Смешки от форума - 23

  • 119 684
  • 749
# 420
Що не ме черпят и мен сладолед и ледена кола/може и ледена бира/. Ама хич няма да се нервирам!
Виж целия пост
# 421
На тази с кеф ще й захлюпя един сладолед на главата, ако наоколо няма деца. Може и да се сети къде живее. Сериозно, толкова прости хора не би следвало свободно да се разхождат сред останалите.

Капитан Морган, никой никого с нищо не е черпил. Хората си яли сладолед и си пийвали кока-кола, заради което тя не знае къде живее направо.
Виж целия пост
# 422
Благодаря ти bouquet
Виж целия пост
# 423
За съжаление кифлите започват и да се размножават.
Виж целия пост
# 424


Капитан Морган, никой никого с нищо не е черпил. Хората си яли сладолед и си пийвали кока-кола, заради което тя не знае къде живее направо.
Пак ли не съм разбрала?  ooooh! Така е, като все за черпенето се редя!  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 425
За съжаление кифлите започват и да се размножават.
Онова горното (с марковите маратонки) не е кифла, а най-обикновена мекица, чиято житейска мечта е да стане кифла.
Виж целия пост
# 426
Една потребителка, която преди време беше впечатлила с комбинация ник-аватар-мнения, се е проявила отново и е срещнала следния отговор:  Laughing

Има ли някой който да не обича да чува Обичам те от човекът който обича?Разбира се,че е ценна и стойностна дума.Ако хората не си я казват когато са живи искрено и от сърце кога когато не са живи ли newsm78
Тогава дори и да искаме да кажем Обичам те ще е закъсняло......
Едва четвъртата страница е, а вече ми се иска да те удуша Flutter
Виж целия пост
# 427
Цитат
Безспорен факт е че в стрните,където е прието жените да си покриват и лицата  има много случаи на пострадали пешаходки блъснати от автомобил.Това покриване значително ограничава възможността жената да се оглежда ... и бих казала че в големите градове с трафик,такова поведение на ''свещена крава'' е много меко казано неадекватно.
Виж целия пост
# 428
Скрит текст:
Една потребителка, която преди време беше впечатлила с комбинация ник-аватар-мнения, се е проявила отново и е срещнала следния отговор:  Laughing

Има ли някой който да не обича да чува Обичам те от човекът който обича?Разбира се,че е ценна и стойностна дума.Ако хората не си я казват когато са живи искрено и от сърце кога когато не са живи ли newsm78
Тогава дори и да искаме да кажем Обичам те ще е закъсняло......
Едва четвъртата страница е, а вече ми се иска да те удуша Flutter


оооо, разбирам я Hug
Виж целия пост
# 429
Цитат
Мен след като ме изписаха от болницата (Швеция), бебето в столчето и директно по магазините да купим вана за къпане, храна и други неща /ММ раждаше с мен  Laughing,
Виж целия пост
# 430
Цитат
Мен след като ме изписаха от болницата (Швеция), бебето в столчето и директно по магазините да купим вана за къпане, храна и други неща /ММ раждаше с мен  Laughing,

Кое е смешното? Искала е да каже, че мъжа й е бил до нея докато е раждала...
Виж целия пост
# 431
Ясно е какво е искала да каже, но не се е изразила правилно. Дали и мъжа е раждал? На мен ми стана смешно и споделих, ти имаш право да не се съгласиш.
Виж целия пост
# 432
Искала да каже, ама не го е казала. Mr. Green
Виж целия пост
# 433
Как й е хрумнал точно пък замъка.  Laughing

Цитат
Авторката трябва да приеме, че дъщеря й е сексуално активна и от сега нататък когато си разкрачва краката няма да е, за да прави пясъчен замък между тях!  
Виж целия пост
# 434
...а те ядат и се тъпчат със студен сладолед!!!
Извращение направо.  Laughing
Аз всъщност не разбрах къде я стяга чепика. Не са дали на детето ѝ ли и то се е подразнило, че те ядат? Или пък са му дали, а тя е възмутена, че видиш ли, сладоледът е студен? Или простo се ядосва, че смеят да ядат студен сладолед?  Thinking
А другата муня по-горе 'де беше два часа и половина, докато ѝ върнат детето, та не провери какво се случва, пък после - претенции към другата жена, която е забавлявала децата толкова дълго време?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия