GoT Тема №20 - "I believe in second chances. I don't believe in third chances."

  • 80 140
  • 729
# 540
Да, ама само ние си го знаем, зрителите няма как да знаят, а така исках да ни го покажат по някакъв начин.

Рязането на косата мисля, че беше един вид жертвоприношение  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 541
Аз се чудя за промото - това младият Нед ли е?  newsm78

Цитат
— А сега започва — заяви сир Артър Дайн, Мечът на утрото. Измъкна Зора и го вдигна в двете си ръце. Острието беше бяло като млечно стъкло, оживяло от светлина.
— Не — каза Нед с тъга в гласа. — Сега свършва.

Рязането на косата мисля, че беше един вид жертвоприношение  Rolling Eyes
Измишльотини мен ако питаш.
Виж целия пост
# 542
 Laughing Съгласна съм Хексе, по-интересен ритуал можеше да измислят, но тя нали все прави някакви приношения
Виж целия пост
# 543
Аз си мисля, че може и да вкарат вълчищата в даден етап от сериала, след като бастисат повечето герои , за които Мартин им е казал, че няма да видят края. Все пак Мелисандрата и другите като излязоха Дух все едно се събуди, озъби се и стана работата
Според мен се събуди,защото усети,че Джон е жив.Дух беше там като тъжно куче,чийто обичан стопанин е мъртъв.После се размърда и като отвори очи,знаех,че ще дадат живия Джон.Може и да не съм права де.
Виж целия пост
# 544
На мен ми се струваше, че беше заспал дълбоко, иначе щеше да се размърда или ръмжи Мелисандра като ми Джон  Tired
Виж целия пост
# 545
А дали най-накрая ще включат Lady Stoneheart?
Виж целия пост
# 546
Не, няма сигурно. То й мина времето отдавна, най-вероятно Санса ще я играе и нея
Виж целия пост
# 547
Laughing Съгласна съм Хексе, по-интересен ритуал можеше да измислят, но тя нали все прави някакви приношения

В интерес на истината КГ изглежда като подстригван от Мелисандра. Mr. Green
Виж целия пост
# 548
Хексе,по-горе написах същото. hahaha

Обаче Лиана много ми хареса.Уловили са духа й за толкова малко екранно време. Blush
Виж целия пост
# 549
Рамзи е брутален..
Виж целия пост
# 550
Хексе,по-горе написах същото. hahaha

Ха-ха, да. Чудесен повод за теория на какво се дължат прическите на КГ, Джон и новата прическа на Бран. Свързано е с безсмъртието.. Thinking

Виж целия пост
# 551
 Joy Joy
Виж целия пост
# 552
Ох, сега 2ри епизод ли обсъждате? Не беше ли днес? newsm78
Скрит текст:
Съживените от червените жреци не бяха ли не много човечни? Катрин, онзи с бандата, при който отиде тя (забравих му името)? Та нещо не ми се иска Мелисандра да съживява Джон. Искам да си е човек, не зомби. Simple Smile
Виж целия пост
# 553
Епизода ми хареса, но много бързо свърши  Sad .Кой и КГ?
Виж целия пост
# 554
Епизода ми хареса, но много бързо свърши  Sad .Кой и КГ?
Човекът в дървото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия