петък и ми се струва, че вече ще говорим за секцио...няма да се учудя ако и дата изберем.
На мамите, които не са родили още желая безпроблемно раждане и всичко да мине по план. Дано няма изненади в последния момент като при мен  Praynig
Виж целия пост
# 694
tedka, успех  Hug Дано всичко е супер

Аз да споделя.. и раждалите мами може да се включат, ако могат. Тапата ми е паднала отдавна, но днес след като пишках имаше розово зацапване по хартията. На английски това е въпросното bloody show, което уж е предвестник на раждането.   newsm78

Звънях на АГ, но не ми вдига. Сякаш не съм се шашнала и не мисля да ходя към болницата все още.
Виж целия пост
# 695
Jane.happy, на мен днес ми падна другата част от тапата и на няколко пъти беше ту кафеникава, ту червеникава. Лекарят ми каза да чакам водите да ми изтекат, но дори и тогава да не бързам за болницата, а мога да си изчакам вкъщи няколко часа, или контракциите да станат чести и регулярни (още нямам контракции).
Успех и стискам палци скоро да гушкаме вързопчетата  Heart Eyes
Виж целия пост
# 696
И аз имам розово. Докторът пак ми каза, че щом не ме боли, няма проблем. Обаче постоянно ми тече по нещо. Почвам да се питам дали водите ми не изтичат поетапно...
От вчера насам пък често ходя по голяма нужда, а днес даже имам леко разстройство,с извинение. Четох, че било признак за приближаващо раждане...
Виж целия пост
# 697
Аз пак да се включва.. и аз имам този "проблем" от вчера и ходих 4-5 пъти до тоалетна от сутринта. Сготвих и изчистих уж да не се залежавам, но успях и да дремна малко, че може и да ми трябват сили много скоро.
Виж целия пост
# 698
decuto, Крис, сходни признаци имаме значи Simple Smile И аз днес малко повече ходих до WC, с извинение  Embarassed

Но и аз четох, че си е признак. Контракции- нямам. Странното е, че по принцип имам много повече, а сега е като затишие пред буря. Иначе имам някакви странни усещания- като мнооого леки спазъмчета, но толкова леки, че чак бих си помислила, че си въобразявам.

Може скоро да ги гушкаме вързопчетата, дано  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 699
Сякаш взех да се плаша вече. До преди няколко дни не се притеснявах, но сега като виждам, че моментът наближава и ме хваща страх  Confused
Моля се само да сме живи и здрави и скоро да си гушкаме бебенцата!  Praynig
Виж целия пост
# 700
Няма да се страхувате от нормалното раждане, тази болка се търпи.
Много по-страшно е бременна в седмия месец да има родилни болки!

Всичко е наред, момичета, здрави бебчета ви желая от сърце!    Hug
Виж целия пост
# 701
Изглежда вече всички сме много нетърпеливи.  Казват, че 9 месец бил равен на още една бременност  Mr. Green
И аз нямам никакви оплаквания... освен че ми е доста отпаднало понякога. Контракции - не. Не са ме проверявали още за разкритие, но това предстои в понеделник, ако не родя до тогава Simple Smile)) Гледа ме на ехограф и като прогнозно тегло каза - 3050...много малко ми се видя   baby_neutral
Виж целия пост
# 702
Paulie, честито ти бебенце! Да ти е живо и здраво bouquet
Бриджит, и за моята беба каза лекаря още в 5- месец прогнозно тегло 3 кг. и позна. Толкова се роди без 10 грама, много се притеснявах, че ще е малка и наистина е като котенце, но пък е здрава и това е по-важното Simple Smile
Виж целия пост
# 703
Ами незнам дали сме нетърпеливи... На мен днес ми е терминът. Аз през цялото време си знаех, че няма да си родя на термина. Цикълът ми никога не е бил 28 дни, затова и нямам поводи за притеснение, ама все пак малко се тревожа - ни контракции, ни болки, ни разтройство, ни тапи... нищичко. Дали става така внезапно, както ми казват всички? То като е за пръв път, казват - очаквай неочакваното. Незнам. Ако се проточи много пак ще трябва да се ходи на прегледи и дълги разходки, а честно казано, съм безкрайно уморена вече... Но както и да е. Дано, както казвате, скоро да си гушнем бебетата... Не че след това е по-лесно, ама - трябва да има край и тая работа /не можем все бременни да сме/ Simple Smile.
decuto, добре ти е казал лекарят да не бързаш да ходиш в болницата. Всичките ми познати това казват. Явно лекарят ти е свестен... Моята се опита да ме накара 10 дена по-рано да съм ходила, че съм била с отрицателна група... Даже и аз знам, че това са глупости. Всеки гледа да почерпи от клиничните пътеки като цяло... 
И така, утре имам Рожден ден, кой знае - дано нещо се случи пък докато си духам свещичките Grinning
Виж целия пост
# 704
Снежинке, дано получиш най-прекрасния подарък за рождения си ден!   Hug

Щом днес ти е терминът, за теб сега е полезно да изкачваш стълби плюс секс със свършване вътре. Извинявам се, но помага много за старт на родовата дейност.   Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия