как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 477
  • 2 450
# 810
значи нямаш какво да правиш в тая тема. аре чао!
Виж целия пост
# 811
Малко късно обърнах внимание, че ти си авторката на темата.
До преди това те съжалявах и се чудех как е възможно да попадаш все на кофти мъже, че да се озлобиш така, че да не приемаш възможност за друга версия на нещо освен твоята. После обърнах внимание на тая подробност, прочетох ти пак постовете и заключенията за мен и някак си нещата си дойдоха на мястото.

Знам, че това ще го приемеш като заяждане от моя страна, но се опитай да гледаш на него като на градивна критика по-скоро. Мисля, че би ти помогнало с някакви други мъже в бъдеще.
Виж целия пост
# 812
Защо да е озлобена авторката? На мен изобщо не ми звучи така, специално отворих профила й, за да прочета нещо злобно, но не - нормални постове все. Нито звучи злобно, нито пък отчаяно.
Виж целия пост
# 813


Смятам, че ти прави лоша услуга послъгването и измислянето. Не си достатъчно умен, че да лъжеш последователно и убедително. Старай се да бъдеш пределно честен, защото нямаш особено много козове жените да те изберат - не си особено привлекателен, не си успял, не умееш да очароваш с приказки, защото говориш само за себе си. Ако на това отгоре и те хванат да лъжеш за 5 неща, лесно е хората да си помислят и че лъжеш за поне още 50.

Ей това да го прочете и да го запомни колкото се може по - добре. Само полза ще му носи. Даже бих добавила и не особено забавен и скучен. А най - смешното е, че е пълен с претенции, това да било, онака да било, иначе нямала шанс с него и т.н. все едно е златен. В началото го съжалих искрено, особено след като го видях на снимките, ама сега ми изглежда, че на всичкото отгоре и самочувствие вади до небето.
Виж целия пост
# 814
Жената може да избира, но ако не ми допада и на мен, няма особено голям шанс с избирането.

Сигурно тези, които ти допадат, ще са далеч повече от тези, на които ти ще им допаднеш. Имай предвид, че освен константните ти качества, имаш и допълнително утежнение на обстоятелствата. След декларация, че имаш 12 години връзка/брак с жена, си толкова неначесан и загорял, че още не е изстинала в гроба, ти вече търсиш коври. На фона на това ти поведение да си направиш татуировка, посветена на "обичната жена", е все едно на 8 март да подариш китка на жената, докато останалите над 350 дни в годината я побийваш. Другото, което е, 95% от жените в подходящия възрастов диапазон за теб или имат, или искат да имат деца. Ти би ли поел грижата за чужди деца, или би ли създал свои? Да речем, че една част от жените биха преглътнали някои от недобрите ти качества в името на евентуалната ти готовност да създадеш семейство. Как ще им обясниш, че за 12 години брак с жената, която е била смисъла на живота ти, не се е стигнало до деца и даже в момента такава мисъл нямаш.

Ужасно ти е пошло поведението, няма свястна жена, която би го изтърпяла. Потърси подкрепа от своите близки и тези на жена си, изживей си скръбта (приемаме, че наистина е починала), зарежи търсенето на жени за по-нанатък.
Виж целия пост
# 815
Ти би ли поел грижата за чужди деца, или би ли създал свои?

Да бе, той не би поел грижата за един лабрадор, ти за деца питаш. Истината е, че на човека не му се обвързва, което не е странно по принцип, странното е, че усилено търси жена, а жените на неговата възраст си търсят партньор за семейство, не още един воденичен камък на шията, който да влачат в ежедневието.
Виж целия пост
# 816

Да бе, той не би поел грижата за един лабрадор, ти за деца питаш. Истината е, че на човека не му се обвързва, което не е странно по принцип, странното е, че усилено търси жена, а жените на неговата възраст си търсят партньор за семейство, не още един воденичен камък на шията, който да влачат в ежедневието.

Да бе, но на тези, неособено физически привлекателните, нали това им е основният коз? Че показват готовност за семейство и понякога жените ги избират пред други, по-привлекателни. В крайна сметка доста жени има, които се примиряват да се обвържат с пълен плешивко, който не е заможен, но иска семейство. Значи на него и това му е огромен минус.
Виж целия пост
# 817
Като "крава с теле" (вече с цяло стадо) бих казала, че такъв тип мъж с драми директно отива в списъка "не става". Щото да отглеждаш дете понякога е по-евтино и резултатно от това да си отглеждаш драми и психични проблеми.

Но може да седне да мрънка на някоя 19-годишна, че само тя го разбира, че са сродни души и такива неща, та да си осигури поне 3-5 години секс с младо. Докато не се е усетило младото де...
Виж целия пост
# 818
Добре. Психопат с порно колекция съм. Айде стига съм се занимавал да обяснявам какво имам предвид, защото очевидно е безсмислено. Стената срещу мен щеше да ме разбере по-добре.
Тъжно е, че само Joralinda от толкова включили се в анализирането ми не се опита да ме тълкува и да търси някакви скрити замисли зад думите ми. Ама предполагам, че сте си просто такива.

Знаех, че вицовете за форума не са случайни, ама не предполагах, че са чак толкова реални Simple Smile
Виж целия пост
# 819

Но може да седне да мрънка на някоя 19-годишна, че само тя го разбира, че са сродни души и такива неща, та да си осигури поне 3-5 години секс с младо. Докато не се е усетило младото де...

Трябва да е с много ниско самочувствие 19-годишната. На 19 години хората харесват главно заради визията евентуалните си партньори. Дали ще избере някой 34-годишен шишко без коса, когато има около нея изобилие от 20-25-годишни по-добре изглеждащи?
Виж целия пост
# 820
Като "крава с теле" (вече с цяло стадо) бих казала, че такъв тип мъж с драми директно отива в списъка "не става". Щото да отглеждаш дете понякога е по-евтино и резултатно от това да си отглеждаш драми и психични проблеми.

Но може да седне да мрънка на някоя 19-годишна, че само тя го разбира, че са сродни души и такива неща, та да си осигури поне 3-5 години секс с младо. Докато не се е усетило младото де...

Е чак пък 3 до 5, и аз се излъгах като малка с един такъв мрънкалник, голяма либоф беше, то щеше да се самоубива като го зарязах, то сълзи, то сополи, то обяснения, то глупости. Не  го изтърпях повече от година естествено,  доколкото знам  никоя друга  оттогава не е надминавала няколко месеца.  Даже може да смъкне таргет групата и малко по-надолу,  17-18 е по-вероятно. И наистина или с ниско самочувствие, или с проблеми с техните, че да я убеди, че е спасителя или нещ подобно. Ама на тях пък трябва да им се свалят звезди верно и да им се обръща внимание, а той и на това не е готов, изобщо кауза пердута.

Виж целия пост
# 821
напротив, всички тук много добре го разбрахме доценко. има си мъжът проблеми, за които не смята че трябва да потърси професионална помощ (а може би и медикаменти, с оглед на това че толкова скоро след смъртта на съпругата се е впуснал в сексуални приключения, от които даже се и оплаква), а вместо това - търси жена, която да го разбере и да го приеме, да му даде шанс, да му помогне. пък той да си стои недостъпен, със затворено сърце и не желаещ да предложи това, което жените на моята възраст търсят: стабилност, емоционална обвързаност, семейство/брак и деца.
Виж целия пост
# 822
Тъжно е, че само Joralinda от толкова включили се в анализирането ми не се опита да ме тълкува и да търси някакви скрити замисли зад думите ми. Ама предполагам, че сте си просто такива.


Тъжното е, че си толкова егоцентричен и самовлюбен, че дори и на "Джоралинда", за която смяташ, че е на твоя страна, не си обърнал много внимание какво точно пише и как се казва.
Виж целия пост
# 823
напротив, всички тук много добре го разбрахме доценко. има си мъжът проблеми, за които не смята че трябва да потърси професионална помощ (а може би и медикаменти, с оглед на това че толкова скоро след смъртта на съпругата се е впуснал в сексуални приключения, от които даже се и оплаква), а вместо това - търси жена, която да го разбере и да го приеме, да му даде шанс, да му помогне. пък той да си стои недостъпен, със затворено сърце и не желаещ да предложи това, което жените на моята възраст търсят: стабилност, емоционална обвързаност, семейство/брак и деца.

Еее - не си права цели двама ДИПЛОМИРАНИ психолози го били посъветвали да си търси нова жена на минутата.  Laughing
Виж целия пост
# 824
плаша се кой им издава дипломите ако е така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия