GoT Тема №20 - "I believe in second chances. I don't believe in third chances."

  • 80 140
  • 729
# 480
Промо за 3 епизод:
Ултра спойлери. Който не е гледал 2 епизод, да не гледа.  Peace
http://cartermatt.com/204764/game-thrones-season-6-episode-3-pre … williams-stories/
Виж целия пост
# 481
Скрит текст:
оффф май наисина ще му дадат Рикон на Рамзи...какъв др подарък?? ееееегатиииии
Виж целия пост
# 482
В Дорн е откровена пародия,а като цяло сериалът се превръща в комичен. Grinning hahaha
Скрит текст:
Единствено ме разчувства момента,в който Бриен казва на Санса,че Аря е жива.Но пък си и помислих-не трябва ли ден и нощ да бягат към Вала.А и Санса и Теон с тия мокри дрехи при минусови температури бая голям огън трябва да накладат...
Видяхме и вещицата да реве,тя имала чувства,мъртвите имали чувства... hahaha
Церсито - какво да се коментира,най-онеправданият герой,ша ревем за нея,пък и като Томен си отиде-голям рев ще трябва да ревем.
Тирион ми хареса - сцената се връзва с характера му,явно наистина  е единият ездач.
Джон - потрес.Смешно ми беше.Можеха да свържат всичко с Бран или поне да дадат,че е варгнат в Дух.
Рамзи - трябва да се кефим,че Рууз умря като Роб,предаден от свои?Или по-скоро като Тивин?Нещо не ме впечатли.
Хубаво де,Джон как ще разбере чий син е и всъщност защо се е пръкнал.Представях си,че докато е "мъртъв" и в Дух,Бран се свързва с него и съответно научава това онова. Thinking В криптите на Зимен хребет ли ще влиза?Ами останалите как ще разберат кой е той всъщност?
Виж целия пост
# 483
Скрит текст:
да, сериалът си е баш комедиен вече. Адски ми беше смешно Мелисандра как го изтри с парцала, подстрига го...по едно време реших и , че интимна прическа ще му направи, съвсем сериозно! И другите как стояха до нея и я гледаха как го стриже...аз щях да се спукам от смях!
Виж целия пост
# 484
Ама големи сте мрънкалници Laughing. Книгите ви чакат за десето четене, не разбирам защо се изтезавате със сериала, честно Whistling
Виж целия пост
# 485
 Joy Наистина. Повече не мисля да задълбавам в нещо толкова повърхностно и лесносмилаемо.   Mr. Green
Виж целия пост
# 486
Мдааа, все пак чичо Мартин е един съвременен Кафка, консумирането на високоестетическата му проза издига всеки над нивото на почитателите на някакъв си тъп сериал Mr. Green
Виж целия пост
# 487
Скрит текст:
Хубаво всички се радват за Джонката, ама никой ли не осъзнава, че направо все едно ни показаха втория ездач? В крайна сметка остават Бран или Джон за третия дракон...


Виж целия пост
# 488
Скрит текст:
Е, как защо? Това за втория ездач всички го знаеха, понеже задълбочено следят книгите. Тук не се коментира действието в сериала все пак, а само какво не е по книгите и колко е тъпо.

На мен епизодът много ми хареса, без широко коментираната част, тя беше леко пренапудрена.
Виж целия пост
# 489
Скрит текст:
Е, как защо? Това за втория ездач всички го знаеха, понеже задълбочено следят книгите. Тук не се коментира действието в сериала все пак, а само какво не е по книгите и колко е тъпо.

На мен епизодът много ми хареса, без широко коментираната част, тя беше леко пренапудрена.

Няма да ти разберат сарказъма Simple Smile Тази серия наистина беше по-добра от предишната, която аз пък много нашироко оплюх, но тук не мога да се оплача от почти нищо, освен може би само от факта,
Скрит текст:
че направиха Юрон на чиста кукувица с прекалено голяма мания за величие, но както и да е де, надеждата умира последна, и може и да го вкарат в правия път занапред...

А напудрения край ме оставя с тревожното чувство, че щом всичко стана толкова лесно и бързо, че ще е много страшно занапред, защото не може без никаква жертва да бъде всичко 6, и той да е нормален...

Виж целия пост
# 490
Хора, аз съм много разочарована  Rolling Eyes




За Тирион беше ясно, теорията, че е копеле на Ерис май излезе вярна
Виж целия пост
# 491
Скрит текст:
За втория ездач беше ясно одавна, сега го потвърдиха. Тирион обаче за много тънка сламка се хвана. Драконите неяли, бла бла, той е като офца за тях. Обаче ми хареса как другия си даде веригата...
Варис също блесна с присъствие Simple Smile
За Болтън, тамън паузирах когато го прегърна да го поздрави за детето и обяснявам на жената как Рууз използва Рамзи и вероятно накрая ще го убие, ако Рамзи не го изпревари и бааам.
Рамзи започна с Ъмбър когато изброяваше кои домове им трябват на тяхна страна... явно ще се окаже вярно това за Рикон.
Нарочно или не, Джон възкръсна на Великден Simple Smile
Тъпа сцена, но като се замислиш и Берик не направи нищо освен да се помоли. Дано да има обяснение следващия епизод.  Очаквам с нетърпение физиономиите на всички които го видят.
За Пайк нищо няма да кажа.
Виж целия пост
# 492
Скрит текст:
То това за Тирион беше ясно...обаче не беше ли смешно направено как отива при ДРАКОНИ и те като сладки кученца му се радват, само дето не замахаха с опашки! И на всичкото отгоре са супер умни!
А всъщтност той като има махна веригите, те как точно излизат навън ? Според мен трябваше малко по-страшно да се направи...Да е почти изяден и изведнъж - цак да се метне на гърба на Визерион примерно, аз поне така си го представям.
Виж целия пост
# 493
Единственото от епизода ми хареса Бран и КГ
Виж целия пост
# 494
СТРАХОТЕН ЕПИЗОД!!!!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия