Звездни компромати - 279 част

  • 91 716
  • 730
# 300

Николетената щерка що ходела на фризьор, а Мичината що не ходила  Laughing
Виж целия пост
# 301
Само такова..... на тия деца не им ли е студено? Не е топло сега, те по едни боси крака, само едното дете е облечено за сезона.
Виж целия пост
# 302
Убийствена фотосесия на Сергей Полунин от априлския брой на Vogue Hommes Heart Eyes
Скрит текст:









Фотограф- Марио Соренти.
Виж целия пост
# 303
Мммм, Джой, съжалявам, ама този не ми го вдига. Добър танцьор е, ама като мъж ми е никак.
Виж целия пост
# 304
Направо съм в потрес от това събитие, на което е прикачен етикетът "Sofia fashion week".  ooooh!
У нас има достатъчно талантливи и способни дизайнери, разбирам защо ги няма тук - то това е еманация на селянията. На първо място дрехите дори не изглеждат добре изработени, какво остава за нивото на дизайн или пък иновативност. Някакви нарочени за модели се разхождат по подиума. Да не отварям дума за гостите, които изглеждат сякаш са тръгнали на панаир.
Ще има доста път да се мине, докато се стигне явно до истинските мода и ревюта.
Виж целия пост
# 305
Вдига не, амиии ...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 306
Убийствена фотосесия на Сергей Полунин от априлския брой на Vogue Hommes Heart Eyes
Скрит текст:









Фотограф- Марио Соренти.

Коловрат ли е това на корема му?
Виж целия пост
# 307
Янтра, той е принц от приказките, не всяка жена търси такъв Wink. На мен ми харесва много, докато танцува и мълчи. Като си отвори устата обаче става страшно Laughing.

Коловрат ли е това на корема му?
Да.
Виж целия пост
# 308
Има някои интересни творения върху него  Simple Smile

И аз имам коловрат, но моят е с 4 лъча. Не бях виждала досега такъв, двукръгов, обърнат в двете посоки и затова попитах  Peace
Виж целия пост
# 309
Грозни са ми на мен неговите татуировки, общо взето само коловратът ми харесва. А онова, което нарича "Джеймс Дийн" на рамото, хич и не искам да го коментирам Laughing
Виж целия пост
# 310
Мммм, Джой, съжалявам, ама този не ми го вдига. Добър танцьор е, ама като мъж ми е никак.

И на мен. Леко хърбав ми е.
Снимката с подскока е страхотна.
Виж целия пост
# 311
Грозни са ми на мен неговите татуировки, общо взето само коловратът ми харесва. А онова, което нарича "Джеймс Дийн" на рамото, хич и не искам да го коментирам Laughing
Покажи го де  Mr. Green
Виж целия пост
# 312
Тук се вижда
Скрит текст:
Правена е в собственото му студио, явно не знае как да си харчи парите детето и кого да спонсорира Laughing
Виж целия пост
# 313
Добре е съобразил да изпише и името  Mr. Green
Само притежава студио или е и татуист?
Виж целия пост
# 314
от мен две родни "красавици":
Моника Валериева - https://www.instagram.com/p/BDT7c8Zn-Pc/
Същата + Светлана Някоя-си - https://www.instagram.com/p/BDT-Ai-xiEV/


П.П. Герито е много статична, какъв спектакъл, то си беше едно нищо  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия