как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 454
  • 2 450
# 2 010
Ако си направите дете или деца , ще вземате. Ваш е избора само да давате !  Peace

Напълно съм съгласна, че е наш избор. Но това не дава право да ни обвиняват, че лежим на нечий гръб, след като не е така. Нашето даване е сигурно, докато вземането ни след 30-40 години, при условие, че се осигуряваме задължително и допълнително пенсионно осигуряване, не е много сигурно. Може да се окаже с новите промени, че ако не доживеем да си го харчим, просто ще се разхвърлят по останалите пенсионери нашите фондове. А дори и да не стане така, пак ако нямаме наследници, остава за другите.
Виж целия пост
# 2 011
Ти остави пенсиите, още след 20 години ще почне сериозно да се усеща дали има ново поколение като хората или няма. Все пак не е само дай пари-вземи пари, а и какви хора ще щъкат около теб.

Както вече писах, за човешките качества трябва и известно количество.
Виж целия пост
# 2 012
Основен икономически принцип е "a dollar today is worth more than a dollar tomorrow". А днешния долар го давам аз.
Виж целия пост
# 2 013
Може да се поспори, че аз го давам на себе си, тоест плащаме на държавата и тя на нас, а твоят си стои.

Също така е вярно, че долар вече нищо не значи, защото е фиат валута. Утре може да го няма.
Виж целия пост
# 2 014
Може да се поспори, че аз го давам на себе си, тоест плащаме на държавата и тя на нас, а твоят си стои.

Също така е вярно, че долар вече нищо не значи, защото е фиат валута. Утре може да го няма.

"Долар" го приеми като пари, като ценност с определено материално изражение. Ти днес взимаш, заради децата си, за да може евентуално в бъдеще да дадеш една част от това, което си взела, а друга част да го върнат децата ти. Но тъй като утре може и да няма, може и нищо да не върнете, докато даденото днес си е дадено със сигурност.
Виж целия пост
# 2 015
Аз пък изобщо не се надявам на пенсия в тази държава, данъци също не плащам,  децата ми имат  джи-пи проформа, колкото да се издаде някакъв документ -  ако имаме нужда от преглед си плащам за мен и за тях. Не се хваля - такава ми е реалността -не желая да се обвързвам по никакъв начин с  това наше  "законово"  битие, а и не ми е нужно. А, да и  по темата - не търся мъже в някакви бързи срещи, та и  чуденето дали са женени отпада  Sunglasses
Виж целия пост
# 2 016
А, не знам, аз по-вероятно ще имам "утре" с доста голяма вероятност. Утре-то са децата.

 Парите сами по себе си не са стойност, не са работа. А работата я върша сега и още сега си връщам дълга, като съм майка. Не знам защо е трудно да го разбереш. Тия "пари", които взимам, ако не са майчинство, са нищо. Ако не се превърнат в нещо, са нищо.
Виж целия пост
# 2 017
Ако днес си спестя парите, труда си, от който давам за чуждите деца, и вместо това ги инвестирам, ще имам по-голяма възвръщаемост, отколкото от това, че съм дала на някакви деца, които утре може и да си вдигнат чуковете или пък да решат, че не ми дължат нищо за вчера, когато съм плащала за тях. Но все пак го правя, защото настоящето и бъдещето на тези деца може да е доста по-зле без моята дотация. Макар че утре може и разни африканци да работят за моята пенсия. А не децата, за които съм плащала днес.
Виж целия пост
# 2 018
Кукумицинка не ги даваш - взимат ти ги. Ако не ти харесва има вариант и да не го правиш.
Виж целия пост
# 2 019
Кукумицинка не ги даваш - взимат ти ги. Ако не ти харесва има вариант и да не го правиш.

Да, Зандали, може и да го направя, ако продължават да настояват някои хора, че лежа на гърба на пеленачетата им. И без това на лекар и на зъболекар ходя частно, ако правим някакви инвестиции в размер на 18К годишно, вместо да плащаме дрън-дрън, може и да е по-добре.
Виж целия пост
# 2 020
Какво значение имат някаквите хора за твоето решение? Аз за своите отроци не  бих била категорична, че мога да разчитам, камо ли на чуждите. Е, ще се радвам ако децата на някоя съфорумка станат успешни хора, ама само толкова, колкото да се израдвам, че светът върви на хубаво.  За други вълнения съм си си осигурила да не ми дреме Sunglasses
Виж целия пост
# 2 021
Какво значение имат някаквите хора за твоето решение? Аз за своите отроци не  бих била категорична, че мога да разчитам, камо ли на чуждите. Е, ще се радвам ако децата на някоя съфорумка станат успешни хора, ама само толкова, колкото да се израдвам, че светът върви на хубаво.  За други вълнения съм си си осигурила да не ми дреме Sunglasses

Има значение за решението ми дали да плащам. Не за друго. Не обичам да си давам парите на нагли хора. Благодарност не чакам, но и упреци не желая.
Виж целия пост
# 2 022
Кукумицинка не ги даваш - взимат ти ги. Ако не ти харесва има вариант и да не го правиш.

Да, Зандали, може и да го направя, ако продължават да настояват някои хора, че лежа на гърба на пеленачетата им. И без това на лекар и на зъболекар ходя частно, ако правим някакви инвестиции в размер на 18К годишно, вместо да плащаме дрън-дрън, може и да е по-добре.

Интересно каква ще е тази инвестиция, дето ще устои на обезлюдяване...
Виж целия пост
# 2 023
А какво в днешно време се води за твърде бързо? Много пъти съм се замисляла над този въпрос.....

В какъв контекст? Ферарито е твърде бързо в сравнение с каруцата.

Ох цитата ми не се е "закачил". Някой напред беше писал, че жените не трябва да правят твърде бързо секс с мъж. Колко време трябва да срещам аз 35 годишна жена даден мъж платонично, за да не се води "твърде бързо скокване в леглото"?
Виж целия пост
# 2 024

Интересно каква ще е тази инвестиция, дето ще устои на обезлюдяване...

Е, за това ти би трябвало да се притесняваш, как ще живеят внуците ти. Аз за периода, когато ще съм жива, съм спокойна. 80-те години, че и началото на 90-те раждаемостта е висока, т.е., докато и ако се пенсионирам, ще има кой да работи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия