Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са коментарите по повод на новата тема?
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Какви са препоръките за съхранение на стерилизирана помпа за кърма?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са коментарите по повод на новата тема?
Форумът е пълен с поздравления и пожелания за успешни раждания и здрави бебета. Потребителите се обръщат към майките, изразявайки подкрепа и пожелания за леко раждане и бързо възстановяване. Също така има споделяне на лични истории, включително опит от раждането, преглед и подготовка за пристигането на бебетата.
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
-
Какви са препоръките за съхранение на стерилизирана помпа за кърма?
-
Какви са препоръките за грижа за ноктите на бебето?
-
Какви са мненията за дървените кошари и миризмата на лепило?
Имам обаче доста дискомфортни усещания, боли ме срамната кост,трудно се обръщам с болка от ляво на дясно в леглото и се чувствам като робокооп като ходя
,да не говорим ,че май имам нужда от лигавник на масата за да не се цапам при хранене,за кг. просто не ми се говори....изобщо..мрън, мрън
нито забелязвам да ми пада корема, нито имам кой знае какви болки ( не че се оплаквам) , но вече започвам да се чудя дали това е нормално
Не съм на магнезий. От време на време усещам болка долу, сякаш ме натиска. Но не мисля, че ми е паднал коремът
ние ще сглобим кошарката, но и аз си мисля, че ще е по-спокоен при нас.